На Рокотеці оберуть «найгарячіших із гарячих»!

13.11.2005 · Новини
Рокотека

Визначився остаточний склад учасників Десятого ювілейного рок-фестивалю Рокотека, який відбудеться 13 листопада, поч. о 16:00 у львівському палаці спорту «Україна».

Оскільки гурт «Широко закриті очі» (Чернігів) не зможе взяти участь у фестивалі, то його замінить відповідно результатам голосування гурт «Etwas Unders» (Київ) та «Верховна зрада» (Львів).

Відтак «гаряча десятка» виглядатиме таким чином:
1. Loki (Київ)
2. Etwas Unders (Київ)
3. M.O.S.T. (Київ)
4. Бульба (Івано-Франківськ)
5. Screamers (Самбір, Львівська обл.)
6. Полинове поле (Львів)
7. Хвора (Львів)
8. Bambula-bee (Чоп, Закарпатська обл.)
9. LooZer (Львів)
10. The Хлопці (Хмельницький)

Замість гурту «Despot» (Тернопіль), що під час голосування зайняв бонусне одинадцяти місце, але який також не зможе взяти участі у ювілейному фесті, виступить, відповідно до результатів голосування, гурт «Верховна зрада» (Львів).

Гостями Фестивалю будуть відомий київський гурт «БОРЩ» та молода, проте дуже перспективна львівська команда «АННА». Вестиме ювілейну РОКОТЕКУ популярний телеведучий та лідер гурту «Мертвий півень» Роман Чайка.

У день фестивалю відбудеться другий тур голосування, під час якого усі присутні на Рокотеці оберуть найкращу із «гарячої десятки» команд. Для цього на надбілетнику необхідно буде поставити відмітку навпроти команди, яка викликає набільше симпатій. Надбілетники слід кидати в урну для голосування, яка стоятиме в залі.

Переможця буде оголошено перед виходом на сцену поважних гостей із Києва - гурту «Борщ». Призом стане сольний виступ команди в одному з клубів Львова.

До ювілею Всеукраїнського рок-фестивалю «Рокотека» його продюсер Компанія «Альтернатива» випустить подвійний диск під назвою «РОКОТЕКА» - 10 років. THE BEST». До збірника увійдуть кращі пісні гуртів, що брали участь у фестивалі впродовж 1995-2005 років.

Запис планується здійснити на рекординговій компанії Lavina music. До подвійного диску увійдуть хіти таких гуртів як: ВВ (Київ), АННА, БОРЩ (Київ), Ніагара, Інвард Пас, Авогадро, Джек О'лентерн, Реджекті Паті, +GG+, Бастард, Трутні (Київ), Анастезія, Реактор (Вінниця), Vox Populi (Жовква), NEON (Львів-Київ), Чорний вересень та ін.

Для запису диску Компанія «Альтернатива» просить усіх учасників «РОКОТЕКИ» 1995-2005 років надати версії найкращих пісень належної якості. Чекаємо Вас 13 листопада у Палаці спорту «Україна» (вул. Мельника, 18). Звертатися в оргкомітет Фестивалю. Додаткову інформацію можна отримати за тел.: (032) 297-56-56,  297-56-66.


 
ПУБЛІКАЦІЇ
«Рокотека» - одинадцята за рахунком буде проводитись у День Знань
НОВИНИ
«Рокотека» - одинадцята за рахунком буде проводитись у День Знань
14.08.2006

Цьогорічна, одинадцята за рахунком «Рокотека» буде проводитись у День Знань – 1 вересня, місце проведення – палац спорту «Україна» (відомий раніше як «Спартак»). Організатори фестивалю, не відступаючи від народжених роками традицій, дають можливість виступити на сцені фестивалю як відомим рок-гуртам, так і молодим, що потребують підтримки з боку подібних міроприємств.

У листопаді у Львові відбудеться десята «Рокотека»
АНОНСИ
У листопаді у Львові відбудеться десята «Рокотека»
22.09.2005

12 листопада у львівському палаці спорту «Україна» пройде ювілейний десятий за ліком рок-фестиваль «Рокотека». Гасло ювілейного фестивалю – «Гаряча десятка», що підкреслює енергійність і екстремальність кожного із попередніх «рокотечних» сезонів.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
НОВИНИ
В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
11.07.2020

Организаторы приглашают к участию музыкантов и игроков рынка