Нікому не відомий рок-сейшен - репортаж з місця події

30.03.2005 · Новини

Maze

Пипл

Феерия

Терминал

26 березня, як грім серед ясного неба, в дискоклубі «Шанс» відбувся такий собі рок-сейшен, де були присутні дві первомайські команди - «Maze» та «TeenSpiriT», а також дві миколаївські - «Терминал» та «Феерия».

Чому «як грім серед чистого неба»? А тому що ніякої реклами даного заходу мешканці нашого міста не побачили. З чим це пов'язано - невідомо. Саме через таку рекламну «недію» людей на сейшені було дуже мало - що дуже прикро.

До речі, організовували «движняк» хлопці з гурту «Maze». Так-так, шановні, до нас знову повернувся «Maze», тільки от у трохи іншому складі та трохи з іншою музикою. Якщо ми зазирнемо у недалекий 2000 рік (час заснування гурту), то побачимо такий склад: гітара/вокал - Олександр Бурлаченко (в нашому місті відомий під псевдонімом Бурлик), гітара - Дмитро Зубрицький, бас - Олена Заєць та барабани - Camel. І грали вони тоді Heavy Metall. Зараз же команда складається з двох чоловік - це брати Зубрицькі - Віталій (вокал) та Дмитро (гітара), і грають вони, по їхнім словам - hardcore з домішками trance та industrial.

Та годі вже цих ліричних відступів, давайте перейдемо до діла, а саме - до виступу.

А розпочав культурно-розважальний вечір гурт «TeenSpiriT». Хочу зазначити, що від «Духу Молоді» останнім часом стало трохи віяти пафосом (мова іде не про всіх учасників гурту) . Не знаю, як це аргументувати... Можливо, це пов'язано з тим, що «TST» встигли разок з'їздити в Миколаїв на міжнародний фестиваль «Рок Юг», два рази в місто Южноукраїнськ на фестиваль «Rock Жара», в Харків у клуб «Черчіль» та «Форт», плюс до всього, багаточисельні концерти в рідному місті... Трохи не забув - «TST», навіть, їздив зі своїм концертом до с. Мигія. Як говориться, «звЁзди» світового шоу-бізу (автор - ги-ги, треба в них буде автографа взяти).

Стосовно самого виступу. Відіграли хлоп'яки, як завжди, - драйвово! А в самому кінці виступу зіграли свою прикольну пісеньку «Сонечко», таке собі знущання над «всіма-їстівною» попсою.

Наступним був «Maze»! Як згадувалось трохи вище, гурт складається з двох учасників - гітари та вокалу. Тільки не думайте що «5NIZZA» змінила назву та приїхала до Первомайська.

Основна музика «фігачила» під «фанеру» - усякі барабанні біти та електронні «заморочки», але гітарні партії, так само, як вокальні, були справжніми. Стосовно вокалу - мені, як і, впевнений, всім глядачам, його так і не вдалося розібрати. Чи вокаліст не старався, чи «звукарь» «провтикав»? Загалом, музика «Maze» була витримана у напрямку industrial. Така собі відповідь первомайців німецькому «Rammstein».

Нарешті, на сцені з'явились гості вечірки - гурт «Терминал». Склад: вокал - Михайло (чомусь прізвище його ніхто із учасників гурту не знає), гітара - Дмитро Частухін, гітара - Денис Шпак (колишній учасник «Черной Розы», яка колись теж приїздила до нашого міста, нині не існує), бас - Олексій Дубовий, барабани - Ігор Ринда. Грають (за їх словами) «мелодичний рок».

У хлопців була одна, але дуже величезна проблема, - з ними не приїхав учасник гурту, котрий відповідає за вокальні партії. Чому так? Ніхто з учасників команди так і не дав конкретної відповіді. Мабуть, в нього є справи важливіші, аніж співи. Також треба зазначити, що «Терминал» на сцені виступав вперше, але до цього (за їх словами) - усі хлоп'яки переграли де тільки можна і не можна. Щодо виступу - відіграли вони п'ять безвокальних композицій та й поїхали до Миколаєва... На пошуки свого вокаліста, прізвища котрого не знають. Дивно якось все це.

І, нарешті, останній учасник сейшену - гурт «Феерия». Час заснування 2003 рік. Склад: вокал - Ігор Шичаніш, гітара - Андрій Єрмак, бас - Євген Золотий, скрипка - Артем Ханчич, барабани - Олександр Коваль. Грають (за їх словами) рок з елементами симфонії.

Стосовно цього виступу. Гітаристам так і не вдалося толком відстроїти свої інструменти. А вони ж бо (це мені стало відомо з розмови з ними) зібрались їхати до Києва, на славнозвісний фестиваль «Чайка». Цікаво, хто їм там гітари відстроювати буде? Вийшов такий собі «невідстроєний» виступ, але з дуже сильним вокалом.

На жаль, чим усе закінчилось, я не знаю. Бо після трьох композицій вирішив піти - було шкода своїх вух... to be continuation...

Ч. Барабанов


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності