Рок з молоком #14. GoAway

09.04.2012 · Інтерв'ю

Цього разу ми поспілкувалися з молодим, але цікавим гуртом з Міста Лева. Група грає якісну англомовну альтернативу, нещодавно випустила ЕР та… Коротше, про все інше і про попереднє детальніше розказали самі учасники гурту.

Вітаю! Розкажіть, будь ласка, про себе. Коли ви почали займатися тим, чим займаєтеся?

Вова (гітара): Ну хто як, я тут можна сказати старожил… Потім до групи приєдналися решта…. Всяке було, пошук свого стилю, пошук людей зі спільними поглядами і думками, остаточний склад створився в січні 2011 року, а розпочалось все ще у 2009 році.

Місько (бас):  Я почав займатися чимось в напрямку того, чим займаюся зараз, років 6 назад. Але в силу обставин можу сказати, що більш серйозно все почалося не більше 4-ох років тому в іншому колективі. Потім я познайомився з Вовою і згодом ми почали грати в Гоу Евей!

А як з'явилася назва «GoAway»? Що саме ви вклали в неї?

Вова: Назва з’явилася спонтанно, з нічого, не хотілося чогось пафосного і незрозумілого, чи вже заїждженого. Багато хто асоціює цю назву з панк-роком чи з чимось дурним, але це не так, це швидше така філософська назва, бо кожен може вкласти в неї щось своє, хтось хоче викрикнути це просто так, хтось хоче сказати це своїм проблемам, які вже задовбали, одним словом фразу «Go Away» можна прив’язати до будь-чого.

Ваш однойменний ЕР, який випущено цього річ, це збірка найкращих пісень гурту? Тобто, у вас взагалі багато матеріалу, який очікує на студійне опрацювання?

Вова: Ну, коли ми вирішили розпочати запис, в нас були лише ці пісні, але оскільки перший запис тягнувся досить довго, то за цей час появилося багато інших пісень, які ми вирішили ще не записувати, тому в найближчий час ми плануємо знову засісти в студії і розпочати запис вже повноформатного альбому, бо матеріал потроху накопичується. В нас наразі загалом є 12 пісень і багато-багато ідей до нових.

Місько:   Ми ростемо, і з часом розуміємо: те, що ми створювали раніше ми переросли і нам нецікаво це виконувати, ми вдосконалюємося, змінюємося, так і міняються під впливом різних зовнішніх факторів наші погляди, з’являються нові ідеї.

Думаєте про повноцінний альбом?

Вова: Скоро розпочнемо запис, хоч це процес трохи затяжний і дорогий, але думаю 2013-го буде повноцінний альбом.

Місько: Думаємо постійно про нього! Це наша мета на найближче майбутнє.

Чим для вас являється музика?

Вова: Музика це вияв власного внутрішнього світу, на мою думку, музика не може бути повністю комерційною, через це не розумію великий відсоток виконавців, які просто намагаються грати те, що модно з метою заробітку, а в результаті ні якісної музики, ні заробітку, ні задоволеного слухача.

Ната (вокал): Музика давно була для мене необхідною для існування. Не можу уявити себе без навушників у вухах, без стуків сусідів посеред ночі із скаргами на високу гучність мого програвача:)

Місько: Музика являється джерелом енергії в житті, чимось, що підтримує в кожен момент по-своєму. Способом експресії, тим, що створює настрій... Про музику важко говорити, її треба слухати (грати).

На якій музиці ви росли?

Вова: Виріс на західній рок музиці 90-их і 2000-их. Тоді було, на якій музиці рости, багато оригінальних виконавців і не лише у важкій музиці. Зараз мені жаль тих, хто росте на сучасній музиці, бо все одноманітне і нудне, всілякі -core, -alternative, -indie (нічого не маю проти цих стилів, але сотні груп і всі однакові). Можу скачати 20 альбомів різних виконавців за 2011-2012 роки і просто не відрізняю їх між собою. Але є винятки і сподіваюся, що ми теж є винятком, або станемо ним!

Місько: Я виростав на абсолютно різноманітній музиці. В дитинстві слухав практично все, що грало – попса, танцювальна музика і РОК, яка найбільше сподобалася. Також свого часу слухав реп і досі іноді слухаю. Якщо конкретно по виконавцях, то найбільше з дитинства запам’яталися QUEEN, Scorpions, Smokie, Aerosmith, The Rolling Stones. А вже згодом, як музикант, я ріс на таких виконавцях як: Nickelback, Evanescense, Lenny Kravitz, SOAD, KORN, Metallica, Papa Roach, Linkin Park, Limp Bizkit, Blink 182. З них для мене все починалося в рок-музиці.

Ната: Взагалі виростала я на якісній «імпортній» музиці, тому музика – то моє минуле, теперішнє та майбутнє.

Ігор (ударні): Ну спочатку я дуже любив слухати Static X та Linkin Park. Потім десь взнавав або вслухав музичні канали та й дізнавався про нові групи. На даний момент моя улюблена група Three Days Grace, я вже давно їх слухаю, вони мене заспокоюють в любій миті та надихають на певні поштовхи. Загалом почав рости на альтернативній музиці.

Чому ваші пісні англомовні? Це данина моді, орієнтованість на західну публіку, чи для вас так легше передати емоції? А є (буде?) україномовний матеріал?

Вова: Та так вийшло, ми виросли на західній музиці, тому такий стиль музики, на нашу думку, сприймається краще англійською. Ми ні на що не орієнтуємося, головне, щоб це нам подобалось, тоді і іншим буде подобатись. Наразі є одна україномовна пісня і будуть ще, але повністю переходити на українську, напевно, не будемо.

Місько: Англомовні… швидше через фонетичні особливості англійської мови. На нашу думку, вона більше підходить для музики, яку ми граємо.

Яка тематика ваших пісень? Взагалі, що вас надихає чи спонукає до створення текстів, музики, мелодій?

Ната: Я створюю тексти переважно в процесі створення музики (на репетиції), тож і зміст залежить від мого конкретного настрою. А тематика... Звичайно, пісні у нас про кохання, бо це головне у нашому житті, до того ж ми ще такі молоді:)

Вова: Бринь-бринь і виходить мелодія, інколи за тиждень три пісні, інколи за пів року жодної. Не знаю як це пояснити.

Не будемо кривити душею: ви граєте не легеньку музику. На скільки GoAway на сцені відповідає GoAway в житті? Особливо, тендітна Ната:)

Вова:  Тобто, чи ми брутальні мужики, впиваємось алкоголем і блюємо один на одного?:) Ну, в принципі, ми виховані і інтелігентні, але всяке буває… Тому, думаю, поєднання важкості і мелодійності в нашій музиці ідеально відповідає нам в житті.

Місько: В кожному з нас є така наша сторона, яка бажає вирватися на волю і показати себе не з зовсім «пухнастої» сторони, тому я вважаю, що наша музика відповідає нам в житті.

У травні ви гратимете на молодіжному арт-фестивалі «Деталь». А є в планах ще виступи на літніх фестивалях? На яких?

Вова: Наразі нема, подаємо заявки, таке всяке. Ну не все зразу, помалу, але впевнено йдемо до мети.

На якому б фестивалі хотілося зіграти найбільше? Чому?

Вова: Найбільше хотілося б з’їздити в Європу, фестів там багато, перебирати не будемо. Ще, можливо, спробуємо свої сили на наступний рік на Global Battle Of The Band. Побачимо…

Ігор: Саме на українському фестивалі? Я не знаю. Куди запросять – там би і виступив. А загалом, напевне, це одна з найголовніших моїх мрій, це виступити на Rock am Ring. Нереально крутий фестиваль, де виступають всі групи світового рівня, та також мої улюблені Three Days Grace.

Місько: На Рок Ем Рінг – Легенда!

Загалом, на 2012 рік які плани, окрім гастрольних?

Вова: Репетиції, концерти, записи в студії. На море з’їздити, на пікнічки походити:)

Ігор: Думаю, записати повноційний альбом та чим поскоріше взятись за зйомки кліпу.

Що вам найбільше подобається в життя музиканта?

Вова: Творчий процес, результат у вигляді готової пісні, процес запису в студії, вдалі концерти.

Ігор: Нові знайомства, нові міста, нові вечірки після концерту з музикантами, а також цікаво послухати, як інші групи грають і оцінити їх.

Ната: На сцені можна показати себе із середини, поводитися відкрито і вільно. Не завжди вдається зробити шось подібне у звичайному житті, адже ми часто знаходимося в різних середовищах. Не будемо приховувати, що часто приходиться підлаштовуватись під соціум. Це й подобається у житті музиканта.

Місько: Мабуть те, що музика це такий вид творчості, за допомогою якого можна найшвидше відчути і побачити реакцію публіки, знаєте, енергетика на сцені і всяке-таке.

Можете сказати, що вас відрізняє від інших альтернативних українських команд? Що ви вважаєте своєю «фішкою», «родзинкою»?:)

Вова:  Ну, це не наша справа самих себе оцінювати, нам здається, що відрізняємось, а насправді нехай слухач скаже. А щодо «родзинки», то ми самі ходячі родзинки нашої групи, а як же інакше?:)

І під кінець – ваші побажання читачам порталу:

Вова: Слухайте якісну музику! Слухайте групу Go Away!

Місько: Живіть на повну, не бійтеся відкриватися новому, займайтеся тим, що вам подобається, адже життя в нас одне!

Ігор: Щастя, здоровля, всього самого самого найкращого! Вірте в себе і добивайтесь своєї мети і ніколи не здавайтесь!!!

Автор:
© Рок.Київ

 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів