Rammstein Cover Show з симфонічним оркестром в Києві

12 червня о 20:00 на території Українського дому (вул. Хрещатик, 2, м. Київ) відбудеться грандіозне видовище «RAMMSTEIN Cover Show» від симфонічного оркестру Lords of the Sound.

Організатори обіцяють яскраву музично-світло-піротехнічну постановку. Учасниками кавер-шоу також будуть харківська рок-група Ричи Колючий, а також постійні солісти Lords of the Sound: Антон Глухов, Наталія Папазоглу (учасниця проекту «Фактор»), Аліна Башкіна (нинішня учасниця проекту «Голос країни») та ін.

На території передбачені для глядачів різні за комфортністю зони. Хтось захоче танцювати у фан-зоні, а хтось – дивитися, лежачи на кріслі-мішку.

Дата 12 червня обрана не з проста. У цей день Україна зіграє перший світ матч у Євро-2016
Після концерту на великому екрані розпочнеться он-лайн трансляція матчу Німеччина – Україна. Всі разом будемо завзято вболівати за нашу збірну.
 
Для довідки: Lords of the Sound – симфонічний оркестр, який отримав визнання по всій Україні. Програми та стиль цього колективу вигідно відрізняють його від класичного академічного оркестру. У своїй творчості Lords of the Sound обирають сучасні напрямки, щоб залучити до інструментальної музики людей будь-якого віку, розвинути в них почуття прекрасного та збагатити духовно.
Аналогічний концерт вже був проведений у Харкові 16.04.2016 та мав шалений успіх.
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії