Voice of Zangezi - прем'єра в Києві

Наталя Пшеничникова - німецько-російський композитор і виконавиця, засновниця і керівниця Театру голосу «Ла Гол». У творчій діяльності Пшеничникової з'єднуються класичний і експериментальний вокал, перформанс та композиція. Закінчила Центральну музичну школу і Московську консерваторію по класу флейти. Паралельно займалася класичним балетом і співом, брала участь в експериментальних театральних групах. Спільно з Олексієм Любимовим була організатором першого неформального фестивалю сучасної музики в СРСР «альтернатива-?». З 1992 року живе в Берліні.

Для Пшеничникової написано понад 300 творів сучасної музики, в тому числі такими композиторами, як Гія Канчелі, Гельмут Ерінг, Клаус Ланг, Сергій Невський, Дмитро Курляндський, Нік Коллінз, Петер Аблінгер, Анна Корсун та ін. Як виконавиця працювала з такими диригентами, як Беат Фуррер, Енно Поппе, Теодор Курентзіс, Володимир Юровський і т.д.

«Голос Зангези» - власний твір Пшеничникової для голосу і електроніки. Це моноперформанс за однойменною «понадповістей» футуриста Велимира Хлєбнікова, написаної в 1920-22. Як випливає з назви, в центрі сюжету - Зангези, пророк-маргінал, який звертається до широкого загалу, щоб відкрити йому закони часу (нумерологический ключ до історії) і закони простору (яким відповідає зоряна мова). Пророк не прийнятий людьми, і після певної соціальної катастрофи інсценує самогубство - але потім виявляється живий. В інтерпретації Пшеничникової, Зангези - це людина, що зламала світовий код, зрозумла суть всіх мов (у Хлєбнікова їх шість - мова птахів, мова богів, заумна мова, божевільна мова, побутова мова, зоряна мова), і намагається уникнути загального краху.

У Києві твір буде представлено вперше, звукорежисер проекту - Торстен Оттерсберг. Місцем прем'єри обрані нічні інтер'єри Будинку актора, колишньої караїмської кенаси.

23 листопада 2018 р, 23:00
Київ, Будинок Актора
250 - 400 грн
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Геннадій Сухов: «Музика - це Дар посланий нам згори»
ІНТЕРВ'Ю
Геннадій Сухов: «Музика - це Дар посланий нам згори»
06.12.2018

Про творчість Сухов гараж бенд, новий альбом «Мінорно-квінтовий збір Rewind» і безмежну любов до музики

Запорізька група виграла міжнародний музичний турнір
НОВИНИ
Запорізька група виграла міжнародний музичний турнір
23.11.2018

Для турніру було відібрано понад 130 рок- і метал-треків з усього світу. Серед учасників були представлені пісні груп з США, Індії, Китаю, Швеції, Нідерландів та України