«Рок Екзистенція 2005» - місце та час відомі

12.09.2005 · Анонси

Рок Екзистенція

Цьогорічний фестиваль традиційно пройде в НТУУ «КПІ», але триватиме два дні 23 і 24 вересня. Вперше концерти одночасно відбуватимуться на трьох сценах: Великій, Акустичній і Неформатній. Таким чином організатори фестивалю намагаються задовольнити найширші потреби всіх справжніх шанувальників рок музики.

Для тих хто потребує драйву, любить потужний звук і шалені танці працюватиме Велика сцена на «Площі Знань» в КПІ. Тим хто цінує у рок музиці, в першу чергу, слово і зміст текстів, буде змога отримати свій заряд доброго і вічного на Акустичній сцені у залі ПК «КПІ». А самі просунуті меломани зможуть по повній відірватися на Неформатній сцені, маючи рідкісну нагоду, почути все те, що ніколи не транслюється по радіо та телебаченні.

Поки що, список учасників фестивалю і місце виступів окремих гуртів тримається в секреті, але незабаром таки буде оприлюднений. Чекайте наступних повідомлень від організаторів фестивалю.

Принагідно, дирекція «Рок Екзистенції» нагадує, що відбір молодих гуртів все ще триває до 15 вересня. Всі деталі можна дізнатися на новому сайті фестивалю www.rock-ekzyst.com, або www.artveles.kiev.ua. Там також можна отримати заявку-анкету і ознайомитись з концепцією та положенням «Рок Екзистенції».


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Офіційний коментар від дирекції фестивалю Рок Екзистенція
НОВИНИ
Офіційний коментар від дирекції фестивалю Рок Екзистенція
04.10.2005

Дирекція Всеукраїнського фестивалю рок та альтернативної музики «Рок Екзистенція» не збирається вибачатися перед учасниками групи «Димна суміш» за інцидент, що стався одразу після виступу групи на фестивалі.

Рок Экзистенция 2005 - впечатления
НОВИНИ
Рок Экзистенция 2005 - впечатления
29.09.2005

Вот уже десять лет подряд проходит в Киеве фестиваль независимой рок-музыки Рок Экзистенция. В этом году состоялся десятый, юбилейный, фестиваль, на который подали заявки 160 команд из разных частей Украины. Но организаторы отобрали только 32 самых лучших, которые выступали в течение двух дней на трех сценах, расположенных на территории Киевского Политехнического Университета.

Рок Екзистенція 2005 - оприлюднила склад учасників
НОВИНИ
Рок Екзистенція 2005 - оприлюднила склад учасників
17.09.2005

Дирекція всеукраїнського фестивалю «Рок Екзистенція» оприлюднила основний склад учасників цьогорічного фестивалю що пройде 23 - 24 вересня на території НТУУ «КПІ».

РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою