Radio Plush збирають кошти на повноформатний LP

15.01.2019 · НовиниRadio Plush собирают средства на полноформатный LP

Всім привіт, ми гурт Radio Plush з міста Київ. Ми четверо хлопців, які надихнулись світовою музикою, організували свою гаражну студію і почали грати. Гараж - це місце де наш перший EP та більшість синглів було створено і записано, місце де наші мрії почали реалізовуватись.

Наразі, дуже важливо перейти на новий рівень та записати повноформатний LP на професійній студії. Як ми можемо це зробити? Тільки з Вашою допомогою. «Ми» - це кожен учасник Radio Plush та кожен хто підтримує нас (розповсюджує нашу музику та пости, приходить на концерти, пише відгуки чи донатить).

Яка наша місія?

Записати такий альбом, яким всі ми зможемо пишатись, та показати його світу. Бо музика яка лежить на поличках,- найгірше що може бути для будь-якого музиканта.

Навіщо нам гроші?

Все для того, що б записати якісний повноформатний альбом, відзняти два кліпи на підтримку, та гайнути в тур Україною та Європою.

Краудфандингову компанію ми запустили на світовій платформу Indiegogo. Там ви зможете донатити будь-яку суму яку Вам не шкода, а також купити наші промо паки про які конкретніше Ви можете почитати на сторінці нашої компанії:
https://igg.me/at/radioplush/

Спасибі всім хто донатить (обіцяємо віддати все до копійки після ж першого концерту на Олімпійському :) ), а також всім хто ділиться інформацією про нас в соцмережах.

Любімо Вас!!!


Пов'язані посилання:
Radio Plush на SoundCloud


 
ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

Олексій Єрмашкевіч, «АЗОТ»: «У мене немає претензій на статус супер-гітариста»
ІНТЕРВ'Ю
Олексій Єрмашкевіч, «АЗОТ»: «У мене немає претензій на статус супер-гітариста»
02.05.2019

Інструментальна група «АЗОТ» з Донецька не форсує події в творчому житті. Про причини прокрастинації, а також про те, чим живе «АЗОТ» в період тривалої паузи перед випуском другого альбому