Plate - новий формат чи просто прояви нових ідей?

08.01.2012 · Новини

2012, та музиканти досі шукають і експериментують, шукають новий формат, а можливо і просто шукають себе. Це природно. Є прогресія – є регресія. У будь-якому випадку більшість митців, намагаються не стояти на місці.

Plate. Piano light about tender emotions. Жіночий вокал, легкі рояльні ноти, об’ємний бас та грувові барабани … та все це у прозорій але водночас темній, загадковій атмосфері. Саме у цей бік, рік тому почали рухатися музиканти гурту S.V.D і згодом просто трансформувалися у нову формацію, з новим звуком, піснями та форматом.

До складу Plate входять:
Світланка Біляєва - вокал, рояль
Артем «Invis» Малюга – гітара
Андрій «Nosfer» Мороз - бас гітара
Сергій «STEH» Волченков - барабани (ех:Заратустра,ех:Некрополь)

До закінчення 2011 року, Plate вирішують показати громадськості результати своєї роботи у вигляді невеличкого EP, що складається з 3х пісень, та чітко вказує на напрям руху колективу. Саме так, на світ з’являється інтернет-публікація [EP] «Ріка»

До релізу увійшли наступні пісні:
1) Ріка
2) Страшно
3) Lullaby (колискова)

Записи можна послухати безкоштовно на сайті гурту http://platemusic.com, а також у соц. мережі Вконтакте http://vkontakte.ru/platemusic 
ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності