ІншаМузика відзначить своє 10-річчя великим фестивалем

08.09.2016 · Анонси

Фестиваль, який проходить 1 раз за 5 років!

Незалежний лейбл ІншаМузика відзначить своє 10-річчя великим фестивалем.

1 та 2 жовтня у київському концертному клубі Бінго пройде ІншаМузика Festival 2016, який збере 20 найцікавіших команд сучасної української альтернативної сцени.

10 років – той самий термін, коли можна підвести підсумки своєї роботи. Всі ці роки ми щільно займалися вітчизняною альтернативною музикою. Ми завжди намагалися випускати тільки найкращі альбоми і робити яскраві шоу. Знімали цікаві відео кліпи для гуртів, будували великі і маленькі тури та масштабні концертні проекти. Все це дозволило заявити про себе цілій плеяді якісних і вже професійних груп. Багато з них заграють на нашому 10-річчі. На ІншаМузика Festival 2016 ми запросили ті команди, з якими ми давно співпрацюємо, і ті, які нам просто дуже подобаються. Безумовно, ми не змогли вмістити всіх гідних в 2 фестивальних дні, і є ще маса потужних гуртів, які варті вашої уваги. Але ви їх обов’язково побачите на інших наших заходах.

Склад

1 жовтня

Вагоновожатые
Sinoptik
MegamasS
Space Of Variations
JONCOFY
Пісні Наших Днів (ПНД)
Mind Shredder
The Nietzsche
Машина Занята
FaZZeR
 

2 жовтня

Stoned Jesus
Somali Yacht Club
Cherry-merry
Esquizet
Septa
PINS
My Personal Murderer
MERVA
Krobak
On The Wane

1-2 жовтня. 15:00.

Київ, клуб Бінго, проспект Перемоги, 112 (м. Святошино)
Квитки:
Від 200 грн. – абонемент на 2 дні
Від 390 грн. – абонемент на 2 дні + фестивальна футболка
Від 120 грн. – квитки на 1 день
 
 
ІншаМузика Festival 2016 в мережі:
 
Та пам’ятайте, ми не проводимо концерти, ми робимо події!
Не пропускайте!
 
Довідкова інформація.
Лейбл ІншаМузика засновано восени 2006 року продюсером Владом Ляшенком та режисером Віктором Придуваловим. За цей час лейбл видав три десятки релізів, серед яких альбоми знакових гуртів української альтернативи – ТОЛ, Stoned Jesus, АННА, Pins, Merva, ПНД, Cherry-merry, Mind Shredder та інші, а також щорічні компіляції «Ре:еволюція». На протязі 10 років за сприянням лейблу організовано більше 300 концертів, в яких прийняли участь близько 600 вітчизняних груп.
 
Про команди:
 
Вагоновожатые
Мега проект від музикантів груп ...и Друг Мой Грузовик (Антон Слепаков), Lюk (Валентин Панюта) та DOK (Станіслав Іващенко). Енергійна "інтелектуальна танцювальна музика" (IDM). Наповнений змістом альтернативний електронний відрив. Наші друзі та учасники декількох компіляцій "Ре:еволюція".
 
Stoned Jesus
Рок-тріо з Києва. Одна з найбільш відомих у світі вітчизняних команд. Безумовні лідери в перевиданні альбомів, які виходили на лейблі ІншаМузика. Перша українська група, яка проїхала з туром Південну Америку, а також зіграла на сцені культового Hellfest!
 
MegamasS
Одна з найкращих українських метал-банд. Номінанти і лауреати The Best Ukrainian Metal Act 2013, 2014, 2015. Перші 2 альбоми гурту - "Сверхърельеф" (2010) та "Его Величество Удар" (2012) – видані на лейблі InshaMuzyka за участі MOON Records.
 
Sinoptik
Мабуть головні ньюзмейкери в українській музиці цього року. Переможці Світового Фіналу The Global Battle Of the Bands 2016, "Кращій новий гурт світу" за версією GBOB.
 
JONCOFY
Загадкова та самобутна команда з Києва. Перфекціоністи у підході до студійного звуку та концертних шоу. Лауреати премії The Best Ukrainian Metal Act 2013 та 2015 року. Участники культового фестивалю Euroblast у Німеччині.
 
Somali Yacht Club
Гості зі Львова. Космічний stoner/psychedelic rock. Ще один гурт, чиї виступи можна частіше побачити за кордоном, ніж в Україні. Неодноразові учасники наших концертних проектів і збірок "Ре:еволюція".
 
Space Of Variations
Супер гурт з Винниці. Володарі першої премії The Best Ukrainian Metal Act 2015. Одного разу повернулися бандою з анабіозу та захопили розум та серця багатьох тисяч слухачів по всьому світу. Цього літа відвідали усі найбільші фестивалі Укаїни. У серпні видали новий EP та вже планують експансію до Європи.
 
Пісні Наших Днів (ПНД)
Пронизливий акустичний проект Василя Переверзєва (Прозорова), екс-вокаліста легендарної групи ТОЛ. Для нашого лейблу все починалося саме з гурту ТОЛ. Перші релізи, перші успіхи, перші багатократні перевидання. ТОЛ вже немає, але проекти, які створили та створюють талановиті музиканти цього колективу, живуть та дивують.
Та й дебютний альбом ПНД - "Два Аккорда" також вийшов на лейблі ІншаМузика.
 
Mind Shredder
Одеса. Головна industrial формація країни. Одна з сенсацій українською андеграундною музики останніх років. Скажена енергетика, гойдаючі ритми, крутий заміс електроники та металу. Реліз дебютного альбому - «Mindless Puppets» - відбувся у 2015 році на лейблах InshaMuzyka / MOON Records.
 
Cherry-merry
Гаражні рокери з Миколаєва. Вогонь, драйв та нескінченна енергетика. Володарі 2 місця в Українському фіналі The Global Battle Of the Bands 2016 года. Улюбленці багатьох фестивалів і меломанів. Дебютний альбом "Listen Loud!" виданий лейблом ІншаМузика.
 
FaZZeR
Нове ім’я в українській альтернативній музиці. Справжня свіжа кров. Смачний хаотік-рок. Вперше на великій сцені!
 
Septa
Одеса завжди дарувала українській сцені круті гурти. Один з них - Septa. Рецензії на їх релізи все частіше з’являються в західних веб-зінах, а якість лай вів та студійних робот не викликає сумнівів, що у колективу велике майбутнє не лише в Україні.
Їх пісні декілька разів входили до наших збірок, а виступи прикрашали наші проекти і фестивалі.
 
 
PINS
Кременчуцько-київська банда з великою історією. Мастодонти українського альтернативного року. Обидва повноформатними PINS - "Мандрівник" (2008) и "Марафон" (2015) – побачили світ на лейблі ІншаМузика.
 
Esquizet
Відносно молодий київський колектив, який в минулому році (після виходу дебютного EP) став для багатьох відкриттям. А голос вокалістки Насті Швиденко експерти визнають одним з найяскравіших жіночих вокалів на українській рок-сцені. Відео від Віктора Придувалова, який не зміг пройти повз цієї прекрасної команди, додається)
 
My Personal Murderer
Ще один одеський гурт на нашому фестивалі. Depressive rock високої якості. Колектив, який поки більше цінують за кордоном, чим у нас. Навесні презентували новий альбом. Зіграли на найбільшому фестивалі Литви - Devilstone Open Air. Пісні групи декілька разів входили до збірок "Ре:еволюція".
 
Krobak 
https://vk.com/krobak  

Інструментальний квартет з Києва. Один з прекрасних музичних проектів, які створив невтомний Ігор Сидоренко (Stoned Jesus). Неодноразові учасники концертних дійств лейблу ІншаМузика та компіляцій "Ре:еволюція". 
 
Машина Занята
І знов Одеса! Загадкові та зухвалі хлопці, які зробили поки що 1 альбом з назвою "Greatest Demo". Команда, яка дуже рідко з’являється на сцені зовсім, вирішила нас вшанувати і прийняла запрошення на фестиваль. Must see!
 
MERVA
Альтернативно-роковий десант з міста Рівне. Одна з найдосвідченніших команд українського андеграунду і наші давні друзі. Альбом Merva - "Bardo" вийшов 2009 року саме на лейблі ІншаМузика. В цьому році Віктор Придувалов зняв вже 2 відео для гурту.
 
The Nietzsche
П’ятий колектив з Одеси на нашому фестивалі. Динамічний проект Євгена Тимчика (Septa) й фактично його альтер-его. Глэм-хардкор на вірші світових класиків літератури. Номінанти в категорії "Best Album" на Best Ukrainian Metal Act 2015.
 
On The Wane
Noise rock/post-punk банда з Києва. Дуже живі, свіжі та амбітні. Абсолютні новачки на наших заходах.

 
ПУБЛІКАЦІЇ
ІншаМузика Festival 2011
АНОНСИ
ІншаМузика Festival 2011
02.08.2011

Незалежний лейбл Іншамузика відзначить своє 5-річчя великим фестивалем. 1 та 2 жовтня 2011 року в київському концертному клубі «Бінго» відбудеться ІншаМузика Festival 2011, який збере більше 20 найцікавіших, на наш погляд, команд сучасної української сцени

Фестиваль другой музыки (Ч.2)
ФОТО
Фестиваль другой музыки (Ч.2)
04.04.2007

Фотоотчет по второму дню фестиваля «ІНШАМУЗИКА-фест»

Фестиваль другой музыки (Ч.1)
ФОТО
Фестиваль другой музыки (Ч.1)
04.04.2007

25 и 25 марта сего года в клубе «Бинго» (уже успевшем стать в некоторой мере «неформальным») прошёл грандиозный фестиваль альтернативной музыки «ІНШАМУЗИКА-фест», организованный одноимённым лейблом. Судя по другим мероприятиям, проведённым данной организацией (фестиваль «Руйнація», концерт [AMATORY] + ТОЛ), данное действо обещало быть великолепным и незабываемым. Что ж, вышло даже лучше, подробности далее и по порядку

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності