Radio Plush збирають кошти на повноформатний LP

15.01.2019 · НовиниRadio Plush собирают средства на полноформатный LP

Всім привіт, ми гурт Radio Plush з міста Київ. Ми четверо хлопців, які надихнулись світовою музикою, організували свою гаражну студію і почали грати. Гараж - це місце де наш перший EP та більшість синглів було створено і записано, місце де наші мрії почали реалізовуватись.

Наразі, дуже важливо перейти на новий рівень та записати повноформатний LP на професійній студії. Як ми можемо це зробити? Тільки з Вашою допомогою. «Ми» - це кожен учасник Radio Plush та кожен хто підтримує нас (розповсюджує нашу музику та пости, приходить на концерти, пише відгуки чи донатить).

Яка наша місія?

Записати такий альбом, яким всі ми зможемо пишатись, та показати його світу. Бо музика яка лежить на поличках,- найгірше що може бути для будь-якого музиканта.

Навіщо нам гроші?

Все для того, що б записати якісний повноформатний альбом, відзняти два кліпи на підтримку, та гайнути в тур Україною та Європою.

Краудфандингову компанію ми запустили на світовій платформу Indiegogo. Там ви зможете донатити будь-яку суму яку Вам не шкода, а також купити наші промо паки про які конкретніше Ви можете почитати на сторінці нашої компанії:
https://igg.me/at/radioplush/

Спасибі всім хто донатить (обіцяємо віддати все до копійки після ж першого концерту на Олімпійському :) ), а також всім хто ділиться інформацією про нас в соцмережах.

Любімо Вас!!!


Пов'язані посилання:
Radio Plush на SoundCloud


 
ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
The Call Me Idiot
The Call Me Idiot
2021
альбом
They Call Me IdiotКЛІП
They Call Me Idiot · 2019
39 тис. переглядів
Broken Dike (live at school)LIVE
Broken Dike (live at school) · 2018
375 переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності