Фестиваль «Андріївський Узвіз» провів «творче коронарне шунтування» Києва

04.07.2012 · Новини

29-30 червня в Києві на Андріївському Узвозі пройшов однойменний міжнародний музичний фестиваль. Протягом двох днів на фестивалі відбулися концерти десяти груп і виконавців з України, Сербії, Казахстану та Молдови, в їх числі: «Asia Tengri», «Illaria», Сергій Підкаура, «GrozovSka Band», «Shopping Hour», Олександра Морозова, «Top Orkestra», «Groovers», «QARPA» та «Vexlarsky Orchestra».

Міжнародний музичний фестиваль «Андріївський Узвіз» презентував широкому загалу артистів, які дуже рідко виступають на відкритих майданчиках. Крім концертів популярних рок-виконавців у програмі фестивалю відбувся перфоменс, присвячений легендарному київському художнику Федору Тетяничу більш відомому, як Фріпулья.

«Якщо два століття тому Андріївський Узвіз був важливою артерією, що з'єднувала верхнє та нижнє місто, то тепер фестиваль «Андріївський Узвіз» можна вважати творчим коронарним шунтуванням Києва. Ми зробили спробу запропонувати широкій публіці продукт, який з одного боку добре затребуваний, але в той же час дуже рідко з'являється на відкритих концертних майданчиках. Музиканти, які беруть участь у фестивалі, в основному грають в клубах, і ось вперше «Андріївський Узвіз» зібрав їх разом і представив широкій публіці» - говорить  Олена Грозовська - музичний продюсер фестивалю «Андріївський Узвіз».

Музичний фестиваль «Андріївський Узвіз» став частиною великого однойменного міжнародного фестивалю мистецтв, в рамках якого відбудуться виставки фотографів і художників, а також аукціони та кінопокази.

«На Андріївському Узвозі проблема заповнення простору є найактуальнішою. Реконструкції закінчуються і що далі? Андріївський Узвіз має достатньо міфів як київський Монмартр, або вулиця художників і музикантів, або вулиця творчості, але коли ми аналізуємо, а що ж сьогодні є реально, то виявляється, що галерей на Андріївському Узвозі всього лише три, творчих майстерень художників сьогодні практично немає, вуличні музиканти теж рідкість. Основна проблема в актуалізації творчого простору, і як раз музичний фестиваль «Андріївський Узвіз» є необхідним і вдалим кроком в цьому напрямку» - зазначив Віктор Хаматов - співголова громадської ради «Андріївський Узвіз».

 

Повний фотозвіт з фесивалю тут: http://www.ex.ua/view_storage/387025018323
Автор фото: Ірина Ключникова

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Музичні явища Києва — 29-30 червня на Андріївському узвозі
АНОНСИ
Музичні явища Києва — 29-30 червня на Андріївському узвозі
18.06.2012

В рамках міжнародного мистецького фестивалю «Андріївський Узвіз» відбудеться однойменний музичний фестиваль за участю провідних рок-музикантів столиці та закордонних артистів, серед яких: Сергій Підкаура (The Вйо), Asia Tengri, ILLARIA, GrozovSka Band, Vexlarsky Orсhestra, Shopping Hour, QARPA та інші

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан