Гайдамаки присвятили кліп байкерам

26.10.2010 · Новини

Днями ГАЙДАМАКИ та режисер Олесь Санін завершили зйомки кліпу на пісню «Ой на морі», присвячену сучасним козакам – українським байкерам, що загинули в дорозі. Пісня увійде до майбутнього альбому гурту «Faith & Fight».

Кліп «Ой на морі» буде кольоровим та чорно-білим водночас, повним мужності та драматичної романтики. Він міститиме кадри з байкерських зльотів, концерту ГАЙДАМАКІВ, вшанування музикантами пам’яті загиблих біля єдиного у світі пам’ятника байкерам на магістралі Київ-Одеса поблизу Білої Церкви.

Іван Леньо, ГАЙДАМАКИ:
«… В цій пісні йдеться про картину, яку спостерігає митець: іде військо – вертається з бою. В одному із возків лежить тіло – порублене, мертве тіло козака, який загинув у битві. Це фабула. Козацтво ж загалом – це наша кров, наша мораль і філософія. І байкерська тема нам близька з двох аспектів: культури поведінки та козацького духу. Адже байк – це сучасна інкарнація коня, а байкери, як на мене – це якраз ті хлопці, що у більшості сповідують цінності козацтва. Життя сучасного козака також неможливе без вірного друга, який раніше був на чотирьох ногах, а зараз на двох колесах. Так само воно неможливе без прагнення бути чоловіком в еволюційному змісті слова.

… ХXI століття, глобалізм і решта «модних» течій перетворили чоловіка у жінку. Мало справжніх чоловіків, підтягнутих, з красивим тілом, м’язами, розумним, вольовим обличчям, що мають повний набір чоловічих характеристик, які кожен із нас плекає, які кожна жінка в Україні хотіла б бачити у своєму чоловікові – доброму, розумному, сміливому, мужньому воїні, в міру агресивному, в міру м’якому, гарному коханці та гарному батькові. Таким був Андрій Санін – наш друг, байкер, режисер і монтажер, просто світла людина і брат режисера Олеся Саніна. Загибель Андрія у безглуздій аварії стала для нас шоком. Це співпало з тим, що я сів на байк, а в гурті народилася пісня. Разом з нею ГАЙДАМАКИ почали відлік свого байкерського життя. Це переросло в ідею зробити кліп, у якому ми показали усю палітру байкерського руху від небезпеки до романтики, який особливо нам близький по духу, чоловічності, по свободі вибору. Кліп буде гарним. Тому що кожен, хто брав участь у його зйомках, вклав до нього як можна більше душі. Для нас це зовсім не комерційні речі – це те, що прийшло від серця.

…Шановні водії, поважайте один одного на дорогах! Сісти на байк – це неабиякий крок для людей, які ризикують життям в десятки разів більше, ніж водії авто. Я впевнений, що якби хтось з автомобілістів, що поводить себе на дорозі зухвало, сів на байк, чи на велосипед, чи на скутер, і відчув би, як непросто виживати у цьому дорожньому горнилі життя та їздити безпечно і з насолодою, то потім за кермом авто він неодмінно став би набагато культурнішим. Тому що у кожного з нас є кохані люди, які чекають нас вдома. Якщо ми дійсно сповідуємо європейські цінності, а не просто кричимо, що в Європі краще, а у нас гірше, то варто зробити хоч один із кроків до європейського стилю життя – поважати один одного. Не тільки на дорогах, а, в принципі, в житті.»

Оператори кліпу «Ой на морі» – Сергій Михальчук та Сергій Тахмазов.
Кліп побачить світ до кінця року.

«Ой на морі», live:
www.youtube.com/user/86309?feature=mhum#p/u/2/-ZsEqi6GoQU

«Ой на морі», текст пісні:
http://www.haydamaky.com/ua/main.php?id=1064
 

Пресс-служба
ФОТО: Сергій Тахмазов та Vona UA


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Інтелектуальна Етно-система «Гайдамаки»: Орієнтація на місцевості Євросоюзу
ІНТЕРВ'Ю
Інтелектуальна Етно-система «Гайдамаки»: Орієнтація на місцевості Євросоюзу
26.02.2009

На початок 2009-го року Гайдамаки відвідали Сербії, а точніше – містечка Кустендорф, яке виникло на місці колишньої лижної бази, засновник якого – всесвітньо відомий режисер і музикант Емір Кустуріца. Паралельно хлопці завершили у Варшаві запис і зведення своєї частини матеріалу для спільного альбому з легендою польської рок-сцени – групою WOO WOO. Ми вирішили поспілкуватися з бас-гітаристом Володимиром Шерстю ком напередодні відїзду групи у черговий плановий гастрольний тур.

Атака «Гайдамаков»
ІНТЕРВ'Ю
Атака «Гайдамаков»
15.02.2008

В последние годы «Гайдамаки» стали постоянными гостями в Западной Европе, где уже завоевали немало поклонников. Очередное турне связано с выпуском нового альбома «Гайдамаков» под названием «Кобзарь», который будет продаваться как в Германии, так и по всей Европе. Перед гастролями наш корреспондент поговорил с вокалистом и главным «гайдамакой» Александром Яромолой.

Олександр Ярмола: «Кобзар був українським блюзменом!»
ІНТЕРВ'Ю
Олександр Ярмола: «Кобзар був українським блюзменом!»
04.02.2008

Незабаром вийде новий альбом українського гурту або, як вони себе називають, «інтелектуальної етносистеми» «Гайдамаки». Реліз диску «Кобзар» буде супруводжуватися гастролями по Європі.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
УкрОп
УкрОп
2015
альбом
слухати
Кобзар
Кобзар
2008
альбом
рецензія
Ukraine Calling
Ukraine Calling
2006
альбом
слухати
Гайдамаки
Гайдамаки
2000
альбом
слухати
Не ходи за мною...КЛІП
Не ходи за мною... · 2017
105 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії