РЕДАГУВАТИ
Клуб «Docker Pub»

Клуб «Docker Pub»

Адреса:
вул. Богатирська, 25
Телефон:
+38(044)537-13-40
Е-пошта:
Сайт:
Вхід: Від безкоштовного до спеціальних цін

Фейс-контроль: Присутній

Дрес-код: Мінімальний

Їжа:
Досить різноманітне меню.

Персонал:
Привітний. Особливо відрізняються своїм мистецтвом бармени і майстер кальяну.

Оформлення:
Відповідає назві. Дерев'яні панелі, дерев'яні меблі, просторий зал, загалом все для невимушеного проведення часу.

Жива музика:
Щодня. Початок 21: 30-22: 00, до 24: 00-01: 00. Основний упор зроблений на групи, що грають кавери і дуже відомі команди.

Якість звуку:
Навіть з урахуванням чималої нерівномірності звучання по приміщенню, зазвичай, прийшовши в Докер, Ви почуєте непогану якість звучання, а якщо Ви прийшли на відому команду, то модете очікувати і відмінного звуку.

Доп інфо:
Докер Паб - місце, до якого не так просто дістатися, тому випадкових людей там практично немає. Після переїзду в нове приміщення «за рогом», що стала вже «класичною», атмосфера старого Докера не тільки не зникла, а й розширилася і примножилася у всіх розуміннях. Танці на столах, величезна барна стійка, приміщення залу, швидше нагадує за розмірами припортовий склад. Всі принади старого Докера на місці тільки помножені на 2. Звук і сцена також не постраждали. В цілому, розширення і примноження пішло Докерс Пабу тільки на користь.


Відгуки

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі

РЕКОМЕНДАЦІЇ
Gibson оголосив себе банкрутом
НОВИНИ
Gibson оголосив себе банкрутом
13.05.2018

Американська компанія Gibson, заснована у 1984 році, постачає щорічно 170,000 гітар у 80 країн світу. Цього року корпорація опинилася на межі банкрутства з півмільярдним боргом

На Просто Раді.О виходить 300-ий випуск STEREOBAZA
АНОНСИ
На Просто Раді.О виходить 300-ий випуск STEREOBAZA
02.05.2018

300 випусків в прийнятому літочисленні це приблизно шість з половиною земних років. Перший випуск STEREOBAZA вийшов в ефір 8 грудня 2011