The BigBen in Kyiv

20.07.2010 · Анонси

Черкаський бенд TheBigBen з успіхом завойовує столичні клубні майданчики енергійними піснями. Вдале поєднання традиційно успішних духових з підвантаженою гітарою, українським колоритом, сильним жіночим вокалом і влучними текстами чимось мотивує на повторне прослуховування. Хай це ще не MadHeadsXL, але й вони починали з концертів на бруківці Хрещатика!

Трошки про гурт. Історія колективу почалася в 2003 році, коли три по-своєму чудові людини Стас(бас), Женя(ритм-гітара) та Максим(соло-гітара) прийняли епохальне рішення грати разом. Гурт отримав назву The Вельвет і успішно почав набирати в себе нових учасників, гастролювати, розпадатися, збиратися докупи і знову грати. В 2006 році у суто чоловічій суворої компанії рок-н-рольщиків з’являється співачка Поліна, і через два роки проект успішно… закривається. Але, не витримавши розлуки, екс-вельвети збираються знову у 2009 році в оновленому складі, доповнені трубою та тромбоном. Ну а раз усе вже так серйозно, то і назву вони знаходять нову. З того часу TheBigBen успішно відіграють більше 60 концертів на найрізноманітніших майданчиках та фестивалях країни, завойовуючи прихильність все більшої аудиторії слухачів.

Цього літа гурт завітав у Київ, і я вам щиро раджу зазирнути на його наступні концерти. На дворі хай дивне але літо, і така одночасно легка і драйвова музика як раз гарно впишеться у ваш літній відпочинок. Особливо, якщо ви небайдужі до творчості Літтл Ричарда, Чака Бєррі, Бітлз, Рея Чарльза та Queen – спеціально для Києва гурт підготував додаткову кавер-програму з найкращих хітів відомих класиків. Побачимось на концертах!

          Більше інформації шукайте на офіційній сторінці гутру TheBigBen.
          TheBigBen вКонтакті (потребує реєстра ції). 
 
          Найближчі концерти гурту:
 
          Rock'n'Roll dance party
          30 липня 19:00
          Прайм на Подолі, Кудрявський спуск, 5Б
          Вхід 40 грн
 
          The BigBen – сольний концерт
          14 серпня
          Клуб План Б
 
          Танцы под Rock’n’roll
          28 серпня
          Клуб Хамелеон 

 

 

  The BigBen in Kyiv
 
ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії