РЕДАГУВАТИ
Клуб «Docker Pub»

Клуб «Docker Pub»

Адреса:
вул. Богатирська, 25
Телефон:
+38(044)537-13-40
Е-пошта:
Сайт:
Вхід: Від безкоштовного до спеціальних цін

Фейс-контроль: Присутній

Дрес-код: Мінімальний

Їжа:
Досить різноманітне меню.

Персонал:
Привітний. Особливо відрізняються своїм мистецтвом бармени і майстер кальяну.

Оформлення:
Відповідає назві. Дерев'яні панелі, дерев'яні меблі, просторий зал, загалом все для невимушеного проведення часу.

Жива музика:
Щодня. Початок 21: 30-22: 00, до 24: 00-01: 00. Основний упор зроблений на групи, що грають кавери і дуже відомі команди.

Якість звуку:
Навіть з урахуванням чималої нерівномірності звучання по приміщенню, зазвичай, прийшовши в Докер, Ви почуєте непогану якість звучання, а якщо Ви прийшли на відому команду, то модете очікувати і відмінного звуку.

Доп інфо:
Докер Паб - місце, до якого не так просто дістатися, тому випадкових людей там практично немає. Після переїзду в нове приміщення «за рогом», що стала вже «класичною», атмосфера старого Докера не тільки не зникла, а й розширилася і примножилася у всіх розуміннях. Танці на столах, величезна барна стійка, приміщення залу, швидше нагадує за розмірами припортовий склад. Всі принади старого Докера на місці тільки помножені на 2. Звук і сцена також не постраждали. В цілому, розширення і примноження пішло Докерс Пабу тільки на користь.


Відгуки

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі

РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

Sinoptik співають для тих, хто не чує
АНОНСИ
Sinoptik співають для тих, хто не чує
15.05.2019

Восени 2019 року SINOPTIK вирушають у всеукраїнський тур «Я чую - я живу», який має за мету допомогти дітям з вадами слуху. В рамках туру гурт презентує свiй п’ятий студiйний альбом