Сашко Положинський запрошує на «Наш Fest! Звенигород»

17.08.2010 · Анонси

Лідер гурту «Тартак» Сашко Положинський особисто запросив шанувальників на молодіжний музичний фестиваль «Наш Fest! Звенигород».

Нагадаємо, гурт «Тартак» буде хедлайнером другого дня фестивалю, на якому загалом виступить більше десятка рок-гуртів, що представляють широке коло стилів рок-музики: етно, панк, поп-рок,альтернатива, акустична музика та багато інших.

Відбудеться фестиваль 28 та 29 серпня в селі Звенигород, столиці колись могутнього Звенигородського князівства.

Переглянути запрошення від Сашка Положинського можна на порталі Youtube.

Про фестиваль:

Основна мета фестивалю – донести до молоді якісну сучасну українську музику, яку не завжди можна почути по радіо чи побачити по телебаченню.

Хедлайнерами фестивалю будуть гурти «Фліт» (Івано-Франківськ), «АННА» (Львів) та «Тартак» (Київ).

Також на «Нашому Fest’i» зіграють: «Karna» (Івано-Франківськ), «ДримбаДаДзига» (Київ), «Русичі» (Білгород-Дністровський), «Ґорґішелі» (Львів), «Оратанія» (Львів), «XY4» (Львів), «Сонцекльош» (Київ), «Кожному Своє» (Львів), «Пан Пупец» (Івано-Франківськ), «Гапочка» (Київ), «Мандариновий Рай» (Черкаси) «Контрабас» (Полтава) та «Йорий Клоц» (Львів).

Одна з особливостей «Нашого Fest’у» в тому, що приїхати на нього дуже просто, адже Звенигород знаходиться всього за 15км від Львова.

У дні фестивалю з головного залізничного вокзалу та з центру містадо фестивального поля курсуватимуть спеціальні автобуси.

Усі новини «Нашого Fest’у», детальну інформацію про учасників та місця продажу квитків можна дізнатися на офіційному сайті фестивалю: www.nashfest.org.ua

Організатор: СИХІВ|team
www.syxivteam.org.ua


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!