«Концертом для Діани» відкриється кавер-фестиваль «Рок-герої сучасності»

13.07.2011 · Анонси

16 липня в столичному пабі «Бочка Пивна» на «Театральній» стартує новий клубний фестиваль «Рок-Герої Сучасності», який присвячено творчості найпопулярніших рокерів, що стали відомими в 90-х-2000-х роках.  В першому концерті фестивалю братимуть участь групи «CoMaha» та «Carte Blanche», які представлять власне трактування пісень групи «Ночные Снайперы».  Очікується, що концерт відвідає вокаліста «снайперів» Діана Арбеніна.

«Сміло скажу з «Ночных Снайперов» я слухала все! – розповідає вокалістка групи «CoMaha» Марія Хмельова (на фото) – Виключно за нашими особистими уподобаннями було обрано список найулюбленіших пісень для концерту. Це пісні з різних альбомів, і я впевнена, що слухачі впізнають їх всі. В процесі роботи, нам було важливо, щоб пісні  різніх часів і настроїв перетікали одна в одну, ніби ми граємо один альбом. Також ми не побоялися експериментів та уходів у різні, часто протилежні жанри. Найрадикальніші наші варіації «снайперських» пісень були «узгоджені» напередодні уві сні, тому страху немає. Самі – небеса!»

Перший концерт фестивалю не випадково присвячено «Ночным Снайперам», адже 8 липня святкувала свій день народження вокаліста групи Діана Арбеніна, яка до того ж, напередодні, 15 липня дасть в Києві сольний концерт.  Саме цей «збіг обставин» став вирішальним під час прийняття рішення з кого починати фестиваль. До участі у фестивалі організатори будуть залучати лише кращих київських і українських музикантів. Головна ідея – створити захід під час якого, молоді музиканти зможуть  осучаснити та дати інше, не гірше за оригінал, трактування пісням  визнаних артистів, саме тому до участі в першому концерті були запрошені «найкращі кадри Києва» - Наталія Гордієнко та CoMaha Марія Хмельова, яка днями вже оприлюднила в інтернеті власну версію пісні «Земляничная».

В наступному концерті фестивалю по творчості групі «Браво» братимуть участь не менш сильні музиканти – відома вокалістка та радіоведуча Альона Львова в супроводі гурту Macintosh та запальний кавер-бенд «Hot Guys», що ставить на вуха весь Київ.

Фестиваль «Рок-Герої Сучасності» триватиме весь активний клубний сезон 2011-12. Найближчим часом його концерти будуть присвячені групам «Земфіра», «Мумій Тролль», «ВВ», «Би-2», непопсовим проектам Макса Фадеєва, «Океану Ельзи» та іншим кумирам 90-х-2000-х.

Пресс-служба
фото - Ірина Ключникова


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан