Акція бардів в підтримку бійців АТО - проект «Україна у нас єдина!»

26.08.2014 · Новини

Дуже корисний проект почав реалізовувати у життя Фестивальний центр «BORZENKO records». Минулої суботи в першому турі цього фестивалю-акції висловлювали зі сцени свою громадську позицію музиканти рок-гуртів, які задля участі у проекті приїхали з різних міст України. Подія викликала резонанс і уже до участі у наступних турах подали заявки кілька вітчизняних рок-колективів.

І ось наступного тижня до курорту Лазурне, що на Чорноморському узбережжі Херсонщини, на участь до участі у проекті приїхали барди та виконавці авторської пісні з Кіровограду, Кривого Рогу, Вишгороду, Києва, Миколаєва та інших міст. Дуже важливо, що зі сцени лунали не лише чудові співучі пісні нашого «Співучого краю», якою є наша ненька - Україна, а і лунали заклики учасників до миру та злагоди, до єднання всіх українців у цей нелегкий для нашої країни час. Глядачі, яких було досить багато, щиро дякували організаторам за корисний проект. І не лише дякували. Вони безпосередньо долучилися до акції у підтримку бійців АТО. Перед сценою була установлена скринька, в яку бажаючи могли помістити свій посильний вклад. Під завершення дійства представник Лазурнянського будинку культури разом з кількома запрошеними для контролю глядачами підрахували кошти, які будуть передані в селищну раду для вручення цієї суми бійцям АТО.
Знакова обставина: фестиваль відбувся у День Незалежності України. Вдень на цій же сцені відбувся святковий концерт, присвячений цьому державному святу, а вечері звітній концерт, який і проводився задля того, щоб поняття «Незалежність», «Україна», «Єдність» існували віками.

Керівник Фестивального центру Григорій Борзенко домовився про проведення низки акцій-фестивалів в кількох військових частинах Херсонщини, у Києві на площах, в парках та інших людних місцях, можливо, і в зоні АТО, якщо на це буде дозвіл.
Тож, естрадні співаки, колективи, усі, хто має будь-який талант, можуть подавати заявки на участь у корисному соціальному проекті. Адже бійцям АТО зараз потрібна не лише матеріальна, а і моральна підтримка. Та і населення країни повинно бачити, що Україні не опускають руки. Хто з автоматом у руках, хто з гітарою чи мікроном, всі проявляють свою любов до Батьківщини і показуємо всьому світу, що ми єдині.

Дуже хочеться, щоб відгукнулися спонсори, партнери, представники влади, люди з небайдужим серцем. Адже організація проекту, оренда звуку, транспорту і т.д. потребують коштів, тож будь-яка ваша підтримка, нехай навіть сама мінімальна, була б дуже доречною.

ФОТО-звіт: https://vk.com/event76175139

Заявки на учать Фестивальний центр «BORZENKO records»:
Київ, Тел.066-254-93-86, 097-305-39-55
Е-mail: borzenko_g@i.ua 
вКонтакті:http://vk.com/gregoriy_borzenko


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан