вКонтактні П'ятиновини #2-4

20.06.2011 · Новини

Альтернативні новини: гурт Андерсон, відомий слухачам за першу в історії україньського року спробу роздати дітям зброю, завершив роботу над новою плитою, що отримала назву «Життя». Завантажити доробок можна з офіційної сторінки гурту за цим посиланням. Насолоджуйтесь. Рецензія на дану роботу - не за баром, а в неділю.

Поки одні організатори кажуть, що сезон закінчився, а інші з останніх сил намагаються загнати людей у клуби, сурові хлопці з гуртів Sladge, BlackMail, Jihad та Insomniac влаштовують вечірку імені одного милого кошенятка. Pantera Cover Fest, шановні! Хто любить штовхатись під метал, чи просто поціновувач творчості милого кошенятка - ласкаво просимо в клуб Штольц 25го червня!

Ми продовжуємо слідкувати за записом другого альбому київської mdm-команди Infinite Tales. Наразі гурт виклав демо однієї з пісень майбутньої платівки - Generation of the Last, в дуже непоганій якості. Тож дивимось. Тобто слухаємо!

Наразі все, надсилайте свої листи з вашими новинами мені вКонтакт, і да прибуде з вами соціальна мережа!
 

 

 


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою