Sunrise. Акустичний концерт під зоряним небом

24-го лютого київський power metal гурт Sunrise зіграє концерт в акустичному форматі, що відбудеться за підтримки мистецького проекту ArtSpace™ під зоряним куполом Київського Планетарію.

«Цього вечора ми змінимо звичний “важкий” формат на акустичний та вперше повноцінно зіграємо особливу програму, що поєднається з яскравим повнокупольним шоу від Київського Планетарію. Запрошуємо вас приєднатися до музичної подорож між зірками та галактиками!», – анонсують концерт музиканти.

Київський Планетарій – найстаріший та найбільший планетарій України. Це унікальне місце з одним із найбільших у Європі напівсферичних куполів площею 830 кв.м. Концерти на космічній сцені проходять у рамках мистецького проекту ArtSpace™.

«Ми прагнемо відкрити не тільки горизонти таланту та творчості, схожих на Всесвіт, їх безмежну глибину, а і завдяки повному зануренню в естетизм аудіовізуальних образів здійснити перетворення творчого виступу у незвичайне, екстраординарне, унікальне шоу під зоряним небом для глядачів», – діляться куратори проекту.
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

Українська музика на експорт: правда чи мрія
АНОНСИ
Українська музика на експорт: правда чи мрія
20.12.2018

23-24 лютого 2019 року в Києві пройде Music Conference Ukraine. В Україну приїдуть організатори європейських шоукейсів та розкажуть як продати українську музику за кордон