Тріо Артура Дуткевича в Києві в рамках серії «Музика справжнього смаку»

05.09.2011 · Анонси

21 вересня 2011 о 20:00 в Києві у Центральному Будинку Художника (вул. Артема, 1-5 (Львівська площа)) в рамках серії «Музика справжнього смаку» відбудеться концерт тріо Артура Дуткевича (Artur Dutkiewicz Trio). Польський джазовий колектив представить програму «Niemen Piano / Hendrix Piano».

У цьому проекті один з найкращих джазових піаністів Польщі Артур Дуткевич зумів творчо втілити свій інтерес до двох великих рок-музикантів минулого – американця Джимі Хендрікса та поляка Чеслава Нємена. Дуткевич і його партнери в черговий раз довели, що акустичне джазове фортепіанне тріо здатне оригінально представити і переосмислити музику будь-яких стилів. Програма побудована на матеріалі двох останніх релізів тріо Артура Дуткевича «Niemen Improwizacje» (2009) і «Hendrix Piano» (2010).

Джазові версії легендарних рок-хітів Джимі Хендрікса «Hey Joe», «Crossroad Traffic», «Angel», «Voodoo Chile» і таких знаменитих балад Чеслава Нємена, як «Jednego serca» вже встигли підкорити меломанів багатьох країн. Зокрема, наприкінці серпня цього року Artur Dutkiewicz Trio виступило одним з хедлайнерів відомого фестивалю «Джаз в саду Эрмитаж 2011» (Москва, Росія).

У Києві тріо Артура Дуткевича виступить в такому складі:

Артур Дуткевич (Artur Dutkiewicz) - рояль,
Павел Пушчало (Paweł Puszczało) - контрабас,
Себастіан Франкевич (Sebastian Frankiewicz) - барабани.

Окрім Києва, тріо Артура Дуткевича також виступить у Вінниці (в рамках фестивалю «Міжнародні дні джазової музики у Вінниці») і в Одесі (в рамках фестивалю «Odessa Jazz Fest»).

Біографічна довідка: Артур Дуткевич - один з провідних польських джазових піаністів, композитор, аранжувальник, педагог. Почав займатися музикою під керівництвом батька, потім закінчив Факультет джазу та популярної музики Академії Музики в Катовіце. Став лауреатом конкурсів джазових піаністів у Калиші (1976), джазової імпровізації в Катовіце (1977), фіналістом конкурсу Телоніоуса Монка у Вашингтоні (1989). Був членом ансамблів Томаша Шукальського, Збігнєва Намисловського, Тадеуша Налєпи, співпрацював з Гражиною Аугущік і Кертісом Джонсоном. Працював в інструментальному Театрі Р. Місека в Гдині. Виступав з концертами в США, Великій Британії, Швейцарії, Німеччини, Італії, Росії та багатьох інших країнах.

Офіційний сайт музиканта: www.arturdutkiewicz.pl

Вартість квитків на концерт в Києві - від 80 до 220 грн.

Ведучий концерту - Олексій Коган.

Замовити квитки на київський концерт можна за телефоном (095)111-55-77 або на сайтах www.jazzinkiev.com і www.jazzkassa.kiev.ua

Організатори концерту:
Продюсерський центр «Jazz in Kiev», Польський Інститут у Києві

Партнери концерту:
«ROSHEN: Музика справжнього смаку», «KM Core: High-tech у стилі джаз».

Інформаційні партнери:
Журнал «Експерт», газета «Aviso», журнал «Статус», журнал «LQ», журнал «Stereo», «Мюзік Радіо», журнал Whats’ On, радіо «Nostalgie», портал «УНІАН-Культура», інтернет-магазин Umka.com.ua


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії