Рок з молоком #106. Under the Tank

20.07.2015 · Інтерв'ю

Пісні цього хмельницького гурту не мають визначеного жанру. Кожен учасник гурту пише композиції. Саме це дає таку різножанровість творчості альтернативщиків. Учасники не хочуть визначатися в якомусь одному стилі, щоб мати змогу підтримати своєю участю будь який виступ. Детальніше – в даному інтерв’ю.

Хлопці, розкажіть трохи про історію Under theTank? І чому саме така… радикальна… назва була обрана?

Насправді все просто. Репетиційна база, де ми починали грати знаходиться неподалік від пам’ятника танку, і музиканти між собою прозвали те місце «Під танком», в принципі як і наша назва в перекладі з англійської.

Можете назвати людей, які допомагали гурту в стадії становлення?

Ми свій шлях починали самостійно, без будь-яких підтримок і допомоги. Намагалися перемагати на фестивалях і шукали можливість виступити, щоб відкрити нашу музику масам. Коли нам нарешті вдалося достукатися до людей, нас почули, з нами захотіли співпрацювати.

На одному із виступів нами зацікавилася звичайний слухач – Ірина Кучерява, і відтоді вона стала нашим менеджером-аматором. Вона допомогла зібрати нашу невеличку фан-групу.

Є й інші небайдужі люди до нашої творчості, які допомагають Ірині і нам.

На які групи орієнтуєтеся в даний час? Що останнім часом прослухали?

Маємо різні музичні смаки, тому і в наших творах ми в пошуках певного стилю, граємо різножанрово.

За два роки у вас назбиралося чимало авторського матеріалу. Розкажіть про майбутній реліз, коли його чекати? І яким ви хотіли б бачити свій майбутній альбом?

Ми майже назбирали матеріал, і неодноразово думали над створенням альбому. Проте зараз він не вписується в наші плани, так як ми маємо бажання перезаписати всі вже записані пісні, в кращій якості. І займатимемось цим не раніше осені.

Пісня «Іду на Схід»... Про що вона?

В деяких слухачів склалась хибна думка щодо нашої пісні, так як назва асоціюється з теперішнім станом в країні, бойовими діями на сході. Проте вона несе в собі метафоричний зміст. В основі – кохання, почуття, які вже втратили свій сенс і спроби повернути втрачене.

У вашому доробку є live-відео на пісню «Етюд». Не плануєте повноцінних кліпів?

Було багато думок щодо майбутнього кліпу, проте, щоб реалізувати те, що ми задумали, в якісному форматі не вистачає фінансового підґрунтя. Поки не бачимо в тому сенсу, та обов’язково реалізуємо задумане згодом.

Розкажіть ще про пісню «Я не хочу в ліс іти»? Кому належить ідея композиції, який сенс вона несе, які стосунки у вас із іншими виконавцями даного треку?

Ця пісня була написана для серії короткометражних фільмів «Тупа фільм жахів», в яких знімались декілька учасників хмельницьких гуртів. Так народилась ідея створення спільного треку.

Мат в творчості – це правильно?:)

Творчість буває різною, ми не маємо права когось судити. На даний час є багато музикантів, реперів, які в своїх піснях вживають мат, але до нашої творчості це немає ніякого відношення.

Який сенс вкладаєте в свою творчість?

Ми любимо музику і хочемо дарувати її людям так, як бачимо і відчуваємо. В текстах наших пісень звучить вічна тема – кохання, розуміння про яке в кожного різне, і сподіваємося, що наш слухач знайде себе в наших піснях.

Як ставитеся до сучасної альтернативної сцени? І яким бачите її подальший рух?

В нашій країні дуже кволий розвиток музичної культури, особливо рок сцени. Здебільшого приходиться виступати в жахливих умовах, на старому, несправному обладнанні. Проте це нас загартовує, змушує більше імпровізувати. 😃Звичайно, в майбутнє дивимось з оптимізмом...

Чим ще займаєтеся крім музики?

Ми студенти, навчаємось. Наш гітарист Антон має свій невеличкий сімейний бізнес, Максим Ковтун співає і гастролює з хором, Максим Лисий пише вірші, Музика Михайло займався паркуром.

Якби вам запропонували будинок в будь-якій точці планети, де б обрали?

Марокко, Філадельфія… В кожного свої вподобання. Україна – Волинь, Карпати.

Хто він – фанат групи Under the Tank? Як ви його собі уявляєте, і яким би вам хотілося його бачити?

Це люди, які з нами на одній хвилі, також закохані в музику. Це наші друзі, підтримка і опора.

Розкажіть про плани на літній період фестивалів. Знаю, у вас плани «наполеонівські»…

Звичайно мрія кожного музиканта й гурту – виступати якнайбільше. І ми робимо все для того, щоб ділитись своєю творчістю, почуттями з якомога більшою кількістю людей.

Відвідаємо з виступом Тернопіль, Bereziv Bander Fest у Івано-Франківській області, маємо велику надію потрапити на фестивалі Одеси. Порадуємо і наше місто Хмельницький. І взагалі, ми відкриті до співпраці.

Митько Сяржук

© Рок.Київ

 
ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
і
і
2017
альбом
слухати
Single
Single
2016
сингл
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів