РЕДАГУВАТИ
Acloneofmyown

Acloneofmyown

легка
Поєднавши панк, емо, пост-гранж елементи та зробивши свідомий акцент на англійських текстах, Рівненський гурт acloneofmyown зайняв своє місце у порожній ніші місцевої рок-тусовки, котра здебільшого орієнтується на хардкор та панк звучання. Емоційно пронизливі тексти, що є відображенням власного досвіду та переживань учасників гурту, щільне, водночас драйвове та мелодійне звучання, яскрава емоційна подача та щирість - основні плюси гурту.

Розпочавши своє існування на початку 2005 року, acloneofmyown поступово еволюціонував від похмурого пост-гранжевого звучання до більш яскравого та драйвового емо, набуваючи досвід щоб потім, наприкінці літа, вийти у люди з їхнім першим творчим доробком - (live) Sick Sad Dreams EP. Запис 40-хвилинної репетиції яскраво відображає енергетику та позитивний заряд, котрі несе музика гурту. 11 треків (7 власних, 4 кавера), наче американські гірки, підкидає слухача то на пік емоційного збудження швидкими, драйвовими темами, то змушує заглибитись у власні душевні переживання мелодійними ліричними піснями.

На даний момент acloneofmyown посилено репетують, відшліфовуючи вже готовий матеріал, та вигадуючи новий для свого першого альбому, що включатиме у себе 13 власних треків гурту. Реліз платівки планується в першій половині 2006 року.

Cостав:
Crown - барабани
Fox - бас, семплінг
Інді - гітара, вокал
Вербовський - гітара
ДИСКОГРАФІЯ
The Deep
The Deep
2013
альбом
слухати
Persephone EP
Persephone EP
2011
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів