Біла Вежа: «Зберігайте спокій та слухайте український рок!»

09.01.2014 · Інтерв'ю
Відомий багатьом київський гурт «Біла Вежа» презентував свій новий однойменний альбом! Окрім цього – ще й дебютне відео на пісню «Те, Що Бачиш Ти». Альбом, до слова, вийшов потужним (в принципі, у стилі гурту). Якраз зараз відбувається презентація платівки у різних містах України. А концерт у столиці пройшов «на ура» - чого і варто було очікувати. Адже «Біла Вежа», хоч і молодий гурт, але вже легендарний! Про творчість, альбом, кліп і ще багато чого – один з засновників гурту Євген Скоценко.
 
Привіт! Розкажи трохи про ваш новий альбом? Де ви записували його, під яким лейблом він вийшов?
 
На нашу думку, альбом «Біла Вежа» вийшов чудовим, цільним та сучасним. Ми дуже ретельно відбирали пісні для цієї платівки та дуже прискіпливо, з професійної точки зору, підійшли до питання аранжування та запису. Альбом був повністю записаний на студії TOP SOUND-Records. І на цей раз, ми обійшлися без лейблів та самостійно випустили диск.
 
Чому назва платівки саме така?
 
Мабуть, визначальним стало те, що ми написали пісню під назвою «Біла Вежа», яка увійшла до альбому. І ми вирішили зробити все однойменним, щоб все було просто – гурт «Біла Вежа» випустив альбом «Біла Вежа» в який увійшла пісня «Біла Вежа»:)
 
Які пісні до нього ввійшли?
 
До альбому увійшло 10 пісень: Без Зброї; Чужі Обличчя; Зайві Слова; Те, Що Бачиш Ти; Біла Вежа; Де Тебе Шукати; Ти; Золоте Дно; Без Надії; Останній день. 
 
Скажіть, на скільки змінилася музика «Білої Вежі» з часів виходу «Те, чого вже немає»?
 
Альбом «Біла Вежа» – це, безумовно, ще один крок уперед для нас. Ми стали більш досвідченими як композитори і з точки зору саунд-продюсування. Лірика стала більш різноманітною та в деякому сенсі більш змістовною. Проте, сподіваємося, що та романтичність, яка притаманна нашій музиці, та щирість наших пісень, залишились незмінними.   
 
Взагалі, про що ваші нові пісні (ті, що ввійшли до платівки)? Яка концепція альбому?
 
Концепція альбому дуже проста – це 10 гарних пісень на одній платівці. Усі пісні різні за змістом, абсолютно точно, що краще один раз почути, аніж прочитати.
 
Розкажіть і про дебютний кліп на пісню «Те, Що Бачиш Ти». Як проходила робота над відео? Хто режисер?
 
Було дуже цікаво знімати цей кліп, оскільки це наша дебютна відео-робота. Кліп був знятий за 2 дні, працювали по 10-12 годин. Дуже багато часу втратили щоб зловити слушну мить з автобусом, який за сценарієм ледве не  збиває головного героя:)
Загалом, ми намагалися створити міні-фільм і донести за допомогою відео основну ідею пісні «Те, що бачиш ти»: якщо ми хочемо жити у світі, який ми собі уявляємо – треба брати і робити його таким. Давайте пам’ятати, що дива ми створюємо самі!
Цей кліп є результатом роботи багатьох людей – основним ідеологом став я (Євген Скоценко - прим. авт.), Андрій Томашенко виконував роль продюсера, а зі зйомками, постановочною режисурою та монтажем нам допомагала чудова команда Picoi (Олена Москальчук та Дмитро Бурко).
Кого ви запрошували на зйомки – професійних акторів, чи це ваші друзі?
 
У зйомках взяли участь і друзі, і професійні актори.
 
Стосовно ж самої пісні. Ви кажете, що змінювати світ потрібно починати із себе. На твою думку: що перш за все має зробити людина, щоб змінити на краще навколишній світ?
 
Посміхнутися собі у дзеркало з самого ранку та у гарному настрої виходити у навколишній світ. 
 
У тебе є улюблені пісні з альбому?
 
Дуже важко виокремити якусь одну пісню, адже у кожну ми заклали по частинці нашої душі.
 
Чого не вистачає на сьогоднішній день вам, як творчим людям?
 
Як творчим людям нам бракує часу та фінансової незалежності, щоб займатися саме творчістю. Адже левову частку часу відіймає робота, нам всім треба годувати сім’ї. Сподіваємось, що цю статтю прочитає якийсь меценат або бізнес-інвестор… «Біла Вежа» - це український рок-гурт найвищого ґатунку, в який можна сміливо інвестувати. 
 
Ви плануєте презентацію нової програми містами України?
 
Ще не знаємо, оскільки, якщо і організовувати такий тур, то тільки власними силами. Всі найближчі концерти ми обов’язково присвятимо нашому новому альбому.
 
Де можна прослухати чи придбати диск?
 
Диск можна придбати написавши нам на пошту bilavezha@gmail.com або звернувшись до нашого клавішника Андрія Ейсмонта.
 
Усі користувачі пристроїв Apple можуть придбати альбом у iTunes.
 
Послухати альбом можна у нашій офіційній групі Вконтакті та у сервісі Яндекс.Музика.
 
Які у вас плани на післяноворічний період?
 
Планів дуже багато – працюємо над матеріалом для 3-го альбому, плануємо випуск інтернет-синглу. В нас багато здорових амбіцій, тому слідкуйте за новинами, ви про нас ще не один раз почуєте!
 
Кілька слів шанувальникам справжньої української музики від «Білої Вежі»:
 
Зберігайте спокій та слухайте український рок!
Митько Сяржук
© Рок.Київ

 
ПУБЛІКАЦІЇ
«Біла Вежа» представляє новий альбом «Бути Вільним»
НОВИНИ
«Біла Вежа» представляє новий альбом «Бути Вільним»
28.09.2016

Новинка цієї осені від гурту «Біла Вежа» - альбом «Бути Вільним». Невипадково початкові літери у назві групи збігаються із початковими літерами назви збірки. «Це енергетично потужна й кайфова суміш, - кажуть у команді. - Біла Вежа - Бути Вільним!»

«Біла Вежа» презентує новий кліп
НОВИНИ
«Біла Вежа» презентує новий кліп
02.12.2015

Це романтична і трохи містична історія кохання. Погодьтеся, кожен з нас мріє знайти свою справжню любов. А уявіть, що вона наснилася вам, і тепер ви відчайдушно шукаєте її в реальному житті! Чи можливо таке? Дивіться у нашому новому кліпі… Так-так, ми віримо у дива!

Біла Вежа представляє інтернет-реліз «В полоні Білої Вежі»
НОВИНИ
Біла Вежа представляє інтернет-реліз «В полоні Білої Вежі»
22.08.2010

До вашої уваги – три пісні, записаних трохи хаотично протягом 2010 року. Це такий невеличкий аванс у бік нашої другої платівки, яка, ми на це сподіваємось, вже не за горами

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Там, де весна
Там, де весна
2020
альбом
слухати
Криптоніт
Криптоніт
2018
сингл
Бути вільним
Бути вільним
2016
альбом
слухати · рецензія
Біла Вежа
Біла Вежа
2013
альбом
слухати · рецензія
В полоні Білої Вежі
В полоні Білої Вежі
2010
альбом
слухати
Не АнгелКЛІП
Не Ангел · 2020
139 тис. переглядів
Не АнгелLIVE
Не Ангел · 2017
77 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів