«Концертом для Діани» відкриється кавер-фестиваль «Рок-герої сучасності»

13.07.2011 · Анонси

16 липня в столичному пабі «Бочка Пивна» на «Театральній» стартує новий клубний фестиваль «Рок-Герої Сучасності», який присвячено творчості найпопулярніших рокерів, що стали відомими в 90-х-2000-х роках.  В першому концерті фестивалю братимуть участь групи «CoMaha» та «Carte Blanche», які представлять власне трактування пісень групи «Ночные Снайперы».  Очікується, що концерт відвідає вокаліста «снайперів» Діана Арбеніна.

«Сміло скажу з «Ночных Снайперов» я слухала все! – розповідає вокалістка групи «CoMaha» Марія Хмельова (на фото) – Виключно за нашими особистими уподобаннями було обрано список найулюбленіших пісень для концерту. Це пісні з різних альбомів, і я впевнена, що слухачі впізнають їх всі. В процесі роботи, нам було важливо, щоб пісні  різніх часів і настроїв перетікали одна в одну, ніби ми граємо один альбом. Також ми не побоялися експериментів та уходів у різні, часто протилежні жанри. Найрадикальніші наші варіації «снайперських» пісень були «узгоджені» напередодні уві сні, тому страху немає. Самі – небеса!»

Перший концерт фестивалю не випадково присвячено «Ночным Снайперам», адже 8 липня святкувала свій день народження вокаліста групи Діана Арбеніна, яка до того ж, напередодні, 15 липня дасть в Києві сольний концерт.  Саме цей «збіг обставин» став вирішальним під час прийняття рішення з кого починати фестиваль. До участі у фестивалі організатори будуть залучати лише кращих київських і українських музикантів. Головна ідея – створити захід під час якого, молоді музиканти зможуть  осучаснити та дати інше, не гірше за оригінал, трактування пісням  визнаних артистів, саме тому до участі в першому концерті були запрошені «найкращі кадри Києва» - Наталія Гордієнко та CoMaha Марія Хмельова, яка днями вже оприлюднила в інтернеті власну версію пісні «Земляничная».

В наступному концерті фестивалю по творчості групі «Браво» братимуть участь не менш сильні музиканти – відома вокалістка та радіоведуча Альона Львова в супроводі гурту Macintosh та запальний кавер-бенд «Hot Guys», що ставить на вуха весь Київ.

Фестиваль «Рок-Герої Сучасності» триватиме весь активний клубний сезон 2011-12. Найближчим часом його концерти будуть присвячені групам «Земфіра», «Мумій Тролль», «ВВ», «Би-2», непопсовим проектам Макса Фадеєва, «Океану Ельзи» та іншим кумирам 90-х-2000-х.

Пресс-служба
фото - Ірина Ключникова


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії