вКонтактні П'ятиновини #2-4

20.06.2011 · Новини

Альтернативні новини: гурт Андерсон, відомий слухачам за першу в історії україньського року спробу роздати дітям зброю, завершив роботу над новою плитою, що отримала назву «Життя». Завантажити доробок можна з офіційної сторінки гурту за цим посиланням. Насолоджуйтесь. Рецензія на дану роботу - не за баром, а в неділю.

Поки одні організатори кажуть, що сезон закінчився, а інші з останніх сил намагаються загнати людей у клуби, сурові хлопці з гуртів Sladge, BlackMail, Jihad та Insomniac влаштовують вечірку імені одного милого кошенятка. Pantera Cover Fest, шановні! Хто любить штовхатись під метал, чи просто поціновувач творчості милого кошенятка - ласкаво просимо в клуб Штольц 25го червня!

Ми продовжуємо слідкувати за записом другого альбому київської mdm-команди Infinite Tales. Наразі гурт виклав демо однієї з пісень майбутньої платівки - Generation of the Last, в дуже непоганій якості. Тож дивимось. Тобто слухаємо!

Наразі все, надсилайте свої листи з вашими новинами мені вКонтакт, і да прибуде з вами соціальна мережа!
 

 

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ
Gibson оголосив себе банкрутом
НОВИНИ
Gibson оголосив себе банкрутом
13.05.2018

Американська компанія Gibson, заснована у 1984 році, постачає щорічно 170,000 гітар у 80 країн світу. Цього року корпорація опинилася на межі банкрутства з півмільярдним боргом

Повстанець Unplugged / 18.08.2018, Docker Pub
АНОНСИ
Повстанець Unplugged / 18.08.2018, Docker Pub
01.07.2018

Повстанець Unplugged — це лаконічна, камерна та, більш концентрована версія материнського Фесту. На сцені атмосферного закладу виступатимуть музиканти, поети, популярні спікери та актори