Як редагувати сторінку групи

Ми намагаємось зробити роботу з сайтом максимально простою і зручною.

1. Спочатку необхідно знайти групу в базі або її туди додати:

1.1 Уважно пишіть назву групи, після додавання в базу змінити її зможе тільки модератор

1.2 Не відмічайте «Кавера», якщо не хочете, щоб до Вас звертались з пропозиціями пограти кавера на корпоративах ;)

1.3 Якщо сторінку вже створено, Вам потрібно відправити запит на редагування:

2. Після того як виконавця додано, Ви відразу стаєте редактором сторінки. У Вас з’являться помітні помаранчеві кнопочки – тепер ви можете змінювати інформацію про гурт, додавати ютюб-відео та дискографію.

Але не робить Вас автоматично представником гурту. Додати групу в базу може будь-хто – прихильник чи редактор, тому щоб змінити статус на «представник гурту» необхідно відправити окремий запит.

Важливо: якщо Ви реєструєтесь як представник групи, дуже бажано крім реальних прізвища та ім’я вказати і підтвердити ел. пошту або/та прикріпити ФБ-профіль, це допоможе модератору підтвердити Вашу особу та приналежність до гурту.

3. У представника гурту є додаткові можливості, як то зв'язатись з організаторами виступів, отримати пропозицію виступити тощо.

Важливо:

- Вся інформація на сайті проходить модерацію. В більшості випадків, це дооформлення та виправлення помилок, але не дивуйтесь, коли інформація на сторінці буде доповнюватись. Якщо написане на сторінці Вас не влаштовує – відкоригуйте інформацію самостійно або напишіть скаргу. На сайті фіксується історія змін в публікаціях.

- Класично: не пишіть шопопало, не вписуйте «ліві» посилання, не додавайте які попало фото – це все не катастрофа, тільки зайві рухи і робота модератору ;)

Що ви не зможете змінювати:

- Назву треку, якщо до нього прикріплене посилання на mp3

- Публікацію, якщо вона була опублікована на сайті. Іншими словами, якщо Ви додали альбом в дискографію і якийсь текст до нього, адміністрація залишає за собою право дооформити цей текст або вписати замість нього рецензію і опублікувати в новинах на сайті. З цього моменту, це вже публікація і вносити зміни в неї може тільки модератор

* В будь-якому випадку, пишіть зауваження і все буде виправлено

** Стосовно посилань на «послухати»: якщо Ви володієте авторськими правами на пісню і вважаєте неприпустимим і шкідливим можливість прослухати її на сайті – звертайтесь, документів не потрібно.

*** Якщо Ви не знайшли кнопку «скаржитись» на сайті або є питання, пишіть на info@rock.riev.ua

 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Геннадій Сухов: «Музика - це Дар посланий нам згори»
ІНТЕРВ'Ю
Геннадій Сухов: «Музика - це Дар посланий нам згори»
06.12.2018

Про творчість Сухов гараж бенд, новий альбом «Мінорно-квінтовий збір Rewind» і безмежну любов до музики

Delfinia випустили сингл за участю Олафа Торсена
НОВИНИ
Delfinia випустили сингл за участю Олафа Торсена
06.12.2018

Український melodic power metal проект Delfinia представив трек «The World Of Dream», до запису якого долучився відомий італійський гітарист Олаф Торсен (Labyrinth, Vision Divine)