вКонтактні П'ятиновини #7

20.05.2010 · Новини

Ахтунг! Сьомий випуск вКонтактних Пятиновин обіцяє плюс п'ять до вдачі всім, хто його читатиме! Тож…

May of Sorrow, metalcore-poltava-style, виклала у вільний контакт-доступ інтернет-сингл «Long way home». Така собі «правильна» пісня з подвійними бочками, гроулінгом, без соляків і з Дімою Біланом (еквівалентно Matt Tuck). При чому тут Діми і Метью? Послухайте, і самі про все дізнаєтесь!

«Наразі, гурт MЭRVA починає роботу над підготовкою і записом нового альбому. У зв"язку з цим, концертна діяльність трохи призупиняється. Дякуємо тим, хто прийшов і підтримав нас! Хто не прийшов - самі винні ;)))) » - таке повідомлення знайшлось в офіційній групі колективу в синій мережі. Отже, скоро світ побачить новий доробок авторів інструкції, як правильно кохати Івана, як правильно підривати гранатами чиїсь чорні хати, та багатьох інших чудовх речей. Чекаємо.

От цікаво, чому альтернатива у нашій країні більш популярна і вдала, ніж, наприклад, той самий метал? ТОЛи, Карни, Анни, Мерви катають Україною, і, схоже, навіть трохи гроші заробляють… Чи дійсно альтернатива у нас більш потрібна, чи просто їм не лінь, а всім іншим важко руку підняти і забити собі тур?

Знаєте, в чому екзистенційний сенс офісних буднів? Якщо не знаєте – завантажуйте OFFis – «003» ЕР. Якщо знаєте, все одно завантажуйте. З першого погляду може здатись, що хлопці намагаються клонувати ТОЛ, це неправда, вони його не клонують, вони просто… Вони просто. Просто качайте, ознайомтесь. Особисто мене надзвичайно приємно вразили здібності вокаліста.

Ще одна альтернативна команда, InSIDE, наразі шукає фронтмена. Якщо тобі не дає спокою слава Роджера Девіса, Сержа Танкяна та інших Корі Тейлорів, сміливо пиши банді, що ти хочеш стати суперзіркою разом з ними. А далі все залежить від тебе!

Y-axis засіли за написання матеріалу до дебютного альбому. Точніше, дописання і шліфування – як повідомили самі хлопці, більшість тем, що увійдуть до дебютної плити, публіка могла почути на останніх концертах гурту. «На диску будуть і абсолютно нові композиції, не виключено можливість запису дуету з кимось з наших знайомих команд. Наразі ми у творчому пошуку, пошуку власного стилю. Звичайно, після виходу плити знайдуться люди, які кричатимуть ОЛОЛО МЕТАЛІГО. Ми до цього готові. Ми й самі знаємо, звідки у нас ноги ростуть. Але ноги – це ж не все тіло, чи не так?» - такі коментарі з приводу платівки нам надав гітарист вай-ексісів Михайло Рубанов. Що тут додати… поживемо, почуємо!

І на останок, залишу вам посилання на чудове «концертне» відео. Про те, як краще не співати і не знімати.


 
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!