Солодкоголосі романтики Poets of the Fall знову у Києві

10.10.2014 · Анонси

28 жовтня на сцені Sentrum виступить легендарний фінський рок-гурт Poets of the Fall. Гуртові вже більше 10 років і він продовжує радувати своїх фанів по всьому світу. Цього року найбільша радість – це грандіозний тур Jealous Gods Tour 2014 на підтримку нового альбому, реліз якого відбувся 19 вересня. Альбом уже за тиждень після виходу піднявся на першу сходинку в офіційному фінському чарті альбомів та в топ на iTunes. 

Здається, «поети» полюбили українську публіку, і тому завітають до нас уже вчетверте. Проте протягом туру вони вперше завітають також до Нідерландів, Великобританії та Білорусії. В Україну ж верше вони завітали у 2011 році,  і відтоді щосезону спілкуються наживо з українськими меломанами.Jealous Gods - це шостий альбом Поетів Осені, але перший, що вийшов власне восени. До альбому увійшло 11 треків, серед яких є композиції із традиційним звучанням, так і з деякими новинками. Вражаюче відео було зняте на трек “Daze”, в якому фронтмен і вокаліст Марко перевтілюється у образ таємничого карнавального Джокера-блазня.

Ліричні та ніжні, мелодійні та драйвові, драматичні та рокові, пісні Poets of the Fall чудово пасують до осіннього настрою. Кожна композиція гурту, а тим більше відео, – це окрема і самодостатня історія. Заворожуючий і проникливий вокал Марко та роковий драйв є невід’ємними атрибутами музики Poets of the Fall. 

Якщо святкувати осінь, то лише із Poets of the Fall!

28 жовтня
Клуб Sentrum
Початок: 20:00
Квитки: 430-800 грн.

Автор:
© Рок.Київ

 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
НОВИНИ
В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
11.07.2020

Организаторы приглашают к участию музыкантов и игроков рынка