Epolets презентують «Правду»

15.04.2020 · Новини

Нова пісня та анімована відеоробота Epolets давно чекала своєї черги. Колись так само в архіві були «Казка» та «Цвети» - справжні хіти гурту. Багато прихильників впізнають «Правду» — раніше Epolets часто грали її на концертах. Музиканти вирішили, зараз найвлучніший момент для релізу саме цієї пісні:

«Це пісня про біль. Про біль самотності, про біль від правди, про біль, яку завдають близькі люди. Немає однозначної відповіді про що вона. Ця пісня в мене самого в різні періоди викликає абсолютно несхожі емоції. Ми вирішили зробити прем'єру саме зараз, можливо хтось з вас прокричить її разом з нами і йому стане від цього легше.» — розказує фронтмен Павло Варениця.

Також гурт представив нову анімовану відеороботу на цей трек. Створювали її сам соліст Павло Варениця та Ігор Дабичев, який також знімав відео на пісню «Пограймо». Дивитись та співати разом можна на Youtube.

У багатьох може постати питання «Чому російською мовою?». Пісня народилась давно, і саме так, як вона представлена. Переписувати та перекладати пісні Павло вважає недоречним і не зовсім чесним.

«Так, можливо когось зачепить, а у когось бомбане через факт, що пісня російською мовою. Запевняю вас, це не тенденція й не меседж. Це миттєвий крик душі, у якого немає конкретної мови. Можливо мені вдасться перекласти її українською, але поки що я не підібрав вдалих слів для заміни оригінальних!»

Останні кілька років хлопці працюють з Юрієм Яхно на студії «KS Records». «Правду» писали теж там, бо це вже як міцні стосунки подружжя, побудовані на довірі.

Вдихнув нове життя у цей трек і гітарист Павло Великохатський, який був запрошений у якості сесійного музиканта. Трек йому не вмикали, аби створював свої партії «незамиленим вухом».


Пов'язані посилання:
Apple Music
Deezer
Google Play
Spotify


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Мауглi - Dance Drink Sex Repeat
НОВИНИ
Мауглi - Dance Drink Sex Repeat
07.11.2018

Хто сказав, що рок-н-ролу не місце на танцполі? Фронтмен Epolets Паша Варениця наважився на сміливий експеримент. У проекті Мауглi він об'єднав відв'язні гітарні ритми і прилипливі денс-мелодії

Epolets: «Чувак, ми цього року зробимо ще один альбом!»
ІНТЕРВ'Ю
Epolets: «Чувак, ми цього року зробимо ще один альбом!»
12.02.2015

Epolets – це свіжа, співзвучна часу музика, що поєднує в собі «важкі» рифи, чіпкі мелодії і тексти, які легко підхоплювати і підспівувати, та які лишаються в пам’яті після першого ж прослуховування. Цікаве інтерв’ю з лідером гурту Павлом Вереницею

Рок з молоком #32. Epolets
РОК З МОЛОКОМ
Рок з молоком #32. Epolets
05.03.2013

Одеський гурт Epolets збирається в тур містами України у підтримку свого нового альбому. Можна бути впевненим, що на концертах буде гаряче, буде весело і класно. Музика цього колективу не лишить байдужим нікого. А більше про гурт і творчість – вокаліст Павло Варениця

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Крик
Крик
2022
сингл
Блищи
Блищи
2019
сингл
Казка
Казка
2019
сингл
Діти Моря
Діти Моря
2017
альбом
слухати
Cult
Cult
2016
альбом
слухати · рецензія
Фрік шоуКЛІП
Фрік шоу · 2021
264 тис. переглядів
КазкаКЛІП
Казка · 2019
797 тис. переглядів
Я хочу бути з тобоюКЛІП
Я хочу бути з тобою · 2017
203 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!