MY*17: «Начхати, що там зараз популярно!»

27.07.2013 · Інтерв'ю

MY*17 це досить-таки молодий київський поп-панк гурт, що утворився в 2007 році. Хлопці стали швидко популярні в київській молодіжній тусовці і, незабаром після цього, випустили перший (поки що єдиний) офіційний альбом «Погуляли...» В своєму активі гурт уже має більш ніж 100 концертів по містах України та Росії. І хоч останнім часом про MY*17 було чути не дуже багато, але вони жили і готували новий матеріал, аби порадувати шанувальників новими відривними композиціями. Так, зараз повним ходом триває робота над другою студійною платівкою, яка, за словами хлопців, буде більш дорослішою. Про новий диск, про концертну діяльність, та про виконання пісень англійською – учасники колективу Заля і Сява.

Вітаю! Про MY*17 давненько не чутно було. Як поживаєте зараз?

Заля (вокал): Привіт. Зараз поживаємо круто. Не було чутно, тому що були, як завжди, в пошуках музикантів. Уже як два місяці склад у нас повний – одна родина. Сідаємо писати новий 2-й альбом. Періодично даємо концерти.                        

Новий альбом? На скільки він буде відрізнятися від першого? У чому?    

Заля: У всьому! В новому альбомі, хоч це і таємниця, буде 17 пісень. Відрізнятися буде повністю всім. Це не буде звичний MY*17 з поп-панком – це буде більше. Це буде музика, в якій є всесвіт і зміст. З назвою ми ще не вирішили, але я б охарактеризував альбом як «В моїй уяві».                             

Сява (клавішні): Ну, якщо ви спостерігали, то у гурту з’явилися клавішні, це суто змінить саму структуру мелодики і розмалює рок різними барвами.

Будемо відвертими, сьогодні український поп-панк переживає не найкращі часи... Як гадаєте, чому? Чого не вистачає?          

Заля: Не вистачає відданості. Люди грають те, що слухають. А поп-панк, як і будь який стиль музики, потребує відвертості і самопожертви. Хочеш грати – грай від душі! Вчись, вимагай, твори!                  

Сява: Це вже проблеми українських слухачів… Наше завдання: якісно створювати свій продукт і вкладати душу в нього. Начхати, що там зараз популярно. Головне – бути собою!

Це не означає, що майбутній альбом буде спрямований на західного слухача?   

Заля: Новий альбом буде спрямовано на слухача, який вміє слухати! Захід почекає            

Сява: Новий альбом буде спрямований на всіх тих, у кого є вуха.

Ну, в сенсі, може, з'являться англомовні пісні, чи – італійською, наприклад?..     

Сява: Ти знаєш, іноземною тексти – це така-собі перлина в альбомі. Чому б і ні? Все залежить від нашого вокаліста:)

Заля:  Я вважаю, що у нас є лічені люди, які дійсно можуть писати і співати іноземною. Ми поки що українською! Але поки що… Все може бути

А про що будуть пісні? Буде щось на кшталт «Насті»?          

Заля:  Буде. Буде багато про любов. Про уявну любов… Але красиво. Обіцяю, що буде красиво! Буде про нас, буде про всіх. Я думаю, що кожен слухач знайде себе.                         

Сява: «Попсових», маєш на увазі? Попсу вибирає слухач, для нас всі пісні – від душі, адже вони наші маленькі дітки, породжені нашим сімейним колективом. Для нас всі пісні – найкращі!                          

Але ж, думаю, тематика трохи зміниться? Не буде про школу пісень, чи про pillow battle...       

Заля:  Звісно, тематика зміниться. В новому альбомі не буде школи, але буде реальність і якийсь «космос». Буде круто, я обіцяю!

Сява: Так, це буде вже дорослий MY*17, який пережив свої 17: зі своїми новими проблемами, забаганками, коханням та тусовками.

Заля: Так, це буде воно!                          

Сява: Але в душі йому завжди 17!       

А є в думках зйомки кліпу?   

Заля: Є. Більше з приводу кліпу відповідати не будемо. Це хворе питання…             

З моменту створення гурту минуло вже 6 років... Що ви можете назвати найбільшим досягненням за цей час?      

Заля: Я ВВАЖАЮ, що найбільшим досягненням є те, що ми ще існуємо і творимо. Ми є – і це головне.

Сява: …і не зупинилися у цих важких умовах «шоу-бізу».                     

Колись давно, в одному з інтерв’ю ви сказали, що хотіли б досягти рівня Фліта або Тостера. Зараз для вас це не «рівень»?  

Заля: Зараз для мене особисто немає рівня. Фліт і Тостер – це рівень в класі, в музиці. Я вважаю, що головне робити те, що ти хочеш, а коли тебе слухають люди – це збуджує. 1 або 1000, але слухають. До речі, Фліт і Тостер я люблю! З Флітами – хороші друзі.

Сява: Пріоритети змінюються…

А з вітчизняних гуртів кого можете відзначити?       

Заля: Відзначу гурт з Харкова «We ARE!!». Дуже подобається їхнє виконання англійською. Думаю, є багато талановитого, але ми ще його не чули            

Свого часу ви грали у Москві. Як вас приймали у Росії?         

Заля: Скажемо так: Росія – це круто. Було добре бачити як чуваки з великими ірокезами перед концертом співали Океан Ельзи. Я думаю, що це показник.         У нас в країні це чомусь попса, а там – круто. Ніколи не бійся того, що слухаєш, бо це – твоє. Навіть, якщо ти панк і покохав Мадонну.                       

Заля, які твої звички найбільше тебе бісять? Не дають можливості реалізувати якісь ідеї на всі 100.      

Заля: Випиваю. Багато випиваю…       

Влітку у вас починаються виступи на фестивалях... Де вас можна почути-побачити влітку та восени?

Заля: Київ, Тернопіль, Дніпропетровськ. Далі буде видно

Що побажаєш читачам?          

Заля: Побажаю щастя, здоров’я і побільше справжнього українського року «в стилі май севнтін»;) Всім арівідерчі! Зустрінемось на концертах, пацани!

Автор:
© Рок.Київ

 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!