Okk UK: Вечори британського музичного божевілля у Києві

15.11.2011 · Анонси

Серія столичних концертів «Оkk» («Особливо Класний Концерт») продовжується і організатори радять заздалегідь підготувати вуха та мозок то британської візуально-звукової атаки. 26 листопада у Київ прибуває експресивний британський десант: перші леді electro-pop-punk ROBOTS IN DISGUISE та божевільні автори унікального death-jazz Vile Imbeciles! З 18:00, у клубі «Sullivan Room» гості влаштують велику британську вечірку. Для тих, кому виявиться замало, наступного вечора можна прийти в клуб 44 на сольник Vile Imbeciles.

Robots in Disguise – дівочий гурт з Лондону, бунтівні фешн-принцеси, монстри музичного DIY хаосу, відкриття лідера IAMX Кріса Корнера – продюсера і натхненника трьох альбомів RID. Це щільні електронні біти, хитро сплетений хуліганський вокал, легкі танцювальні мелодії, що чіпляють. Гітара Ді Плюм (Dee Plume), басові лінії Сью Денім (Sue Denim), барабани Джемма Хілл (Gemma Hill) – смілива вечірка від зірок популярного комедійного шоу Британії «The Mighty Boosh».
Robots in Disguise – вибухова суміш The Runaways, ритмів ESG та мелодій The Cure,  мікс Peaches, Le Tigre і Princess Superstar, фаворити прихильників IAMX, Sneaker Pimps та Electrocute. У Києві Роботи презентують новий альбом «Happiness V Sadness» – це буде їх перший, історичний концерт на пост-радянському просторі (так само і для Vile Imbeciles), тому на нього вже їдуть групи фанів із Росії, де RID давно популярні. «Розігріватимуть» британців київські арт-панки «Stepan i Meduza».
 
5 фактів про Robots in Disguise:
- RID мають чотири студійні альбоми, останній з яких «Happiness V Sadness» вийшов у червні 2011 року за кошти фанів – їх благодійні внески покрили усі витрати із запису і видання альбому. 
- Три альбоми Роботів спродюсовані харизматичним лідером IAMХ Крісом Корнером. Інколи Корнер грав у RID на басу. Тривалий час Кріса і Сью, бас-гітаристку RID, зв’язували  романтичні стосунки. 
- Назву гурту позичено із супер-мультфільма 80-х «Трансформери», як довершення креативного образу, що дозволяє гурту продавати не тільки свої записи, а й імідж. RID прикрашають журнали мод, є обличчями ювелірних і косметичних рекламних компаній.  
- Dee Plume і Sue Denim широко відомі фанам культового комедійного шоу Великобританії «The Mighty Boosh», де з’являються в образах своїх альтер-его – мутанток, електро-дівчат Неон і Ультра і готичних Енарекс і Ебола.
- Обкладинка альбому «We're In the Music Biz», що зображує одягнутих у сорочки і галстуки дівчат, виглядає невинно, однак насправді вони оголені і просто прикрашені боді-артом. 
 
Vile Imbeciles, похмурі трубадури із Великобританії, зіграють у Києві death-jazz. Народжений у Брайтоні, англійській «перлині біля моря», фешенебельному курорті із пляжів, ресторанів, атракціонів та сувенірних крамничок, Vile Imbeciles виглядає вкрай неочікувано. Фоном дорогих тапчанів, пахлави та іншої санаторної благодаті звучить death jazz – зламані, понівечені ритми, різкі повороти, тріщини та гітарні рифи, схожі на бурмотіння та напади психічно нездорової людини. Однак через хаос ледь чутно проступає зовсім інша картина – усі композиції гурту формують чітку структуру, в якій кожен брудний акорд, хрип і брязкіт опиняється на своєму, єдино вірному місці, несамовито і мелодійно передаючи дивовижної глибини історії.
Гурт Енді Хакслі (Andy Huxley) – набагато більше, ніж група технічно обдарованих музикантів, спритність пальців і дисонуючі акорди джазу. Прийнявши буддизм і зав’язавши з наркотиками, Енді та компанії вдалося так оригінально поєднати фанк, пост-рок, метал і авангард, як не вдавалося ще нікому. Навіть після третього альбому «D is for W», що вийшов кілька тижнів тому і за три дні обігнав за продажами альбоми Sting, Radiohead і Peter Gabriel, Vile Imbeciles досі залишаються однією з найбільших загадок сучасної музики. А самого Енді, неординарного поета і філософа із дуже цікавої родини з дідусем-лауреатом Нобелівської премії з фізіології та медицини вже називають кандидатом на майбутнього рок-ідола міліонів.
 
26 листопада 
Robots in Disguise (UK) & Vile Imbeciles (UK)
Початок: 18:00
Квитки: 100 грн – перші 100 штук, 120 – наступні 200 штук, 150 – остання партія
 
27 листопада
Vile Imbeciles
Початок: 18:00
Квитки: 80 грн.

 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності