Рок-фестиваль «Rock Stars»

20.04.2012 · Анонси

25 квітня та 11 травня 2012 року в м.Києві в ДК «КиївПрилад» на  найсучаснішій сцені від продюсерського центру ArtNite пройде вперше наймасштабніший студентський рок-фестиваль «Rock Stars».

Фестиваль складатиметься з двох етапів : відбірковий тур (гурти, що виграють, зможуть виступити на зіркову гала концерті), що пройде 25 квітня 2012 року та ще масштабнішого зіркового гала-концерту за участю відомих рок-гуртів  11 травня 2012 року.

Попередній відбір гуртів відбувався на відбурковий тур в соціальних мережах, було відібрано 8 крутих гуртів, що створять неймовірну рокову атмосферу фестивалю, але велика кількіть гуртів не збирається зупинятись й надають заявки і сьогодні.

На одній сцені будуть виступати такі гурти як:
Теді Ведмеді - український рок-н-ролл
13 - Поп-рок
П'ятий вимір - хард'н'хеві
Лорелея - поп-рок
MUTE - англомовний поп-рок
My INK - альтернативний рок
Восьмий день  - інді-рок, альтернативний рок
Play For Fun – рок-н-рол/хард рок

Зіркове журі складається з:
Сергій Кузін - генеральний директор «Русское Радио Україна», продюсер, ведучий однієї з найбільш рейтингових передач Нового каналу «Зроби мені смішно» та ранкового шоу «Камтугеза» на радіостанції «Radio ROKS».

Олег Тіхонов – генеральний продюсер  телеканалу «A-ONE», продюсер гуртів  «Воплі Відоплясова», «Non Cadenza», «етно-тріо Троіца» и «OSIMIRA».

Генрі Ліпатов та Євгеній Ножечкін – екс-фронтемен та екс-гітарист гурту Noralasso (тепер новий проект Kiss Love Sex)

Гурт АнтитілА - український поп-рок гурт, з елементами пост-панку, бріт-попу та з відтінками українського мелосу. У 2010 році шляхом голосування гурт здобув право представляти Україну на наймасштабнішому фестивалі Європи – SZIGET, що пройшов у Будапешті. АнтитілА виступили хедлайнерами сцени «MTV Headbangers»

Найкращий гурт, окрім права виступити на сцені разом з відомим рок-гуртами отримає право на запис альбому, півроку безкоштовного відвідування репетиційної бази  Colorsound – одна з найкращих та найсучасніших репетиційних баз на Оболоні, а також багато чого іншого!


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності