«Тарас Бульба-2005» - прийом заявок триває

14.04.2005 · Анонси
Тарас Бульба

З 15 по 17 липня 2005 року в місті Дубно Рівненської області пройде VIII Міжнародного рок-фестиваль «Тарас Бульба». На даний момент триває відбір конкурсантів по демо-записах, термін якого закінчується 31 травня.

Організатори проводять активну роботу по пошуку потенційних спонсорів даного заходу. Зокрема, уже досягнуто попередньої домовленості з київською студією «Гута Records» про те, що переможці фестивалю будуть мати можливість безкоштовно записати у них альбом. Також ведуться переговори з телеканалами та агенціями про відеозйомку гала-концерту та трансляцію його по телебаченню.

Умови участі у фестивалі «Тарас Бульба-2005«

1. Рок-фестиваль «Тарас Бульба» є конкурсом, що обіймає всі стилі та напрямки сучасної рок-музики.

2. Конкурс триває три дні.

3. У перші два дні відбувається конкурсна програма фестивалю, в якій беруть участь команди-конкурсанти, що запрошені організаторами після попереднього відбору.

4. На виступ колективу надається 20 хв., але не більше 4 пісень.

5. У 3-й день відбудеться святковий гала-концерт за участю переможців (лауреатів та дипломантів) вручення нагород та призів, виступ гостей фестивалю.

6. До участі в конкурсі допускаються виконавці з усіх регіонів України та інших країн світу, що мають в своєму репертуарі не менше 7 (семи) творів українською мовою або ж інструментальні композиції, пройшли попередній відбір та узгодили свої стосунки з дирекцією, щодо участі та прав на аудіо і відео матеріали з фестивалю. Документом, що дає право брати участь у фестивалі є офіційне запрошення.

7. Участь у фестивалі безкоштовна. В конкурс допускається тільки "живе" виконання. Вік конкурсантів необмежений. Організатори мають виключне право відбору учасників на фестиваль по кількості, професійному рівню, регіональній та жанровій приналежності, а також визначення послідовності (день, час) виступу учасників.

8. Заявки приймаються до 31 травня 2005 року від фізичних осіб та творчих об'єднань, спілок, агентств та центрів. До заявки додаються творча біографія, обов`язково - демонстраційні аудіо чи відео матеріали (демо-матеріали не повертаються).

* Див. бланк заявки [.doc, 48.5KBt]

9. Заїзд команд на конкурс проводиться з 14 липня 2005 року.

10. Команди забезпечуються житлом на термін проведення фестивалю (Поселенню підлягають виключно учасники!).

11. Фестиваль буде висвітлюватись центральними та регіональними телевізійними каналами та радіо, газетами, журналами.

10. За підсумками фестивалю будуть випущені аудіо та відео матеріали.

Рок-фестиваль «Тарас Бульба»:
Україна,
04071, Київ,
вул. Нижній вал 61,
т/ф (044) 425-24-32
www.tarasbulba-fest.kiev.ua
e-mail: info@tarasbulba-fest.kiev.ua


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Фестиваль «Тарас Бульба-2017» - прийом заявок у конкурсну частину
АНОНСИ
Фестиваль «Тарас Бульба-2017» - прийом заявок у конкурсну частину
23.01.2017

Повертаючи фестиваль до життя, організатори вирішили багато чого оновити. Але деякі речі принципово залишаться незмінними. Чи не перша з них - конкурс молодих гуртів. Він завжди був однією із ключових складових Тараса Бульби - так буде і в 2017-му

Фестиваль «Тарас Бульба» цього року бере паузу
АНОНСИ
Фестиваль «Тарас Бульба» цього року бере паузу
31.03.2014

Нестабільна економічна ситуація в країні, викликана як зовнішніми, так і внутрішніми факторами, не дає змоги повноцінно організувати та провести усі заплановані на цей рік заходи під час фестивалю

Квитки на фестиваль «Тарас Бульба-2014» лише по 50 гривень
АНОНСИ
Квитки на фестиваль «Тарас Бульба-2014» лише по 50 гривень
10.01.2014

УВАГА! Для справжніх фанів фестивалю! Розпочинається бронювання квитків на фестиваль «Тарас Бульба-2014» за наднизькою ціною. Бронювання буде тривати до 31 січня включно. Ви можете забронювати квитки на фестиваль, скориставшись формою

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!