Us стали кращою молодою групою України!

16.07.2015 · Новини

В рамках масштабного київського фестивалю ATLAS WEEKEND відбувся фінал всеукраїнського музичного конкурсу ROCK THE NATION.

Група Us відіграла свій сет на правах переможця київського етапу контеста. На думку суддів, які входили до складу журі, а це Олексій Согомонов, продюсер Бумбокс і Pianoбой; Андрій Шабанов, продюсер Просто Радіо; Віталій Клімов, екс-продюсер ОЕ; Ігор Панасов, журналіст, оглядач Cultprostir; Микита Добринін, ведучий хіт-параду Золотий Грамофон, група Us стала одноосібним переможцем конкурсу і отримала в якості головного призу ротацію своїх пісень на Просто Радіо, презентацію альбому в Києві і прем'єру альбому живцем на Просто Радіо!

Перемога в такому важливому контесті ні на секунду не розслабила музикантів Us, а лише підняла і без того високу планку якості музичного матеріалу. Група з новими силами взялася до роботи над новими треками.

Зовсім скоро шанувальники якісної електронної музики від Us зможуть побачити другий кліп групи на сингл «Gakken», записаний спільно з Dima Kelly, лідером групи Champagne Morning.

А тим часом в концертному графіку групи з'явилася ще одна дата.

23 серпня Us виступлять на березі Чорного моря, в селищі Лазурне в рамках всеукраїнського музично-спортивного фестивалю Crazzzy Days.


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Us - нове ім'я в сучасній українській музиці
НОВИНИ
Us - нове ім'я в сучасній українській музиці
30.01.2015

Us – це експерименти з музичними стилями і природою звуку – електронного, гітарного і вокального. Всі треки і аранжування до них музиканти створюють разом, спільно «приручаючи» cінтезатори, контролери та інше «залізо». У що виллються ці досліди, музиканти прогнозувати не беруться

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії