Сергій Шишкін після понад річної перерви зустрівся з київською публікою у клубі «Underground Music Hall».
Були помічені: Тельнюк: Сестри, Брати Капранови,Едуард Драч, Оксана Яблонська «Севама», Анатолій Сухий, Олеся Мудрак-Ковалівна, молодий гурт з мого рідного Володимира - Етнаterra, та Гриць Лук`яненко з Василем Карапульком - фірмовий ШиКаЛук.
Фото від Пана Літтла
«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії