Контрабанда.com.ua - Dreamer

06.07.2015 · Новини

Цей альбом мав би побачити світ за океаном, в Сполучених Штатах Америки.  Здавалось, що ось вона «Країна мрій», Голлівудські пагорби та величезні перспективи попереду.

Ольга Цепкало (вокалістка): «Мені завжди здавалось, що я мала б народитись в Америці. Думала, і англійська краще звучить в піснях, і сонце яскравіше, і музичні традиції та смаки публіки на диво співпадають з моїм світоглядом. Тож, пропозиція записати альбом виглядала, як здійснення великої мрії».

Платівка вирізняється якісним та «фірмовим» саундом. А чи могло бути інакше, коли за справу беруться Jonny Whatt(продюсував саудтрек Taylor Swift до серіалу ”Empire”, співпрацює з Warner Music та Universal) та Daniel Grimmett(Bello Music).

Ольга Цепкало (вокалістка): «Вважаю, мені дуже пощастило.  Джоні та Даніел дуже талановиті та креативні музиканти. Зазвичай, я дуже критично ставлюсь до власної творчості. Цього разу, слухаю власний альбом з задоволенням, а інколи навіть пишаюсь. Одного разу на студії, поруч зі мною  працював  Jeremy Soule (композитор, володар MTV Music Awords). Він почув в моєму виконанні «Dreamer» та зізнався, що такий голос звучить  у його снах. Подібний комплімент від музиканта такого рівня дорого вартує. Шкода, що так і не судилось зробити з ним спільний проект».

Коли, носії англійської мови слухають альбом, а потім їм повідомляють, що група насправді   українська  - здивуванню немає меж.  Абсолютно заокеанська манера та пост-продакшен, ідеальні тексти та вимова.

Ольга Цепкало (вокалістка): «Спочатку, американці розуміли, що я іноземка вже після “Hello!” , або “Hi!’’. Але, коли  прийшов час записувати вокал – мій акцент зовсім не розпізнавали».

Пісня “It Could Be Love” стала саундтреком до кінофільму  “Somewhere Slow” (реж. Jeremy O'Keefe).  Згодом,  картина перемогла на  кінофестивалі в Брукліні (BRKLYN FILM FESTIVAL). 

Мрія про закордонну популярність ставала все більше реальною.  Але,  Революція Гідності в Україні повністю перевернула весь світогляд Ольги.

Ольга Цепкало (вокалістка): «В певний момент зрозуміла, що не можу просто дивитись новини на узбережжі океану. Тут, в США, я ніколи не зможу стати до кінця своєю, а усвідомлення того, наскільки мені потрібна моя Батьківщина відразу розставило все на місця. Я вирішила повернутись. Продюсери відмовляли. Але після відвертої розмови – поставились з розумінням.  Пам’ятаю, як  Джоні сказав : «Ок, можеш повертатись. Раніше, я дуже мало знав про Україну, тепер бачу, що ви дуже сильні духом та варті кращого життя. Нажаль, я не знаю, що можу подарувати твоєму народові, окрім музики. Спробуй видати свій альбом в Україні та досягти успіху саме, як українська співачка». Після повернення  в Україну я абсолютно щаслива та точно знаю, що нікуди не хочу більше їхати. Впевнена, що ніколи не  пошкодую про свій вибір та вдячна Богу за все що маю: за можливість жити поряд з найкращим у світі людьми, за своїх хоч і не численних, але вірних прихильників, за відчуття дому та мрію жити так, як насправді заслуговують мої земляки! Впевнена, що мрії рано чи пізно збуваються!!!» .


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів