Київський deftones-party - репотраж з місця тусовки

21.12.2005 · Новини

Київський deftones-party - репотраж з місця тусовки, або, присутність каліфорнійців не обов'язково, головне щоб були українці

18 грудня в столиці нашої держави, а саме - в прогресивному київському клубі «Торба» відбулася музична вистава під кодовою назвою DEFTONES-party. На жаль, справжні DEFTONES на вечірку так і не приїхали, та і взагалі - навряд чи вони знають про існування якоїсь «Торби». Але, якщо ці каліфорнійці все ж колись зберуться до Києва, повний аншлаг їм гарантовано. Ну, що там ще буде в майбутньому - наразі ж дозвольте розповісти про теперішнє, а точніше - про недавнє минуле.

DEFTONES-party зібрала в одну купу такі не досить відомі київські команди, як «Нейрула», «X-rey» та «Izverquill». Гостями движняка був первомайський гурт «TeenSpiriT» (www.teenspirit.net.ua) та хедлайнери - гурт «Карна», м. Івано-Франківськ, (www.karna.com.ua). Умова вечірки була такою: кожна команда повинна відіграти хоча б один кавер на DEFTONES, а далі - кого як понесе.

Шановні, в цьому місці я запропоную вам всістися зручненько та ввімкнути уяву, бо таку купу нефорів мої очі вже давненько не бачили. Знаю, що цю статтю можуть читати бабусі та дідусі, у яких, напевно, вже з'явилося таке питання: «Хто ж такі ці нефори»? І щоб вони цим питанням не турбували своїх «продвинутих» онуків, я тут же дозволю собі дати маленьку відповідь. Нефор - це таке незрозуміле створіння: на його макітрі можуть бути прикольні «причесони», наприклад, якийсь там ірокез нестандартного кольору, або ж макітра може взагалі бути безволосою. На обличчі нефора вчеплені різноманітні залізяки (так званий пірсинг), одяг будь-який - зі смаком і без нього, а хоч би й шкільна форма, яку носили ще в не досить далекому Радянському Союзі…

Стосовно самої party. Першим з'явився на очах у враженого натовпу гурт «Нейрула». І тут почалося! Відразу під сценою зібралися скажені слемери, які слемували всіх і все так, що іноді ставало не по собі. Не те, що я боявся, що й мене туди затягне (хоча такі спроби були), просто ті чувачки так хитали своїми макітрами та пхалися між собою, що з'являлося враження - ось трішечки і хтось із них таки щось собі розтрощить. На превелике щастя, протягом всього вечора цього не трапилося, а якщо й трапилося - то я не бачив… «Нейрула» відіграла важкувату програму. Сподобався драмер, який не просто грав руками - він грав усім своїм не дуже великим тілом. Також були прикольні вставочки від вокаліста, правда, він робив їх не ротом, а використовував для цього MP3-плеєр.

Програма гурту «X-rey», який був наступним, повністю складалася с пісеньок DEFTONES. Необхідно зазначити, що фанам каліфорнійців це дуже сподобалося! А поки грають X-rey, дозвольте мені розповісти про організацію вечірки.

По-перше, вечір проходив без «звукача». Як повідомив Сергій (директор закладу), його забрала «Швидка», і що з ним трапилося - невідомо. Тому замість професіонала біля пульта з різноманітними «кружалками» та «пімпочками» працювала якась дівчина, до речі, у неї постійно були величезні оченятка (ага, поставили б вас коло апарата та підключили до нього купу гітар, декілька мікрофонів, і все це повинно гарно звучати - хотів би я подивитися на ваші оченятка). По-друге, команди грали без комбіків та моніторів - одне слово, якщо не брати до уваги звук із зали, музиканти себе не чули, правда не всі, у басили комб працював. І з цією погрішністю дівчина-звукач ніяк не могла впоратися. Ще не сподобалося те, що вечір проходив без балаканини - мова йде про ведучого. Знаєте, коли почалися виступи, я думав, що саунд-чек ще продовжується… Також не дуже сподобалася тиша між виступами - під час під'єднання музикантами їхніх величезних «примачів». Авжеж (!) - цю тишу можна було заповнити балаканиною, наприклад, щось розповісти про гурт… По-третє, хоча ні - це вже буде четверте, дуже багато цигаркового диму, його було стільки, що навіть виїдало очі, з них текли сльози, принаймні у мене… Що сподобалося?! Так це навколишня атмосфера, масивні гітарні рифи, гарні дівчатка та помірні ціни на пиво.

Тепер знову про виступи, а саме - гурт «Izverquill». Не знаю, як іншим, але на мій суб'єктивний погляд команда викликала наступні асоціації: «Amatory», «7 раса» та «Психея». Вокаліст не дуже попадав в ноти, а навіщо взагалі попадати, головне - скримувати! На завершення виступу «Izverquill» в клубі стояв страшний шум - незрозуміло чому почав фонити бас, у бідолашної дівчини (на той вечір - «звукача») очі стали ще більшими.

Нарешті на сцену випхалися гості - первомайський гурт «TeenSpiriT». Буду відвертим, кількість слемірів поменшала. Авжеж, «Дух Молоді» в Києві вперше, і навряд чи кому з киян доводилося його десь або колись бачити чи чути, не враховуючи декількох друзів. Не зважаючи на цей прискіпливий факт, первомайські альтернативщики не впали обличчям в багнюку, хоча, правильніше буде сказати - у сніг (бо на той час у Києві було сніжно). Також не можна не зазначити того, що під час виконання «TST» їхньої прикольної пісеньки «ВМХЛ» на обличчях хлопчиків та дівчаток з'явилося приємне здивування…

А хедлайнерами, як я вже на початку зазначав, були іванофранківці - гурт «Карна». Хлопці довгенько налаштовували інструмент, до речі, це була єдина команда, яка в той вечір мала свого «звукача». Вокаліст дуже сильно хотів себе почути у моніторах. Не отримавши бажаного результату, хлопці все ж почали грати, їх хватило тільки на одну композицію. Далі з вуст вокаліста пролунало щось приблизно таке: «Шановні, ви поки нікуди не розходьтеся, купіть собі цигарок та пиво, а ми тим часом спробуємо приборкати апарат». Спроба тривала приблизно 15 хвилин, потім вокаліст заявив: «Ми зіграємо одну пісню, і якщо справи не підуть на краще, ми припинимо грати». Але не припинили - відіграли десь зо три або й чотири пісні, включно і DEFTONES, після чого й покинули сцену. Ось слова гітариста: «Ми грали у трьох країнах, і такої »ніякої« організації ще ніде не зустрічали». На цьому вечірка під назвою DEFTONES-party, була закінчена.

P. S.: Коли покидав клуб, побачив таку картину: Юрко (організатор party) с пригніченим обличчям сидів на сцені та порпався у барабанах. Вокаліст «Карни» точнісінько с таким же обличчям сидів за стійкою бару. Хто правий, а хто винний? Вирішувати точно не мені, але якщо б «звукача» не забрала «Швидка», може все було б інакше?

Ч. Барабанов


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності