«Нівроку» продовжує серію щомісячних концертів «Висадка»

04.04.2005 · Анонси

9 -го квітня в Тернополі! В Центрі дозвілля молоді ім. О.Довженка о 19:00

Тернопільський Рок-клуб та фестиваль «Нівроку» продовжує серію щомісячних концертів «Висадка».

Двогодинну програму представлятиме для де кого дуже стара, а може й для де кого нова команда «Мотор'ролла» з новим альбомом: «... Шо кому не ясно?». «Настоящих мущин» розігріватимуть тернопільські альтернативці «Aut Phils», панки «Fudy-Dudy» та hard-core-band «A.L.M.»

(із офіційного прес-релізу гурту «Мотор'ролла»)

«Все готово. Остання пісня - просто бомба, ми готові дати це людям...» - такі слова з вуст босів видавничих компаній потішили Сєню (Сергій Присяжний). Воно й зрозуміло. Скільки ж можна на збірки розпорошуватись. Готовий альбом нового складу гурту «Мотор'ролла». Тут є все і всі. Кілька зіграних хітів останніх років («Осінь...», «Тіні...», «Я перевернув...») Гарне товариство друзів (Олег Скрипка, Сашко Положинський, Вадим Красноокий). І, звісно, останні бойовики «Настояшчий мушчина», «Не дзвонила», «Вперед до сказу». Найулюбленіший і найсвіжіший трек - «8-й колір». Мають, також, місце бути макромедійні прибамбаси і відеокліп. І шо кому не ясно?

Група «Мотор'ролла» презентує двогодинну живу програму, яка складається з пісень, що війшли до нового альбому «...шо кому не ясно?», а також - з кращих пісень, які створила група за останні десять років. Родзинкою програми буде виконання знайомих пісень в незвичному акустичному варіанті. Безпосередньо перед виступом та в перерві між двома відділенями концерту група пропонує всім представникам ЗМІ тепле спілкування на тему виходу нового альбому.

Прес-служба фестивалю «Нівроку»


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів