РЕДАГУВАТИ
AlterEgoRegis

AlterEgoRegis

Перший варіант назви гурту був «Alter Ego». Автором такої де був ударник Дмитро Отрашевський. Така назва була підтримана всіма учасниками, бо для кожного з них музика є вираженням другого «я».

Офіційною датою створення гурту можна вважати 24 серпня 2007 року, коли він дав свій перший концерт у рамках фестивалю «Рок проти насильства».

Склад:
Дмитро Отрашевський (ударні);
Антон Пурцеладзе (клавіші);
Олексій Шамрай (гітара);
Ілля Волков (вокал);
Роман Лукавський (бас-гітара).

Знайомство майбутніх учасників гурту, а саме гітариста, ударника та клавішника відбулося у січні 2005 року в оркестрі музичної школи. Згодом Дмитро, Антон та Олексій почали грати у джазово-естрадному оркестрі Палацу Дітей та Юнацтва (під керівництвом Максима Мирошниченко).

У вересні 2006 до складу цього оркестру приєднався бас-гітарист Артем Дерявка. З цього часу починається активна робота у напрямку створення гурту. Майбутні учасники гурту почали репетиції з вивчення декількох композицій Deep Purple.

У травні 2007 року хлопці залишають оркестр та починають шукати вокаліста. Спочатку гурт пробував грати з жіночим вокалом у співпраці з Варварою Груздевою. Співпраця тривала недовго, і вже у грудні 2007 року Варвара залишила гурт. У лютому 2008 року вокалістом «Alter Ego» став Ілля Волков.

З цього моменту гурт знаходить свій сучасний стиль - хард-рок з елементами блюзу. У вересні 2008 року Дерявка був змушений залишити гурт. А вже у жовтні 2008 хлопці вирішили змінити назву колективу на «AlterEgoRegis». Причиною зміни стало дуже часте використання «Alter Ego» у різноманітних проектах.
ДИСКОГРАФІЯ
Push Me
Push Me
2014
сингл
слухати
AlterEgoRegis on TVLIVE
AlterEgoRegis on TV · 2011
255 переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою