Міжнародний дитячо-юнацький конкурс «Yellow Submarine»

07.12.2012 · Анонси

14 червня 2008 року, в день легендарного виступу сера Пола МакКартні в Києві, на Майдані Незалежності, пройшов грандіозний Гала-концерт триденного дитячого конкурсу «Yellow Submarine»,  на краще виконання музики «The Beatles». Створила конкурс єдина в Україні Школа джазового та естрадного мистецтв, за підтримки Громадської організації «Мистецька ліга».  Почесний Президент конкурсу - сер Пол МакКартні.

Незабутній парад учасників «Yellow Submarine» на Майдані, феєричні концертні виступи учасників та гостей конкурсу, особиста зустріч фіналістів з сером Полом МакКартні спонукали дітей проводити подібні музичні акції по всій Україні самостійно протягом цілого року. Як слідство в вересні 2009 року, на мисі Тарханкут, в Криму пройшов перший в історії нашої держави міжнародний музичний фестиваль «The Beatles fest», за участю численних рок гуртів та солістів з різних куточків земної кулі.

Музика «The Beatles» - це один з найвпливовіших інструментів у боротьбі за істинність та гуманність життя!

Творчість легендарних The Beatles – життєрадісна та гуманна  – давно вийшла за межі тих десятиліть, коли була створена. Вона стала вічною, як музика великих композиторів-класиків. Сьогодні в світі вирує нова хвиля руху The Beatles, що вже поглинула Європу. Їх музика звучить у всіх можливих жанрах і стилях, як в традиційному рок напрямку, так і в джазовому та навіть академічному виконанні. «Yellow Submarine» прагне сприяти укріпленню та розвитку в Україні європейських музичних традицій, гуманістичних ідей на основі спадку групи The Beatles в рамках процесу інтеграції України в європейську спільноту.     

Цього року Міжнародний дитячо-юнацький конкурс «Yellow Submarine»,  на краще виконання музики «The Beatles» проходять  в Києві.  

Великий зал Школи джазового та естрадного мистецтв, що по вулиці Челябінській 7в (ст. метро «Лівобережна») гостинно запрошує всіх бажаючих до перегляду конкурсних змагань юних виконавців музики The Beatles.   

Дата конкурсних прослухувань  14 - 15 грудня 2012 року, о 12 годині. Великий гала-концерт фестивалю розпочнеться 16 грудня  2012 року, о 18 годині.  Вхід вільний.

 

 Контактні телефони: (044) 517 61 88; (050) 932 71 72; (063) 134 40 35; (093) 515 13 93

 e-mail: artliga@gmail.com;   www.js.kiev.ua


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
НОВИНИ
ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
30.04.2020

Яскраво та весело пройшов перший великий онлайн-концерт гурту Воплі Відоплясова з презентацією альбому «Закустика», що вийшов на вінілі