Як редагувати сторінку групи

19.12.2017 · Довідка

Ми намагаємось зробити роботу з сайтом максимально простою і зручною.

1. Спочатку необхідно знайти групу в базі або її туди додати:

1.1 Уважно пишіть назву групи, після додавання в базу змінити її зможе тільки модератор

1.2 Не відмічайте «Кавера», якщо не хочете, щоб до Вас звертались з пропозиціями пограти кавера на корпоративах ;)

1.3 Якщо сторінку вже створено, Вам потрібно відправити запит на редагування:

2. Після того як виконавця додано, Ви відразу стаєте редактором сторінки. У Вас з’являться помітні помаранчеві кнопочки – тепер ви можете змінювати інформацію про гурт, додавати ютюб-відео та дискографію.

Але не робить Вас автоматично представником гурту. Додати групу в базу може будь-хто – прихильник чи редактор, тому щоб змінити статус на «представник гурту» необхідно відправити окремий запит.

Важливо: якщо Ви реєструєтесь як представник групи, дуже бажано крім реальних прізвища та ім’я вказати і підтвердити ел. пошту або/та прикріпити ФБ-профіль, це допоможе модератору підтвердити Вашу особу та приналежність до гурту.

3. У представника гурту є додаткові можливості, як то зв'язатись з організаторами виступів, отримати пропозицію виступити тощо.

Важливо:

- Вся інформація на сайті проходить модерацію. В більшості випадків, це дооформлення та виправлення помилок, але не дивуйтесь, коли інформація на сторінці буде доповнюватись. Якщо написане на сторінці Вас не влаштовує – відкоригуйте інформацію самостійно або напишіть скаргу. На сайті фіксується історія змін в публікаціях.

- Класично: не пишіть шопопало, не вписуйте «ліві» посилання, не додавайте які попало фото – це все не катастрофа, тільки зайві рухи і робота модератору ;)

Що ви не зможете змінювати:

- Назву треку, якщо до нього прикріплене посилання на mp3

- Публікацію, якщо вона була опублікована на сайті. Іншими словами, якщо Ви додали альбом в дискографію і якийсь текст до нього, адміністрація залишає за собою право дооформити цей текст або вписати замість нього рецензію і опублікувати в новинах на сайті. З цього моменту, це вже публікація і вносити зміни в неї може тільки модератор

* В будь-якому випадку, пишіть зауваження і все буде виправлено

** Стосовно посилань на «послухати»: якщо Ви володієте авторськими правами на пісню і вважаєте неприпустимим і шкідливим можливість прослухати її на сайті – звертайтесь, документів не потрібно.

*** Якщо Ви не знайшли кнопку «скаржитись» на сайті або є питання, пишіть на info@rock.riev.ua

РЕКОМЕНДАЦІЇ
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
ІНТЕРВ'Ю
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
17.07.2018

Повернувшись з творчої відпустки в 2014 році «ГДЕ?» Знову бере паузу. Музикантам необхідно осмислити накопичений творчий досвід, визначитися з подальшими пріоритетами і, можливо, реорганізуватися

В Києві відбудеться друга RespublicaFEST Conference
АНОНСИ
В Києві відбудеться друга RespublicaFEST Conference
14.08.2018

Міжнародна конференція для молодих музикантів та арт-менеджерів повертається! Літня частина заходу відбудеться 25- 26 серпня 2018 у стильній та креативній фотостудії Lightfield.Productions у Києві