Підбірка синглів #1

26.09.2015 · Новини

Трек «Касети» став другою ластівкою з майбутнього альбому ФІОЛЕТу – «Пісні любові на полі бою», який побачить світ 1 жовтня, в 6-ту річницю існування гурту. Нагадаємо, що в травні гурт видав сингл «Каштани», який знаменував собою активний початок роботи над записом нової платівки.

Накопичення та зведення треку відбувалося під керівництвом Романа Сороки, з яким музиканти співпрацювали в процесі творення альбому «Rock'n'love», ЕР «Атоми Щастя» та синглу «Каштани».

«Касети» - це тепла ностальгія за тими роками, днями і моментами, завдячуючи яким, зокрема, ми і стали тими ким ми є зараз. Це емоційний «камбек» всередину самих себе – вільних, по-дитячому безпардонних, відкритих, не обтяжених відповідальностями та обов’язками, досвідом та стосом «дорослих траблів». Це легке, ненав’язливе нагадування, що ніколи не пізно прагнути тієї дитячої чистоти та безпосередності. «Касети» - це десь посередині між західною музичною культурою та відголосами тутешніх музичних традицій. Прикметно, що пісня виходить у вересні, чи не найбільш ностальгійному для мене місяці року. Приємного смакування та гожої осені!», - розповів лідер та вокаліст ФІОЛЕТу Сергій «Колос» Мартинюк.

Слухати: http://www.ex.ua/93941130

Київський WorldMusic гурт «ТаРута» і соліст гурту «Чорнобривці» Стівен Ді (Steven Dee) записали спільну пісню у стилі Reggae на слова Тараса Шевченка. «Не так тії вороги, а як добрі люди…», - не нова в репертуарі «ТаРути», але, як стверджують самі музиканти, дуже зараз актуальна пісня. Ідея переспівати свою стару пісню з часів першого альбому («Народжені в ЛЮБОВІ». 2010р.) у стилі Reggae виникла у тарутян минулоріч під час святкування 200-річчя Кобзаря. Хлопцям та дівчатам захотілося позбавити Тараса Григоровича того офіціозу і зашкарублого пафосу, яким його зазвичай огортають раз на рік чинуші з міністерств, і показати своє бачення Шевченка.

«На нашу скромну думку, Шевченка у школах подають дещо канонізовано. Ви тільки гляньте на його портрет у будь якому класі української літератури середньостатистичної української школи… Суворе обличчя, борода, сиві вуса, шапка… Хто ж його захоче любити? Боятися – так, але не любити. А наш Шевченко – це усміхнений український юнак у Вільнюсі, в очах якого світиться жага до знань, перед яким відчинені всі двері світу! Ми хочемо, щоб молодь любила Шевченка, а не «шанувала», - ділиться своїми думками керманич «ТаРути», заслужений артист України Євген «Їжак» Романенко.

На думку музикантів, сонячна і життєрадісна музика Reggae якнайкраще підходить до реалій сьогодення і такого серйозного віршу Тараса. По перше, сам Шевченко писав його про наших північних сусідів з іронією, наче передчував, що його пращури знову наступатимуть на ті ж самі «братерські» граблі у майбутньому. По друге, в усі часи українські чоловіки ішли в бій з веселою піснею, серйозною, але не сумною. Сумні пісні залишали для тризни і застілля.

Від початку зірковий дует української «ТаРути» і ямайського соліста «Чорнобривців» Стівена Ді створювався для грандіозного фестивалю до 200-ліття Кобзаря «Шевченко проROCK», що мав відбутися минулоріч на НСК «Олімпійський». Втім фестиваль так і не відбувся з фінансових причин. Але це не завадило музикантам записати декілька цікавих пісень, одну з яких ми раді зараз вам презентувати! Відміна фестивалю не вплинула і на бажання великого майстра пензлю Андрія Єрмоленка взяти участь у зйомках виднограю до цієї пісні. Тож чекайте незабаром ще й не менш екстравагантне відео на україно-ямайську пісню «ШевченкА» з художником Андрієм Єрмоленком у головній ролі.    

Слухати: https://soundcloud.com/taruta/feat-chornobrivci-shevchenka

Пісня «Тварина» від Blooms Corda - спокійна, мрійлива, «прифанкована». Пісня має увійти до другого альбому групи.
Слухати: https://soundcloud.com/blooms-corda/tvaryna

Свіжий сингл із майбутнього альбому дуету «Анна-Марія». Анна-Марія: «Ця пісня народилася від великого кохання. Так само, як і народжуються діти. Вона була написана буквально за 10 хвилин. Причому музика з'явилася відразу, одночасно з текстом. І надалі жодну ноту і жодне слово у пісні ми не змінювали і не допрацьовували. Все залишилося саме в такому вигляді, в якому і з'явилося в ці 10 хвилин.»

Слухати: https://soundcloud.com/user-769122016-520852402/anna-maria-trymajmene

 


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Підбірка синглів #9
НОВИНИ
Підбірка синглів #9
05.09.2016

Вішій увазі: moe, Димна суміш, BeTwins, #ПісніВійни, Крихітка, Микола Тимощук, ФлайzZzа

Підбірка синглів #8
НОВИНИ
Підбірка синглів #8
06.07.2016

Вішій увазі: ніагАра, BeTwins, Где?, Холодне Сонце, Планета Титанов, Павло Табаков, Тим Талер

Підбірка синглів #7
НОВИНИ
Підбірка синглів #7
10.06.2016

Вішій увазі: Опіум, Гапочка, Восьмий день, Пост.Скриптум, The Same Toy, ТаРута

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії