Гаряча і гірка «Таліта Кум»

28.01.2005 · Новини
Гаряча і гірка
Рекордингова компанія Сомп Мюзік /EMI
Продюсування звуку:
Юля Міщенко, Сергій Глушко
Генеральний кавовий партнер - ГалкаTM

Гурт «Таліта Кум» видав новий альбом, зняв кліп і трійку рекламних роликів, а фронтвумен гурту Юля Міщенко змінила імідж.

Альбом — другий після «Іноземців» — називається «Гаряча і гірка». Його презентація відбулася нещодавно в столичній кав'ярні «Кофіум». Директор рекордингової компанії «Комп Мюзік» Олег Долинський одразу зазначив, як важко визначити жанр альбому: «Ми довго сперечалися з Юлею і не визначили, рок це, поп-музика чи взагалі якийсь новий напрям. Але, безперечно, музика дуже самобутня. Аналогів я не можу знайти ні в Україні, ні за її межами. Хочеться відзначити ріст рівня групи в порівнянні з попереднім альбомом, особливо професіоналізм звучання».

На диску одинадцять пісень, включно з хітом «Літай» та піснею для «Євробачення» — «Лови мене». Все це Юля написала iз Сергієм Глушком, гітаристом «Таліти Кум». Альбом записаний на студії «З ранку до ночі». Причому директор студії Володимир Григорович особисто придумав і прописав клавішні партії в усіх піснях. Привертає до себе увагу зовнішнє оформлення диску: на дванадцяти листках вкладки — фото зі зйомок, слова пісень і рингтони та заставки для мобільників на кожну пісню «Таліти Кум».

Щоб «підсвітити» вихід нового альбому, група зняла новий кліп на пісню «Гаряча і гірка». Щодо нового кліпу «Гаряча і гірка», то його ідея належить самій Юлі: історія про стосунки протилежних статей і розв'язання проблем у цих стосунках. «Окліпачив» «Гарячу і гірку» модний режисер Алан Бадоєв. Про зйомки відео він говорить ось що: «Спершу я прослухав пісню «Гаряча і гірка». Це був шок. Я запитав Юлю: «То ти така ніжна, така харизматична дівчина? Я дуже здивувався, що досі не побачив цього на екрані». Тому й не дивно, що в новому кліпі на Міщенко замість чорного нашийника — намисто з великих білих перлів, замість сексуальних ліфчиків — чорна сорочка в білу цяточку а ля Мадонна. Як стверджує Алан, сама виконавиця хвилювалася за кліп не менше від режисера і «дотошно слідкувала навіть за кольором кожного кадру». Новий кліп уже взяли в ротацію провідні українські телеканали.

Як говорить Юля Міщенко, процес створення «Гарячої і гіркої» не менш цікавий за сам кліп. Адже в кліпі знято піаніно. Його треба назвати Багатостраждальне Піаніно. Ви зараз теж будете знати його історію, розказує Юля Мiщенко: «Ще для участі в зйомках до півфіналу «Євробачення» ми планували зробити піаніно, обклеєне шматочками дзеркал. Дуже талановита дизайнерка зробила це. А зйомка якраз припала на перший тур виборів. І можете собі уявити, коли вся Національна телерадіокомпанія очеплена охороною, це стратегічно важливий об'єкт для країни, а ми туди веземо піаніно. Обмотане шматами, бо воно гостре в тих дзеркалах, на причепі до машини поставлене. Зупинила нас охорона, питає: «Що це?». — «Піаніно». — «Для чого?» — «На зйомку». «Та зйомка під фонограму, нащо вам піаніно, — питають, — ви що, не могли взяти гітару?». Довго це піаніно обшукували, але врешті-решт ми прорвалися і занесли його в знімальний павільйон Національної телерадіокомпанії. Піаніно стояло там день репетицій і два дні зйомки. Об нього порізалося безліч людей і подерло собі костюми. Це піаніно не могли спокійно згадувати. Дійшло до нашої зйомки, а знімальна група на межі істерики після трьох днів роботи нон-стоп. Піаніно несуть справа — ні, там не можна, кабелі поб'ємо, зліва — плазму поб'єм. Його так носили сорок хвилин взад-вперед. Потім, коли режисер почала криком кричати: «А-а-а! Ця «Таліта Кум» і це її піаніно!». Ми сказали: «Добре, будемо без піаніно». І потім ще тиждень його вивозили. От так на «Євробачення» піаніно зняти не вдалось. Проте у відео «Гаряча і гірка» є це багатостраждальне піаніно. Алан Бадоєв виявився гуманнішим, ніж організатори «Євробачення», полюбив піаніно, і тепер воно є талісманом альбому». Піаніно супроводжуватиме також концертне шоу в підтримку нового альбому, яке відбудеться навесні. Тоді ж пройде концертний тур гурту п'ятнадцятьма містами України.

Ще Юля Міщенко знялася в трьох рекламних роликах «Галки», спонсора клiпу. Ідея всіх роликів належить співачці. Власне, перший ролик базується на сюжеті відеокліпу, а наступні два є продовженням першого. Знімав їх також Алан Бадоєв, і на телебаченні вони з'являться вже наступного місяця. Юля Міщенко стверджує, що спочатку була пісня про каву «Гаряча і гірка», а потім уже контракт із «Галкою». «Я в принципі не можу написати пісню на замовлення, — каже Юля, — але дуже люблю каву, п'ю її гарячу і гірку і заражаю цією звичкою всіх оточуючих».

Аліна СТРИЖАК

Коференция Коференция Группа Сергій Глушко

 
ПУБЛІКАЦІЇ
«Таліта Кум»: Євробачення має привнести чимало змін
НОВИНИ
«Таліта Кум»: Євробачення має привнести чимало змін
19.02.2005

Група Таліта Кум завершує підготовку до фіналу українського відбіркового туру «Євробачення-2005», який відбудеться 27 лютого у київському Палаці спорту.

Гурт «Таліта Кум» - зняли новий кліп на пісню «Гаряча і гірка»
НОВИНИ
Гурт «Таліта Кум» - зняли новий кліп на пісню «Гаряча і гірка»
21.12.2004

Кліп запрошує нас до Паризької кав'ярні, Де Юля Міщенко в новому і несподіваному образі рятує молоду романтичну пару від розчарування в коханні, яке так само як і кава, «гаряче і гірке».

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан