Концерт Depeche Mode у Києві. НСК Олімпійський 19 липня 2017

10.03.2017 · Анонси

19 липня 2017 р. культова британська рок-група Depeche Mode виступить у Києві на НСК Олімпійський в рамках свого світового туру Global Spirit Tour на підтримку нового альбому, вихід якого запланований на весну 2017 року.

Depeche Mode в різні періоди своєї кар'єри перебували під впливом творчості Kraftwerk, Девіда Боуї, The Clash і The Velvet Underground. Також музиканти черпали натхнення з блюзу і американської гранж-сцени. На початкових етапах Depeche Mode позиціонувалися як сінті-поп-колектив. Після того як Вінс Кларк залишив колектив, їх музика стала набувати більш похмуре готичне забарвлення, тому як Мартін Гор взяв на себе роль основного автора пісень. Тексти стали стосуватися таких тем, як самотність, релігія, секс і політика. Про це Мартін Гор говорив: «Я ніколи не бачив нашу музику темною. Я думаю, що в ній завжди є промінчик надії».

В останній раз Depeche Mode давали концерт в Україні в 2013 році в рамках Delta Machine Tour, який охопив понад 2,5 млн. шанувальників при повних аншлагах по всій Європі і Північній Америці і став одним з найбільш продаваних турів 2013-го року.

Під час Global Spirit Tour 2017 група знову продовжить свою благодійну роботу спільно з виробником швейцарських годинників - компанією Hublot, збираючи гроші і привертаючи увагу до фонду Charity: Water. Його мета - доставка безпечної питної води кожному, хто її потребує в світі.

За свою історію Depeche Mode продали більше 100 мільйонів записів і відіграли концерти для понад 30 мільйонів шанувальників по всьому світу! Вони зуміли створити свій власний стиль в жанрах електронної та рок-музики і на сьогоднішній день є однією з найбільш успішних груп світового масштабу.

Купити квитки на концерт Depeche Mode в Києві 19 липня 2017 р. онлайн або з доставкою можна тут:
https://www.concert.ua/eventpage/depeche-mode


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Depeche Mode в Києві - до концерту залишилося менше двох тижнів
АНОНСИ
Depeche Mode в Києві - до концерту залишилося менше двох тижнів
27.06.2017

На першому етапі Global Spirit Tour Дейв Гаан, Мартін Гор та Енді Флетчер зіграють для більш ніж 1,5 млн шанувальників у 32 містах 21 країн по всій Європі. На більшість концертів туру квитки повністю продані задовго до дати шоу. Київський концерт групи планує стати самим відвідуваним концертом в Україні в 2017 році

Спеціально до концерту DM в Києві 19 липня - огляд культового фільму про групу «101»
НОВИНИ
Спеціально до концерту DM в Києві 19 липня - огляд культового фільму про групу «101»
26.06.2017

Напередодні найгучнішого події цього літа - концерту Depeche Mode в Києві на НСК Олімпійський 19 липня, пропонуємо вам згадати культовий концертний фільм про групу «101 - Depeche Mode»

Depeche Mode скасував концерт у Києві [UPD1]
АНОНСИ
Depeche Mode скасував концерт у Києві [UPD1]
25.02.2014

На офіційному сайті Depeche Mode зазначається, що у зв'язку з громадськими заворушеннями і нестабільній ситуації в Києві та по всій Україні, концерт запланований на середу, 26 лютого в Міжнародному виставковому центрі в Києві відмінено. Квитки повертати в місці їх придбання

РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності