Blood Red Shoes вперше приїдуть в Україну і привезуть трохи драми

Музична індустрія знає чимало дуетів формату «гітара-барабан», але британці Blood Red Shoes виділяються на їх фоні, тому що історія їх існування дійсно драматична. Навіть перший за п'ять років альбом вони назвали Get Tragic. І з ним вони вперше виступлять в столиці 10 березня в Monte Ray Live Stage.

Blood Red Shoes - це Стівен Анселлом та Лора-Мері Картер. Вони стали грати разом, після того, як їхні власні команди розпалися. Все вирішив джем-сейшн в Берліні. Лора взяла гітару, а Анселлом - барабани. Вокал поділили порівну. У той же момент вони придумали і назву групи. Їх надихнула актриса Джинджер Роджерс, яка в одному з мюзиклів танцювала так, що стесала собі ноги і заляпала кров'ю туфлі.

Перший альбом, Box Of Secrets, вийшов в 2008 році і драма почалася саме з цього моменту: реліз утік в мережу за півроку до виходу. З другим диском, Fire Like This (2010), трапилася та ж історія.

Вони подружилися з Foals в спільному турі і завжди отримують від них «респект». Видавалися на лейблі Річарда Бренсона V2 Records на ряду з такими артистами - The Black Keys, Stereophonics, The White Stripes. Культовий радіоведучий Зейн Лоу завжди ставив їх до себе в ротацію на ВВС, що на Beats 1, прямо в прайм-тайм. Від них без розуму режисер Едгар Райт настільки, що взяв їх пісню в офіційний саундтрек фільму «Скотт Пілігрим проти всіх».

Анселлом і Картер ніби й дотримуються всіх правил свого формату. Але при цьому звучать дещо інакше: сиро і агресивно, хоча при цьому ритмічно і мелодійно. Їм не цікаві двохвилинні панк-бойовики. А ось ґрунтовні треки без гальм з чіпкими текстами і рифами про які можна зламати пальці - інша розмова.

Кожен раз, коли приходить думка, що Blood Red Shoes не здивують - вони дивують. На цей раз, своїм поверненням. В альбомі Get Tragic музиканти обіцяють багато експериментів і спробують відійти від свого звичного звучання. Робота над новим студійником зайняла багато часу. Стівен Анселлом в своєму Instagram розповів, що група перебувала на межі розпаду після чотирьох платівок і нескінченних турів:

«За п'ять років багато сталося. Ми з Лорою мирилися і сралися, що мало не розвалило групу. Нас кинуло кілька менеджерів. Лора зламала руку, катаючись на мопеді. Ми ніяк не могли домовитися з нею, як Blood Red Shoes будуть звучати на новому альбомі. Таке було, здається, вперше. Ми збанкрутували, оскільки витратили всі гроші на адвоката - одна людина дуже не хотіла, щоб цей реліз взагалі колись побачив світ. Ну, і окремо ми пережили стільки лайна... Get Tragic спочатку була нашим внутрішнім жартом про багатіїв з Лос-Анджелеса. Але коли ми закінчили альбом, то зрозуміли, що ми самі - та ще трагедія».

Зараз у Blood Red Shoes все в порядку. Стівен і Лора знайшли взаєморозуміння, їх січневий клубний тур майже повністю проданий. А попереду вже маячить і Київ. Так що будьте готові до драми.
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

Літня Music Conference Ukraine: хто буде і чому її варто відвідати
АНОНСИ
Літня Music Conference Ukraine: хто буде і чому її варто відвідати
27.05.2019

В липні в рамках фестивалю ATLAS WEEKEND відбудеться Music Conference Ukraine. На конференцію вперше приїде декілька десятків закордонних експертів музичної індустрії