Рок з молоком #101. Bad Movie Title

18.05.2015 · Інтерв'ю

Квінтет, який зможе перевернути ваш світогляд та запалити у кожному з вас полум'я життя. Рифи заряджають адреналіном, тексти наповняють переживаннями. В.М.Т. - це поєднання нескінченної енергії, яка заряджає та залишається у серці кожного, хто хоча б раз чув пісні запорожців. В Рок з Молоком – лідер альтернативщиків Алекс.

Для початку: як давно і, головне – з якою метою, ви зібралися?

Насправді це був доволі довгий шлях до того складу, який ми знаємо, то ж ми звикли вважати початком діяльності, момент, коли склад вже був повний та незмінний. Приблизно десь у недалекому 12-му році. Мета – хоч дуже наївна – але як вогонь палка: нести натхнення, та емоції до людей крізь музику. Та, як відомо, все з часом змінюється. Хоч це і не означає, що ми не ловимо кайф від того, що робимо.

Коли ви почали грати музику, то в якому стилі? Ви зразу прийшли до того, що граєте нині?

Грати кожен почав приблизно одночасно, ми майже одного віку всі. І значний вплив на нас зробила зарубіжна музика, і це не дивно, бо якоїсь аналогії [в Україні] було не так вже й багато. А те що було, не зовсім те, що ми бачили прикольним, та не те, що чіпляло нас.

До стилю, який зараз, ми йшли не дуже довго. Ми грали щось на кшталт альтернативи, хоча дуже подобався нью-метал. Спочатку ми не зовсім розуміли, що конкретно бажаємо бачити в свої музиці, я гадаю, ця проблема існує в більшості молодих банд, але все ж через деякий час почали розуміти: що саме ми бажаємо «зліпити».

На твій погляд, які наші гурти схожі на вас?

Ох, це буде важче… Насправді, ми знаємо відомі гурти, але щоб конкретно якийсь, схожий... Гадаю – ні. Якщо брати якусь конкретну пісню, чи мотив, тоді – так, ми могли взяти деякі елементи з таких банд як: Роллікс, Бумбокс, Димна Суміш, Крихітка, Тол, SkinHate, deTach і, навіть, ТНМК… Якщо й не схожі [вони на нас, ми – на них], то вони нас принаймні надихали.

Що вам самим найбільше подобається в вашій творчості? А що хотіли б виправити?

Концерти, живі виступи – це дуже круто! Особливо, коли тебе підтримують та зустрічають як друзів, а не «хлопчаків з лівого міста». Подобається дивувати людей, тим, на що ти здатен. А ось, що виправити?.. Тут вже більш таке глобальне бажання. Мабуть, щоб люди були трішки свідомішими… В сенсі: для будь-якої творчої особистості головне – щоб її помітили. Це ж усе не просто так, а для людей:)

Зараз у вас тривають студійні процеси. Працюєте над альбомом, чи поки що – сингли?

З синглами ми поки що плануємо закінчити. Будемо дописувати альбом. Все ж, багато хто чекає на нього, добре, що залишилось не так довго – скоро все має бути.

До речі, ваш сингл «Мелоді» припав до душі багатьом шанувальникам вітчизняної альтернативи. Наступні роботи будуть в такому ж дусі?

Я б сказав, що ця пісня одна з найспокійніших, наступні роботи будуть не те що в «такому ж дусі», а й кращі, емоційніші, драйвовіші!

Ти б міг назвати BMT мейнстрімом? Тобто, вам до вподоби андеграунд, чи все ж ви орієнтуєтеся на більш широку аудиторію?

Мейнстрімом... Хм… Ні, не назвав би. Нас ще не штампують на приколках чи якихось портфелях. Мейнстрім – це вже, певним чином, як статус.

Стосовно андеграунду… Знаєш, я скажу так: чим більше людей ти бачиш зі сцени, тим більше ти хочеш потім ще й ще! Це ж як наркотик…

Чого, на твій погляд, не вистачає сучасній альтернативній сцені (причому, як нашій так і зарубіжній)?

Важко вирішувати за всіх, бо є багато реально андеграундних, але дуже незвичних та класних банд…  Мабуть – трішки відступів від шаблонів. Бо хоч «піпл й хаває», але це вже не музика задля душі, більш комерційна.

Чим займаєтеся ще окрім музики?

Вчимось, працюємо, все як у студентів-підлітків. Хоча ось наші басист з барабанщиком полюблять тренувати питливі уми. Гітарист, Ігор, полюбляє озвучувати різноманітні відео-ролики у інтернеті, можливо, на деякі з них ви й натикались.

Фестивальне літо вже розплановане? Де можна буде вас бачити-чути?

Так, були плани потрапити на деякі фести, але ми все ж, навіть після того як проходили відбори, вирішили трішки почекати – закінчити із записом альбому. Інакше часу з тими подорожами взагалі не буде…

Які цілі переслідують Bad Movie Title? І які мрії?

Мрії це, нажаль, не реальність:) Тому ми більш реалісти, аніж мрійники. Хочеться подорожувати, хочеться нести тим, хто не байдужий, свою енергією, говорити: щоб там не було, та все буде добре!

Скажи кілька слів читачам нашого порталу:

Від обличчя Bad Movie Title бажаємо підтримувати себе у формі, ніколи не здаватись, та берегти одне одного. Ну, й банальне – слухати хорошу музику!

 

Митько Сяржук

© Рок.Київ

 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів