Нікому не відомий рок-сейшен - репортаж з місця події

30.03.2005 · Новини

Maze

Пипл

Феерия

Терминал

26 березня, як грім серед ясного неба, в дискоклубі «Шанс» відбувся такий собі рок-сейшен, де були присутні дві первомайські команди - «Maze» та «TeenSpiriT», а також дві миколаївські - «Терминал» та «Феерия».

Чому «як грім серед чистого неба»? А тому що ніякої реклами даного заходу мешканці нашого міста не побачили. З чим це пов'язано - невідомо. Саме через таку рекламну «недію» людей на сейшені було дуже мало - що дуже прикро.

До речі, організовували «движняк» хлопці з гурту «Maze». Так-так, шановні, до нас знову повернувся «Maze», тільки от у трохи іншому складі та трохи з іншою музикою. Якщо ми зазирнемо у недалекий 2000 рік (час заснування гурту), то побачимо такий склад: гітара/вокал - Олександр Бурлаченко (в нашому місті відомий під псевдонімом Бурлик), гітара - Дмитро Зубрицький, бас - Олена Заєць та барабани - Camel. І грали вони тоді Heavy Metall. Зараз же команда складається з двох чоловік - це брати Зубрицькі - Віталій (вокал) та Дмитро (гітара), і грають вони, по їхнім словам - hardcore з домішками trance та industrial.

Та годі вже цих ліричних відступів, давайте перейдемо до діла, а саме - до виступу.

А розпочав культурно-розважальний вечір гурт «TeenSpiriT». Хочу зазначити, що від «Духу Молоді» останнім часом стало трохи віяти пафосом (мова іде не про всіх учасників гурту) . Не знаю, як це аргументувати... Можливо, це пов'язано з тим, що «TST» встигли разок з'їздити в Миколаїв на міжнародний фестиваль «Рок Юг», два рази в місто Южноукраїнськ на фестиваль «Rock Жара», в Харків у клуб «Черчіль» та «Форт», плюс до всього, багаточисельні концерти в рідному місті... Трохи не забув - «TST», навіть, їздив зі своїм концертом до с. Мигія. Як говориться, «звЁзди» світового шоу-бізу (автор - ги-ги, треба в них буде автографа взяти).

Стосовно самого виступу. Відіграли хлоп'яки, як завжди, - драйвово! А в самому кінці виступу зіграли свою прикольну пісеньку «Сонечко», таке собі знущання над «всіма-їстівною» попсою.

Наступним був «Maze»! Як згадувалось трохи вище, гурт складається з двох учасників - гітари та вокалу. Тільки не думайте що «5NIZZA» змінила назву та приїхала до Первомайська.

Основна музика «фігачила» під «фанеру» - усякі барабанні біти та електронні «заморочки», але гітарні партії, так само, як вокальні, були справжніми. Стосовно вокалу - мені, як і, впевнений, всім глядачам, його так і не вдалося розібрати. Чи вокаліст не старався, чи «звукарь» «провтикав»? Загалом, музика «Maze» була витримана у напрямку industrial. Така собі відповідь первомайців німецькому «Rammstein».

Нарешті, на сцені з'явились гості вечірки - гурт «Терминал». Склад: вокал - Михайло (чомусь прізвище його ніхто із учасників гурту не знає), гітара - Дмитро Частухін, гітара - Денис Шпак (колишній учасник «Черной Розы», яка колись теж приїздила до нашого міста, нині не існує), бас - Олексій Дубовий, барабани - Ігор Ринда. Грають (за їх словами) «мелодичний рок».

У хлопців була одна, але дуже величезна проблема, - з ними не приїхав учасник гурту, котрий відповідає за вокальні партії. Чому так? Ніхто з учасників команди так і не дав конкретної відповіді. Мабуть, в нього є справи важливіші, аніж співи. Також треба зазначити, що «Терминал» на сцені виступав вперше, але до цього (за їх словами) - усі хлоп'яки переграли де тільки можна і не можна. Щодо виступу - відіграли вони п'ять безвокальних композицій та й поїхали до Миколаєва... На пошуки свого вокаліста, прізвища котрого не знають. Дивно якось все це.

І, нарешті, останній учасник сейшену - гурт «Феерия». Час заснування 2003 рік. Склад: вокал - Ігор Шичаніш, гітара - Андрій Єрмак, бас - Євген Золотий, скрипка - Артем Ханчич, барабани - Олександр Коваль. Грають (за їх словами) рок з елементами симфонії.

Стосовно цього виступу. Гітаристам так і не вдалося толком відстроїти свої інструменти. А вони ж бо (це мені стало відомо з розмови з ними) зібрались їхати до Києва, на славнозвісний фестиваль «Чайка». Цікаво, хто їм там гітари відстроювати буде? Вийшов такий собі «невідстроєний» виступ, але з дуже сильним вокалом.

На жаль, чим усе закінчилось, я не знаю. Бо після трьох композицій вирішив піти - було шкода своїх вух... to be continuation...

Ч. Барабанов


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів