The Global Battle Of the Bands-2011 - новий сезон розпочато

30.08.2011 · Анонси

 

Національна дирекція міжнародного проекту The Global Battle Of The Bands розпочинає новий сезон (вже восьмий за ліком в свiтi та в Україні) і запрошує до участі та співпраці всіх зацікавлених осіб.

The Global Battle Of The Bands (або GBOB Challenge) – це найбільший всесвітній живий музичний чемпіонат, який має за мету знайти та відкрити широкій аудиторії кращі таланти не штампованої музики.

За сім років GBOB Challenge став одним з найбільших в світі і найбільш поважним живим музичним змаганням, яке охопило більше 50,000 музикантів.

Крім того, GBOB Challenge заробив репутацію серйозного поштовху для нових груп. Попередні переможці проекту вже мають підписані угоди з Warner Brothers, Universal та EMI і почали співробітництво з провідними продюсерами, в числі яких Jim Lowe (Stereophonics, Charlatans та ін.) та Danny Saber (U2, David Bowie та ін.).

В кожній країні, що є учасником The Global Battle Of The Bands, під час відбіркових концертів та Нацiонального фіналу, професійним складом журі обирається переможець (Кращий Новий гурт країни).

По закінченні Національних фіналів відбувається Світовий фінал, де обирають «Кращій Новий гурт світу». Головний приз, який отримує переможець, - спеціальна золота статуетка Best New Band in the World та пакет розвитку для гурту вартістю понад 100 000 доларів США. До якого звичайно входить 1 тиждень роботи з саундпродюсером в одній з кращих рекордингових студій, концертний тур та 10 тисяч долларів США готівкою.

Поки що найвищим досягненням українських гуртів на Світовому Фіналі є 4-те місце. Його займали гурт ТОЛ у 2005 році та АтмАсфера у 2007.

До минулого року головна подія міжнародного музичного чемпіонату завжди проходила на одному з престижних майданчиків Лондону. Але, беручи приклад з Олімпійських Ігор та інших світових спортивних змагань, Міжнародна дирекція проекту The Global Battle Of the Bands вирішила проводити Світовий Фінал GBOB Challenge кожен рік в різних країнах. Нагадаємо, що попередня світова музична першість цього сезону відбулася в столиці Малайзії - Куала-Лумпур. В цьому сезоні Фінал прийме одна з європейських столиць.

Сезон 2011.

Перший етап конкурсу - відбіркові тури містами України.

На цей час заплановано 6 турів, які пройдуть у вересні-жовтні 2011 р. на таких майданчиках:

Київ, клуб «Бінго» (3 тури: 25 вересня, 7 та 15 жовтня)

Донецьк, клуб «Детройт» (1 тур: 9 жовтня)

Харків, Churchill's Music Pub (1 тур: 30 жовтня)

Львів (1 тур: жовтень)

(Примітка. Кількість турів може бути збільшена, а міста проведення можуть додатися.)

Виступи у відбіркових турах оцінюються журі та глядачами. До роботи в журі Національною дирекцією запрошуються відомі діячі вітчизняного шоу-бізнесу, продюсери, музиканти, журналісти, музичні критики.

Другий етап  – 4 грудня 2011 року.

Національний Фінал – столичний клуб «Бінго».

До боротьби за головний приз офіційно запрошуються переможці відбіркових турів та найкращі гурти попереднього сезону (з 2-го по 6-те місце Національного Фіналу 2010).

Гурт-переможець їде за рахунок організаторів на Світовий фінал змагатися за головний приз.

Третій етап.

Світовий фінал цього сезону відбудеться у травні 2012 року в одній з європейських столиць (чекаємо анонсу). Там і буде обраний кращій новий гурт світу, який отримає Головну винагороду.

У 2011 році в проекті GBOB Challenge очікується участь більше ніж 10,000 музикантів з понад 30 країн, більше 200 концертів і жива аудиторія, яка сягає 2 мільйонів.

Запрошуємо команди до участі, а глядачів, ЗМІ та професіоналів шоу-бізу до уваги! Саме в цьому проекті можна зустріти велику кількість молодих та амбіційних, талановитих та перспективних, майбутніх зірок рок-сцени. Проект The Global Battle Of the Bands є одним з небагатьох міжнародних конкурсів в Україні та реальним шансом для вітчизняних талантів на визнання і славу не тільки в нашій країні, але і у світі. Це реальна нагода для реальних груп, що грають реальну музику, - живу. Є лише два правила: немає кавер-версій і жодної заздалегідь записаної музики. 

Бажаємо всім гуртам гідної участі та перемог!

Реєстрація, подробиці та умови участі на сайтах  http://gbob.com.ua та http://gbob.com

GBOB Challenge Ukraine на вКонтакте: http://vkontakte.ru/gbobua

GBOB Challenge Ukraine на Facebook: http://www.facebook.com/gbobua

Українська  дирекція The Global Battle Of the Bands


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Seven Pounds - Кращий Новий Гурт України 2011
НОВИНИ
Seven Pounds - Кращий Новий Гурт України 2011
06.12.2011

4 грудня в столичному клубі Бінго відбувся вже восьмий за ліком Національний Фінал The Global Battle Of The Bands 2011. 13 команд з різних міст України зійшлися в боротьбі за право представляти країну на Світовому Фіналі найбільшого конкурсу для рок-колективів

The Global Battle Of The Bands - восьмий фінал
АНОНСИ
The Global Battle Of The Bands - восьмий фінал
22.11.2011

Українська дирекція міжнародного конкурсу The Global Battle Of The Bands з гордістю анонсує вже восьмий за ліком Національний Фінал, який відбудеться 4 грудня в столичному клубі Бінго. В наявності два квитки на фестиваль, для розіграшу між поцінововучами сучасної вітчизняної рок-музики

The Global Battle Of the Bands - 4-й киевский отбор
ФОТО
The Global Battle Of the Bands - 4-й киевский отбор
25.10.2011

4-й киевский отборочный тур международного конкурса The Global Battle Of The Bands 2011

РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності