Костя Леонтович: «Найлегше писати пісні які йдуть від серця, щось не надумане»

02.06.2012 · Інтерв'ю

Група PICK-UP з’явилася на музичному просторі України досить давно. За цей час змінилося багато чого  і в складі гурту і в його звучанні. Але кожна пісня колективу не лишалася без уваги громадськості. А те, що релізи хлопців продаються в міжнародних Інтернет-магазинах ще раз підтверджує оригінальність, цікавість і креативність музичного матеріалу. Чим зараз живе PICK-UP, якi плани в гурту на майбутнє та про сольну діяльність розказав нам лідер колективу Костя Леонтович.

Вітаю! Чим займається PICK-UP зараз?

Доброго дня! На даний момент група перебуває у так-званій «творчій відпустці». Інколи це потрібно, щоб обміркувати пройдений шлях і підготуватись до чогось нового.

Скажи, що спонукало займатися музикою? Коли прийшло усвідомлення того, що музика – це дещо більше, ніж просто захоплення?

Музикою займаюся з дитинства, адже моя мама – музичний керівник, тато – дав мені перші ази гітарного мистецтва. Можливо, це і стало початковим поштовхом. А усвідомлення, гадаю, з’явилося після того як я написав свою першу пісню. До речі, дуже полюбляю відчуття, коли народжується нова композиція!

Що змінилося на сьогоднішній день в порівнянні з далекого 2005-го? В чому відчуваються ці зміни?

Багато чого змінилося з тих пір. По-перше – це зміна складу та стилю. Ми намагалися грати важку, грізну музику. Тоді так було типу модно, проте, я виріс на альтернативній рок-музиці, тому і хотів змінити стилістику групи. Після цього декілька разів мінявся склад, звісно, зі зміною музикантів – змінювалось звучання PICK-UP.

По-друге – зміна пріоритетів. Відчуваю, що раніше ми дивилися на музичний простір по іншому, чекали, коли ж нас помітять продюсери. Проте нещодавно зрозуміли, що бути «індепендент» артистом це найкраще для творчої особистості.

Щось не надто радуєте новим матеріалом. Чому так рідко з’являються пісні? Це зв’язано з якимись фінансовими питаннями, чи, може, «творча криза»?

Одразу скажу, що «творчої кризи» немає. Я пишу нові пісні, вже накопилося достатньо матеріалу для мого сольного альбому і чимало пісень для групи. Ми цього не оголошували, але так трапилось, що з гурту пішов барабанщик і, можливо, це і стало приводом такої затяжної паузи. Час покаже; гадаю, все нормалізується. Але є привід чекати ще й на новий проект!

Ваш один з останніх хітів «Бувай Мій Страх» має ще й англомовну версію. Чому? Вам більше до вподоби яка?

Насправді пісня була написана спочатку англійською мовою під назвою «Goodbye My Fear», а вже потім я вирішив перекласти і записати ще й українську версію, адже наш попередній сингл «Безпритульний світ», також мав англомовну версію. Гадаю, це кльово, чуєш пісню на одній мові, а потім іншою мовою, та ж сама композиція може сприйматись по іншому. Тому мені подобаються дві версії.

Ось сингли ваші продаються в всесвітньо відомих Інтернет-магазинах. Вам персонально висловлюють подяку, наприклад, слухачі з інших країн?

Так, буває і таке, нашу музику слухають студенти з багатьох країн світу і звісно залишають свої відгуки вдячності.

Наскільки мені відомо, то у вашій дискографії лише один EP «Ближче». Коли вже ж повноцінна платівка?

Вся справа в тому, що матеріалу вже вистачить на дві повноцінні платівки. Ми декілька разів сідали писати альбом, проте то фінансові проблеми, то проблеми зі складом ставали на заваді. Як я і казав час покаже. За 2011 рік ми записали 2 сингли і відзняли відео кліп, плюс я видав сольний EP «Against The Flow», але все найцікавіше попереду.

Яка тематика переважає у ваших піснях? Тобто, про що хочеться писати найбільше, і найлегше це робиться?

Коли закоханий пишеш про кохання, коли невпевнений про невпевненість чи навпаки, що прагнеш впевненості. Я пишу те, що відчуваю на період написання.

Але останнім часом пишу пісні проте, як я вдячний Богу за моє життя. Адже Він дав мені талант писати, я просто не можу не написати пісні вдячності за все.

Також захопився написанням пісень англійською мовою і перекладом пісень.

Найлегше писати пісні які йдуть від серця, щось не надумане.

Чим займаються учасники гурту поза межами PICK-UP?

Важко працюють…:) Я наприклад викладаю гітару і планую відкрити свою «школу року», вже навіть маю назву для неї  - «MUSICBALL». Бас-гітарист – також відкрив свій бізнес, пов’язаний зі встановленням кондиціонерів та ремонтом холодильників. Коротше кажучи роботи вистачає.

Кого з українських колективів могли б порадити послухати (з молодих і перспективних)?

Нові пісні групи Антитіла, дуже вражають. Не знаю чи ще існує ця група, проте подобались пісні Мотор’ролли.  А із нових колективів, гадаю всі найкращі групи України поки що ховаються на репетиційних базах у гаражах…

На вашу думку, чого не вистачає світу сьогодні?

Любові!!!

Чого чекати слухачам (глядачам) від PICK-UP в недалекому майбутньому?

Поки невідомо, але є два варіанти: 1 – повернення; 2 – новий проект.

Автор:
© Рок.Київ

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Група Pick-Up дарує усім «Акустичне Різдво»
НОВИНИ
Група Pick-Up дарує усім «Акустичне Різдво»
04.01.2013

В період новорічно-різдвяних свят група PICK-UP підготувала особливий подарунок для всіх прихильників. 2-го січня 2013 року, світ побачив реліз «Акустичне Різдво EP», який ви можете скачати з офіційного сайту групи

Дебютный сольный сингл от вокалиста Pick-Up
НОВИНИ
Дебютный сольный сингл от вокалиста Pick-Up
18.05.2010

Костя Леонтович - молодой композитор, гитарист, вокалист и фронтмен группы Pick-Up, - решил также порадовать поклонников сольным исполнением. 17 мая в свет вышел его дебютный сингл под названием «Атмосфера Небес». Это песня которую по его словам Костя написал во сне

Pick-Up - презентует дебютный сингл
НОВИНИ
Pick-Up - презентует дебютный сингл
01.11.2009

Во время, когда вокруг осень, кризис и похолодание, не лишней будет дополнительная порция позитива. Так себе рассудила киевская команда Pick-Up, которая презентует свою дебютный сингл «Більше Позитива».

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Реальність
Реальність
2013
альбом
слухати · рецензія
Дівчина з ГоллівудуКЛІП
Дівчина з Голлівуду · 2013
2 тис. переглядів
Goodbye My FearКЛІП
Goodbye My Fear · 2012
2 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!