Благодійний концерт проекту Святослава Вакарчука «Вночі»

29.11.2014 · Анонси

19 грудня 2014 р. у Києві в театрі ім. Івана Франка відбудеться благодійний концерт сольного проекту Святослава Вакарчука «Вночі».

Усі зібрані під час події кошти підуть на оновлення та повне облаштування операційних залів Запорізького госпіталю.

Святослав Вакарчук, лідер гурту «Океан Ельзи», автор проекту «Вночі»:
«Безумовно, з кожного концерту ОЕ ми так чи інакше передаємо гроші на благодійність. Ось вже півроку ми постійно займаємося тими речами, які є актуальними, як наприклад, закупівля ліків, медичних засобів, які наразі життєво необхідні, а нещодавно наша команда привезла з Німеччини спеціальні ліжка для Харківського госпіталю.

Проте ми б воліли також займатися тим, що працюватиме на майбутнє і довгі роки служитиме людям – допомогти лікарням, облаштовуючи їх сучасним обладнанням, комплектуючи такими вкрай необхідними реанімобілями тощо. Врешті, хтось і це повинен робити, адже колись настане день й закінчиться війна»
.

Зокрема, усі зібрані під час благодійного події - концерту «Вночі» - кошти будуть спрямовані на облаштування сучасною апаратурою операційних залів Запорізького госпіталю та придбання реанімобілю.

Госпіталь має довгу й складну історію. Заснований у грудні 1940 року, під час Другої світової працював у Махачкалі, потім Сімферополі, а в листопаді 1944-го був передислокований на постійне місцезнаходження в м. Запоріжжя. Протягом 60-70-х років декілька разів визнавався кращим гарнізонним госпіталем. Проте у грудні 2013 року, згідно директиви тогочасного Міністра оборони стаціонар госпіталю було закрито…

Наразі, зважаючи на надскладну ситуацію на сході країни, прийнято рішення відновити роботу цієї медичної установи, адже Запорізький госпіталь є найближчим військово-лікарським закладом до зони бойових дій.

Але для повноцінної роботи потрібно практично з нуля створити операційні, провести оснащення медичним обладнанням. На сьогодні силами небайдужих городян, підприємців міста, самими працівниками госпіталю зроблено частковий ремонт палат, операційних.

Проте для проведення операцій та лікування вкрай необхідне складне медичне обладнання (рентгенодіагностичний апарат, апарат ультразвукової діагностики, апарат штучної вентиляції легенів, колоноскопи, дефібрилятори, стерилізатори інше), реабілітаційні ліжка, столи операційні,  реанімобіль тощо.

Саме на це обладнання і підуть кошти, отримані від проведення концерту «Вночі» 19 грудня.

Все це працюватиме довгі роки також на потребу мешканців міста.

Благодійний концерт відбудеться у партнерстві з Фондом «Волонтерська сотня Україна – Світ», ГО «Люди майбутнього» та Ощадбанком України

«Вночі» - проект Святослава Вакарчука був представлений 2008 року. Він став першим сольним проектом відомого музиканта. Участь у записі «Вночі» брали як учасники гурту «Океан Ельзи», так і запрошені виконавці джазу, класичної та народної музики. А пісня  «Така, як ти» з цього проекту стала справжнім гімном любові, ніжності та чутливості.

Гуманітарні проекти «Океану Ельзи»: на сьогодні група продовжує надавати благодійну допомогу за актуальними напрямками. Зокрема, за останні півроку на понад 700 тисяч гривен було придбано та передано медикаментів, медичного обладнання, спеціального одягу напряму до Харківського, Київського, Дніпропетровського госпіталів та через волонтерські організації (Волонтерська Сотня-Кожен може допомогти,  Крила Фенікса,Волонтерська Сотні Україна-Світ,Територія життя).

Також триває пряма фінансова підтримка дітей-сиріт та інвалідів - переселенців зі Сходу України (через Одеський волонтерський осередок)

Святослав Вакарчук
19 грудня 2014, 19:00
Театрі ім. Івана Франка

Вхід - 3000-15000грн.
Білети


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Сольное турне Вакарчука завершится в Киеве
АНОНСИ
Сольное турне Вакарчука завершится в Киеве
09.04.2009

Финальный концерт проекта «Вночі» состоится на том же месте, откуда и стартовало турне - В киевском дворце Украина. Кстати, по два концерта Святослав Вакарчук отыграл также во Львове и Одессе

Тур Святослава Вакарчука стартовал с полным аншлагом
ФОТО
Тур Святослава Вакарчука стартовал с полным аншлагом
10.03.2009

6 марта киевским концертом, который прошел в переполненном зале Дворца «Украина», начался Всеукраинский тур музыкального проекта Святослава Вакарчука «Вночі». Здесь же 11 апреля состоится и финальный концерт турне

Святослав Вакарчук отправляется в сольный тур по Украине
АНОНСИ
Святослав Вакарчук отправляется в сольный тур по Украине
25.02.2009

6 марта 2009 года в Киеве состоится концерт-презентация нового музыкального проекта Святослава Вакарчука «Вночі». Киевским концертом начнётся всеукраинский тур.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності