Костя Леонтович: «Найлегше писати пісні які йдуть від серця, щось не надумане»

02.06.2012 · Інтерв'ю

Група PICK-UP з’явилася на музичному просторі України досить давно. За цей час змінилося багато чого  і в складі гурту і в його звучанні. Але кожна пісня колективу не лишалася без уваги громадськості. А те, що релізи хлопців продаються в міжнародних Інтернет-магазинах ще раз підтверджує оригінальність, цікавість і креативність музичного матеріалу. Чим зараз живе PICK-UP, якi плани в гурту на майбутнє та про сольну діяльність розказав нам лідер колективу Костя Леонтович.

Вітаю! Чим займається PICK-UP зараз?

Доброго дня! На даний момент група перебуває у так-званій «творчій відпустці». Інколи це потрібно, щоб обміркувати пройдений шлях і підготуватись до чогось нового.

Скажи, що спонукало займатися музикою? Коли прийшло усвідомлення того, що музика – це дещо більше, ніж просто захоплення?

Музикою займаюся з дитинства, адже моя мама – музичний керівник, тато – дав мені перші ази гітарного мистецтва. Можливо, це і стало початковим поштовхом. А усвідомлення, гадаю, з’явилося після того як я написав свою першу пісню. До речі, дуже полюбляю відчуття, коли народжується нова композиція!

Що змінилося на сьогоднішній день в порівнянні з далекого 2005-го? В чому відчуваються ці зміни?

Багато чого змінилося з тих пір. По-перше – це зміна складу та стилю. Ми намагалися грати важку, грізну музику. Тоді так було типу модно, проте, я виріс на альтернативній рок-музиці, тому і хотів змінити стилістику групи. Після цього декілька разів мінявся склад, звісно, зі зміною музикантів – змінювалось звучання PICK-UP.

По-друге – зміна пріоритетів. Відчуваю, що раніше ми дивилися на музичний простір по іншому, чекали, коли ж нас помітять продюсери. Проте нещодавно зрозуміли, що бути «індепендент» артистом це найкраще для творчої особистості.

Щось не надто радуєте новим матеріалом. Чому так рідко з’являються пісні? Це зв’язано з якимись фінансовими питаннями, чи, може, «творча криза»?

Одразу скажу, що «творчої кризи» немає. Я пишу нові пісні, вже накопилося достатньо матеріалу для мого сольного альбому і чимало пісень для групи. Ми цього не оголошували, але так трапилось, що з гурту пішов барабанщик і, можливо, це і стало приводом такої затяжної паузи. Час покаже; гадаю, все нормалізується. Але є привід чекати ще й на новий проект!

Ваш один з останніх хітів «Бувай Мій Страх» має ще й англомовну версію. Чому? Вам більше до вподоби яка?

Насправді пісня була написана спочатку англійською мовою під назвою «Goodbye My Fear», а вже потім я вирішив перекласти і записати ще й українську версію, адже наш попередній сингл «Безпритульний світ», також мав англомовну версію. Гадаю, це кльово, чуєш пісню на одній мові, а потім іншою мовою, та ж сама композиція може сприйматись по іншому. Тому мені подобаються дві версії.

Ось сингли ваші продаються в всесвітньо відомих Інтернет-магазинах. Вам персонально висловлюють подяку, наприклад, слухачі з інших країн?

Так, буває і таке, нашу музику слухають студенти з багатьох країн світу і звісно залишають свої відгуки вдячності.

Наскільки мені відомо, то у вашій дискографії лише один EP «Ближче». Коли вже ж повноцінна платівка?

Вся справа в тому, що матеріалу вже вистачить на дві повноцінні платівки. Ми декілька разів сідали писати альбом, проте то фінансові проблеми, то проблеми зі складом ставали на заваді. Як я і казав час покаже. За 2011 рік ми записали 2 сингли і відзняли відео кліп, плюс я видав сольний EP «Against The Flow», але все найцікавіше попереду.

Яка тематика переважає у ваших піснях? Тобто, про що хочеться писати найбільше, і найлегше це робиться?

Коли закоханий пишеш про кохання, коли невпевнений про невпевненість чи навпаки, що прагнеш впевненості. Я пишу те, що відчуваю на період написання.

Але останнім часом пишу пісні проте, як я вдячний Богу за моє життя. Адже Він дав мені талант писати, я просто не можу не написати пісні вдячності за все.

Також захопився написанням пісень англійською мовою і перекладом пісень.

Найлегше писати пісні які йдуть від серця, щось не надумане.

Чим займаються учасники гурту поза межами PICK-UP?

Важко працюють…:) Я наприклад викладаю гітару і планую відкрити свою «школу року», вже навіть маю назву для неї  - «MUSICBALL». Бас-гітарист – також відкрив свій бізнес, пов’язаний зі встановленням кондиціонерів та ремонтом холодильників. Коротше кажучи роботи вистачає.

Кого з українських колективів могли б порадити послухати (з молодих і перспективних)?

Нові пісні групи Антитіла, дуже вражають. Не знаю чи ще існує ця група, проте подобались пісні Мотор’ролли.  А із нових колективів, гадаю всі найкращі групи України поки що ховаються на репетиційних базах у гаражах…

На вашу думку, чого не вистачає світу сьогодні?

Любові!!!

Чого чекати слухачам (глядачам) від PICK-UP в недалекому майбутньому?

Поки невідомо, але є два варіанти: 1 – повернення; 2 – новий проект.

Автор:
© Рок.Київ

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Група Pick-Up дарує усім «Акустичне Різдво»
НОВИНИ
Група Pick-Up дарує усім «Акустичне Різдво»
04.01.2013

В період новорічно-різдвяних свят група PICK-UP підготувала особливий подарунок для всіх прихильників. 2-го січня 2013 року, світ побачив реліз «Акустичне Різдво EP», який ви можете скачати з офіційного сайту групи

Дебютный сольный сингл от вокалиста Pick-Up
НОВИНИ
Дебютный сольный сингл от вокалиста Pick-Up
18.05.2010

Костя Леонтович - молодой композитор, гитарист, вокалист и фронтмен группы Pick-Up, - решил также порадовать поклонников сольным исполнением. 17 мая в свет вышел его дебютный сингл под названием «Атмосфера Небес». Это песня которую по его словам Костя написал во сне

Pick-Up - презентует дебютный сингл
НОВИНИ
Pick-Up - презентует дебютный сингл
01.11.2009

Во время, когда вокруг осень, кризис и похолодание, не лишней будет дополнительная порция позитива. Так себе рассудила киевская команда Pick-Up, которая презентует свою дебютный сингл «Більше Позитива».

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Реальність
Реальність
2013
альбом
слухати · рецензія
Дівчина з ГоллівудуКЛІП
Дівчина з Голлівуду · 2013
2 тис. переглядів
Goodbye My FearКЛІП
Goodbye My Fear · 2012
2 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан