Розпочато відбір на рок-фестиваль «Тарас Бульба-2012»

14.04.2012 · Анонси

З 13 по 15 липня 2012 року пройде ювілейний фестиваль «Тарас Бульба-2012». Реєстрація конкурсантів проходить на офіційному сайті фестивалю. Заявки приймаються до 31 травня 2012 року.

Про результати відбору буде повідомлено по закінченню терміну прийому заявок.

Запитання по телефону +38050 582 49 76 – Микола Арсенюк

Умови участі

Рок-фестиваль «Тарас Бульба» є конкурсом, що обіймає всі стилі та напрямки сучасної рок-музики.

Учасниками фестивалю можуть бути молодіжні та дорослі гурти, що представляють традиційну культуру регіонів України, та інші колективи, відібрані дирекцією й організаційним комітетом фестивалю. Вік конкурсантів необмежений.

Усім гуртам, які бажають взяти участь у фестивалі, необхідно пройти відбірковий тур. Лише після цього гурт допускається до участі у фестивалі.

Відбір проходитиме у два етапи: перший - за демо-записами, другий - прослуховування відібраних виконавців та гуртів «наживо». Місце, час та умови прослуховування повідомляються заздалегідь.

Головною умовою участі у фестивалі «Тарас Бульба» є виконання україномовних рок-композицій у всіх її напрямках та стилях.

Обов’язковою умовою участі в конкурсі є підписання юридичних документів, які надають право фестивалю використовувати записані аудіо та відзняті відеоматеріали з метою популяризації фестивалю. Під час фестивальних заходів може проводитися фотографування, аудіо та відео запис виступів колективів-учасників. Дирекція фестивалю залишає за собою право використання вказаних записів та фотознімків учасників.

Участь у фестивалі безкоштовна. Доїзд колетивів за власний кошт.

Команди забезпечуються житлом на термін проведення фестивалю (поселенню підлягають виключно учасники!).

Кожен колектив повинен підготувати для участі у фестивалі «Тарас Бульба» 20- хвилинну концертну програму але не більше 7 пісень.

До участі у конкурсі фестивалю допускаються виконавці з усіх регіонів України та інших країн світу, що мають в своєму репертуарі не менше 7 (семи) творів українською мовою, що пройшли попередній відбір та узгодили свої стосунки з дирекцією, щодо подальшої співпраці та прав на аудіо і відео матеріали з фестивалю. Документом, що дає право брати участь у фестивалі є офіційне запрошення.

Переможців конкурсу визначає компетентне журі фестивалю.

Критерії оцінювання конкурсних виступів:
- Професійний рівень виконання;
- Аранжування;
- Вміння працювати з публікою

Використання фонограм учасниками фестивалю заборонено. В конкурс допускається тільки «живе» виконання.

Організатори мають виключне право відбору учасників на фестиваль по кількості, професійному рівню, регіональній та жанровій приналежності, а також визначення послідовності (день, час) виступу учасників.

Під час фестивалю всі колективи знаходяться у розпорядженні організаційного комітету та дирекції і беруть участь у всіх заходах фестивалю.

Лауреати та дипломанти отримують призи та пам’ятні сувеніри від спонсорів фестивалю.

Виступ гостей фестивалю (позаконкурсом) окремо узгоджується з організаторами.

Всі подробиці, традиційно, на офіційному сайті www.tarasbulba-fest.kiev.ua.


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Фестиваль «Тарас Бульба-2017» - прийом заявок у конкурсну частину
АНОНСИ
Фестиваль «Тарас Бульба-2017» - прийом заявок у конкурсну частину
23.01.2017

Повертаючи фестиваль до життя, організатори вирішили багато чого оновити. Але деякі речі принципово залишаться незмінними. Чи не перша з них - конкурс молодих гуртів. Він завжди був однією із ключових складових Тараса Бульби - так буде і в 2017-му

Фестиваль «Тарас Бульба» цього року бере паузу
АНОНСИ
Фестиваль «Тарас Бульба» цього року бере паузу
31.03.2014

Нестабільна економічна ситуація в країні, викликана як зовнішніми, так і внутрішніми факторами, не дає змоги повноцінно організувати та провести усі заплановані на цей рік заходи під час фестивалю

Квитки на фестиваль «Тарас Бульба-2014» лише по 50 гривень
АНОНСИ
Квитки на фестиваль «Тарас Бульба-2014» лише по 50 гривень
10.01.2014

УВАГА! Для справжніх фанів фестивалю! Розпочинається бронювання квитків на фестиваль «Тарас Бульба-2014» за наднизькою ціною. Бронювання буде тривати до 31 січня включно. Ви можете забронювати квитки на фестиваль, скориставшись формою

РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
НОВИНИ
В Україні розпочали ґрунтовне дослідження музичної індустрії
11.07.2020

Организаторы приглашают к участию музыкантов и игроков рынка