Voice of Zangezi - прем'єра в Києві

Наталя Пшеничникова - німецько-російський композитор і виконавиця, засновниця і керівниця Театру голосу «Ла Гол». У творчій діяльності Пшеничникової з'єднуються класичний і експериментальний вокал, перформанс та композиція. Закінчила Центральну музичну школу і Московську консерваторію по класу флейти. Паралельно займалася класичним балетом і співом, брала участь в експериментальних театральних групах. Спільно з Олексієм Любимовим була організатором першого неформального фестивалю сучасної музики в СРСР «альтернатива-?». З 1992 року живе в Берліні.

Для Пшеничникової написано понад 300 творів сучасної музики, в тому числі такими композиторами, як Гія Канчелі, Гельмут Ерінг, Клаус Ланг, Сергій Невський, Дмитро Курляндський, Нік Коллінз, Петер Аблінгер, Анна Корсун та ін. Як виконавиця працювала з такими диригентами, як Беат Фуррер, Енно Поппе, Теодор Курентзіс, Володимир Юровський і т.д.

«Голос Зангези» - власний твір Пшеничникової для голосу і електроніки. Це моноперформанс за однойменною «понадповістей» футуриста Велимира Хлєбнікова, написаної в 1920-22. Як випливає з назви, в центрі сюжету - Зангези, пророк-маргінал, який звертається до широкого загалу, щоб відкрити йому закони часу (нумерологический ключ до історії) і закони простору (яким відповідає зоряна мова). Пророк не прийнятий людьми, і після певної соціальної катастрофи інсценує самогубство - але потім виявляється живий. В інтерпретації Пшеничникової, Зангези - це людина, що зламала світовий код, зрозумла суть всіх мов (у Хлєбнікова їх шість - мова птахів, мова богів, заумна мова, божевільна мова, побутова мова, зоряна мова), і намагається уникнути загального краху.

У Києві твір буде представлено вперше, звукорежисер проекту - Торстен Оттерсберг. Місцем прем'єри обрані нічні інтер'єри Будинку актора, колишньої караїмської кенаси.

23 листопада 2018 р, 23:00
Київ, Будинок Актора
250 - 400 грн
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

«Українська пісня» оголошує прийом заявок
АНОНСИ
«Українська пісня» оголошує прийом заявок
29.03.2019

Національний проект «Українська Пісня» повертається! Ще масштабніше, ще видовищніше, ще яскравіше! Новий якісний рівень і незмінна мета: пошук та відкриття нових облич на українській музичній сцені!