Воплі Відоплясова - кліп «Колискова» переміг на фестивалі

21.07.2006 · Новини

Колискова

Кліп Воплів Відоплясова на пісню «Колискова» зі скоро очікуваної платівки «Були деньки» став переможцем Х Кінофестивалю «Відкрита Ніч: Дубль 10», який відбувся у ніч з 1го на 2ге липня на оглядовому майданчику гори Уздихальниці поряд із замком Річарда, що на Андріївському узвозі в Києві. Мультик до «Колискової» переміг у розділі «Анімація» як Кращий анімаційний фільм. Задум створити подібний відеоряд належала Олегу Цурікову і це його перший доробок саме у кріслі режисера. Олег вже мав досвід у мультиплікації: він брав участь у створенні 10-хвилинної стрічки «Йшов трамвай №9», яка серед инших нагород була відзначена Срібним Ведмедем на Берлінському кінофесті у 2005 році. До слова, цей мультик, як і кліп «Колискова» теж пластиліновий. Два Олеги, Цурік і Скрипка, випадково перетнулися на виступі ВВ, де мультиплікатор запропонував вевешнику непересічне бачення майбутнього кліпу. Згодом під це діло обрали «Колискову» і через два місяці безсонних ночей на папері постала мульт-пригода. Чому саме було обрано анімацію та ще й пластилінову розповідає Олег Цуріков: Якщо зараз подивитись музичні канали, то не дуже багато естетичних відео робіт. Багато оголених дівчат, псевдо атрибутики, яку нав'язують для молоді, дітей. Хотілось створити щось особливе. Такий фільм, який можна було б дивитись усім. «Колискова» вийшла саме такою. Це анімаційне відео прикрасить колекцію відео кліпів гурту Воплі Відоплясова, та буде гарним доповненням до нового альбому «Були деньки».

Головні дійові особи відео: ліплені Ціпа, Глина та Могила. Стисло нитка сюжету така. Тиха Українська ніч, хтось не хоче спати. Ціпа, Глина та Могила ходять до не сплячих та хочуть їх поголити, аби змусити заснути. Хочуть налякати несплюхів, натомість самі лякаються людей… Спочатку може здатись, що це буде психологічний трепетняк, але потім стає ясно, що насправді то лиш жартівливий жахітнячок.

Над створенням анімаційного фільму працювали 6 місяців. Було витрачено близько 200кг пластиліну. Персонажі мали розмір до 30см. Режисер Олег Цуріков не збирається зупинятися. За повідомленням речництва гурту ВВ, вже подана заявка на участь в анімаційному фестивалі «Крок» (www.krokfestival.com), який відбудеться в Росії з 8 по 17 серпня. Водночас співовид «Колискова» є своєрідною черговою дією з низки заходів, приурочених до 20-річчя Воплів Відоплясова, під знаком якого для ватаги минає цей рік.

Джерело: ФДР-радіо


 
ПУБЛІКАЦІЇ
ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
НОВИНИ
ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
30.04.2020

Яскраво та весело пройшов перший великий онлайн-концерт гурту Воплі Відоплясова з презентацією альбому «Закустика», що вийшов на вінілі

Гітарист гурту «Воплі Відоплясова» стартує сольно
НОВИНИ
Гітарист гурту «Воплі Відоплясова» стартує сольно
15.05.2015

Євген Рогачевський презентує сингл »Монако», створений в співпраці з екс ВВ-шником, бас-гітаристом Олександром Піпою. Це дебютна сольна робота музиканта за весь час участі в групі «ВВ», де він грає з 1996 року

Олег Скрипка: «Москву мы взяли еще в 1988!»
ІНТЕРВ'Ю
Олег Скрипка: «Москву мы взяли еще в 1988!»
03.11.2007

С лидером и фронтменом «Воплей Видоплясова» Олегом Скрипкой мы встретились в уютной кофейне на одной из тихих улиц киевского Подола, чтобы вспомнить с ним вехи славного пути, пройденного музыкантами за два десятка лет.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
на сцені фестивалю РОК-СІЧ
на сцені фестивалю РОК-СІЧ
2007
альбом
рецензія
ДібрівонькаКЛІП
Дібрівонька · 2018
401 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії