НЕ лізь, БО вб’є: «Пишемо про все на світі»

08.10.2014 · Інтерв'ю

Вінницькі «супермени» НЕ лізь БО вб’є – це суцільний драйв та позитив! Гурт активно грає по різним містам, на різних фестивалях, запалюючи публіку своєю творчістю. Учасники фестивалів «Woodstock UA 2013», «АРТфест», учасники відбору «Pepsi STARS», «Млиноманія», «Живий Вогонь». Переможці конкурсу вуличних музикантів, що проходив цього річ у Вінниця... За недовгу історію музиканти встигли набратися чималого досвіду і готують нині перший альбом. Про «адекватний-рок» та про все на світі – лідер та вокаліст команди Андрій Рудик.

Розкажи трошки про гурт? Окремо – про появу назви «НЕ лізь, БО вб’є»?

Ідея створити рок-гурт зародилась у 2011 році. Саме тоді гурт переживав найважчі часи, адже в той час відбувалась хоча й дуже повільна, але впевнена регенерація гурту від гусениці до метелика. Саме тоді в одному з гуртожитків ВНТУ (Віницький політех) народилась пісня «Супермен», що і заклала фундамент творчості нашої рок-банди.

Гурт складався з 5 учасників, об’єднаних нестримним бажанням створити щось і справді веселе та драйвове. Спочатку це були студенти політеху, але згодом наш колектив доповнили студенти і з інших навчальних закладів.

Чому «НЕ лізь, БО вб’є»? Все просто. Дебютною піснею була «Супермен» про супер-героя. Тому ця назва була актуальна як ніколи. Назва оригінальна і не ординарна, легко запам’ятовується, виділяється поміж інших і багатозначна. Пізніше ми помітили, що можна виділити «НЕ» і «БО». Таку абревіатуру ми часто використовували на повільні пісні про кохання, щоб не псувати загального враження, або коли виступали на заходах, організованих місцевою владою. Більш глибоко історія виникнення описана в спільноті в соц.. мережі (http://vk.com/ne_liz_bo_vbie). 

Як учасники гурту прийшли до музики?

Учасники гурту прийшли до музики, напевно, як і інші учасники різних гуртів – через двері:) Якщо серйозно, то це мабуть «карма» чи «доля». Все склалось так, бо так мало бути.

Ви відразу вирішили: несемо драйв та позитив? Були ще якісь думки стосовно того, в якому напрямку рухатися?

Ми не обираємо якийсь конкретний напрямок стилю, бо це обмежує. Якщо взяти усі наші пісні в купу, то можна назвати це «суп». Пісні дуже різнопланові і перемішані різними стилями. Тому визначити стиль колективу дуже важко. Враховуючи це, ми самі придумали назву нашого стилю і назвали це «адекватний-рок». 

Чому ще й досі немає альбому?

В цьому році наш гурт виборов перемогу на фестивалі вуличних музикантів і отримав сертифікат на безкоштовний запис дебютного альбому на студії «МЕД». Наразі ми закінчили накопичення матеріалу і з дня на день чекаємо готового продукту. Раніше записати альбом не мали змоги, оскільки це фінансово затратна справа, на яку наш колектив не має коштів…

В нього ввійдуть пісні, які вже є в репертуарі гурту, чи ви робите геть нові пісні, які навіть слухачі не всі чули?

В цей альбом увійдуть старі наші хіти з удосконаленими аранжуваннями, а також кілька нових. Уже скоро наші шанувальники нарешті зможуть послухати їх у гарній якості. 

Ви пишете серйозні, соціальні пісні?

Тематика наших пісень дуже різноманітна. Тому і такі пісні теж є. Пишемо про все на світі, ні в чому себе не обмежуємо. Мені здається, що так і має бути у всіх рок-колективах!

На початку 2014 року у команді змінився бас-гітарист та барабанщик. Як це вплинуло на творчість гурту?

У нас і справді часто мінялися музиканти. Це майже завжди йшло на користь команді. Але це забирало час, тому мушу сказати, що це не добре…

Ви експериментуєте з виступами в акустиці?

Ми не те, що експериментуємо, ми доволі частенько давали раніше акустичні концерти. Такі концерти набагато простіше організувати, так як не потрібна громіздка апаратура і дуже довге її налаштування під місце. 

А який ваш концерт був найвдаліший, найцікавіший, найкрутіший?

Найвдалішим, найцікавіший, найкрутіший був концерт, де ми вибороли перше місце і отримали можливість записати безкоштовно альбом (Фестиваль вуличних музикантів в м. Вінниця). Це було здійснення маленької мрії. Та атмосфера, що там панувала, не передається словами. Ми зібрали найбільше людей різного віку. Від 3 до 73 років. Це приємно, насправді, бачити, що людям подобається твоя музика.

Що для тебе «зірвати куш» під час виступу?

На рахунок «зірвати куш», то мені важко відповістити. Такого моменту ще не настало. А коли настане, я вам обов’язково скажу;)

Не хотілося б порівнювати вас з іншими групами, але хто подобається вам, з ким би ви хотіли виступити і на кого ви рівняєтесь в плані звучання?

З іншими командами себе не порівнюємо. Неможливо щось створити нове, коли когось наслідуєш. В колективі всі слухають різні стилі музики: від панку та мелодік-металу до шансону і репу. Такий от «вінігрет».

Якої музичної події ви чекаєте найбільше?

Музичної події ніякої не чекаємо. Ми робимо те, що нам подобається, а життя покаже: чи буде те, що ми робимо, успішним. 

Яких сюрпризів нам чекати від вас найближчим часом?

Найближчим часом очікується випуск дебютного альбому. Відзняття кліпу та тур по Україні. Ну, а перед цим – купа «няшних» сольних концертів та фестів з нашою участю. Слідкуйте за новинами. Дякуємо!

Митько Сяржук


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії