Готична вечірка Некрополіс «Тризна»

23.05.2004 · Анонси
НЕКРОПОЛІС

Понад два десятиліття існує в Європі готична сцена, що об’єднує виконавців різноманітних напрямків інтелектуальної сучасної музики від автентичного фольку до металу, від неокласики до клубної електроніки. Особливістю цієї різної за формою, але схожої за наповненням, музики є меланхолійна, холодна атмосфера, просякнута похмурою романтикою з виваженою інтелектуальною лірикою, що звертається до глибин духовного світу людини.

На жаль в Україні готична сцена і відповідна їй молодіжна субкультура розвинена слабо, проте музичні формації існують. В мережі Інтернету діє потужний мистецько-музичний ресурс «Український Готичний Портал», який окрім цього є ще й продюсерською агенцією (виступ наших гуртів на готичних фестивалях в Німеччині та Польщі), лейблом (випуск першої CD- збірки «Українська Готика») та дистрибуторським центром (реалізація близько 2 000 найменувань рідкісних релізів світової дарк-сцени). Щомісяця у Львові, Тернополі та Києві проводяться клубні вечірки, одна з таких вечірок, що відбулася у 2000р., стала першим міні-фестивалем , який зібрав близько 1000 осіб. Постійним організатором готичних зібрань є Готичний клуб «Гаммадіон» - формація, що об’єднує творчу молодь – шанувальників похмурої готичної та індустріальної естетики. Восени минулого року українські готи зібралися на готичний карнавал «НЕКРОПОЛІС» в Олеському замку. Готичні вечірки є унікальні по своїй суті, оскільки поєднують в собі виступи музичних формацій, театральні перформенси, читання поезії, перегляд фільмів та відео, мистецькі інсталяції і звичайно ж танці.

Цього разу Готичний клуб «Гаммадіон» та Український Готичний Портал запрошують на дійство що буде вже вдруге представлене в Збаразькому замку. Попередня вечірка «Навський Великдень», що відбулась тут 17 квітня 2004 р. дала змогу зрозуміти, що українська готика достигла до свого першого фестивалю на який українські готи зберуться восени 2004 року. А наразі в ніч з 29 на 30 травня саме тут в підземеллях кавярні «Легенда» з вечора до світанку буде діятись щось несамовите, просякнуте меланхолійно-романтичним духом древніх мурів легендарного замку.

Goth mit uns!

Український готичний портал
Готичний клуб Ґаммадіон
Представляють:
Готична вечірка
НЕКРОПОЛІС
«Тризна»

з 4-ої години пополудню – до світанку
29 травня MMIV A.D.
Збаразький Замок
(25 км від Тернополя)
Клуб «Легенда»
 
В програмі:
Кіно
Відео
Арт
Поезія
Absinth
Вино
Пиво безкоштовно і багато
Готична кухня

Виступи на-живо:
«ЗАМКОВА ТІНЬ» (acoustic dark-folk) Львів
«ХОЛОДНЕ СОНЦЕ» (love-metal) Тернопіль
«REACTOR» (industrial) Вінниця
dj Alarm
dj Core
dj Danko
dj Scorn
dj Khomius
dj Troop
dj Zavgoth

Спосіб доїзду: кожних півгодини маршрутки з центрального автовокзалу в Тернополі (до станції Збараж) – вартість доїзду 2 грн. В 15.30 біля драмтеатру м. Тернополя буде очікувати автобус, котрий довезе учасників паті до місця проведення заходу (вартість 2 грн.). По завершенні заходу буде очікувати автобус, котрий довезе усіх бажаючих до Тернополя (вартість 2 грн). Формується автобус зі Львова. Орієнтовна вартість трансферу Львів-Збараж-Львів 20 грн. Інформацію можна отримати попередньо в організаторів.

Ціни: вартість вхідного квитка – 20 грн.
Готична кухня – ціни помірні.
Спонсори: ВЕСТТЕЛЕКОМ – мережа магазинів мобільного зв’язку; Тернопільгаз Увага: FACE-CONTROL (gothic&dark fashion, makeup) ніхто не потрапить на паті не пройшовши фейсконтроль.
Детальніша інформація та можливі зміни: www.gothic.com.ua
Контакт у Львові:
+38 032 2967308
+38 067 7096951
Ростислав Антимис

Контакт в Тернополі:
+38 0352 227920
Роман Нагуляк

gammadion@gothic.com.ua

 
ПУБЛІКАЦІЇ
«Некрополіс» - за ким ліра плаче?
НОВИНИ
«Некрополіс» - за ким ліра плаче?
17.09.2005

Вони носять траур за приреченим людством. Тому найкомфортніше почуваються серед стародавніх мурів. Замків, які бачили не лише розквіт вельможних панів, а й незворушно стежили за їхніми останніми днями. Фортеці, що дожили до наших днів, ніби позбавлені душі, і лише готи здатні хоча б на мить повернути їх із небуття.

Готичний фестиваль Некрополіс: Чорна ліра. Як це було
НОВИНИ
Готичний фестиваль Некрополіс: Чорна ліра. Як це було
20.09.2004

1-12 вересня у Збаразькому замку проходив перший у Україні готичний фестиваль. Фест відбувався два дні (точніше навіть дві ночі) та був максимально концентрованим в програмі. Своїми виступами порадували кращі українські готичні гурти, а також гість з Польщі - Fading colours. Отож далі читайте точніше про кожен день фестивалю.

11-12 вересня 2004 року відбудеться готичний фест. «НЕКРОПОЛІС: Чорна Ліра»
АНОНСИ
11-12 вересня 2004 року відбудеться готичний фест. «НЕКРОПОЛІС: Чорна Ліра»
25.08.2004

Організатори фестивалю очікують прийняти до 2,5 тисяч українських та східноєвропейських фанів. В програмі фестивалю виступи менестрелів, лицарські поєдинки, відеоінсталяції, мистецькі перформенси та виставки, алхімічні досліди. Цілу ніч до самого світанку готичні діджеї будуть перемішувати звуки та ритми темної музики, а цв'яхом дійсва стане довгоочікуваний виступ найкращої польскої групи «Fading Colours», а також легенди української готики «Кому Вниз».

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів