Гудімов зіграє фінальний Майстер-Клас

14.05.2010 · Анонси

Група Павла Гудімова стане останнім учасником  арт-проекту «Майстер-Клас» та володарем  сертифікату «Стіни Слави» українського рок-н-ролу. 18 травня  в столичном арт-клубе 44 відбудеться фінальний концерт та урочисте закриття проекту «Майстер-Клас», під час якого Гудімов представить оновлений склад групи та нові пісні, що жодного разу не виконувалися публічно.

Останні півтора роки група  Гудімов працювала над матеріалом свого третього студійного альбому періодично виїзджаючи на гастролі. Спочатку планувалося назвати нову платівку «Поліестер», яка мала б містити кавери на однойменну найневідомішу в світі пост-рок-групу, однак зараз зрозуміло, що в альбомі буде баланс «полі-матеріалу» та оригінальних пісень групи Гудімов. Павло називає стиль майбутнього альбому «пост-електрик-роком з елементами інтелектуальної анархії».

Про серйозне і не дуже, трансфомації в складі групи, дизайн і стан сучасної культури Павло Гудімов розповість 18 травня на останньому «Майстер-Класі» в арт-клубі «44».

«Поточний музичний сезон  ми відкривали 15 жовтня минулого року благодійним концертом, під час  якого збиралися кошти на відновлення  спаленого вандалами арт-центру Павла Гудімова «ЯГалерея». За останні  вісім місяців Павло відновив стару галерею, відкрив ще одну виставкову залу, та написав купу пісень. І нам приємно, що крапку сезону ми ставимо представленням супер-якісного музичного матеріалу та тільки гарними новинами. Я впевнений, що група Гудімов зразка 2010 року приємно здивує багатьох меломанів, навіть тих, хто ніколи не цікавився її творчістю» - говорить автор та продюсер арт-проекту «Майстер-Клас» Олександр Стасов.

За дев’ять місяців існування арт-проекту «Майстер-Клас» в ньому взяли участь 15 кращих непопсових українських груп, серед яких: Мертвий Півень, Скрябін, Брати Карамазови, Тартак, QARPA, Vоплі Vідоплясова, LЮК, Табула Раса, ТНМКонґо, Крихітка та інші.

«Вівторки з легендами» мали змогу оцінити не лише відвідувачі арт-клубу «44», а й тисячі меломанів по всій Україні, адже на основі концертів проекту «Майстер-Клас» були створені телеверсії, що транслювалися музичним каналом «A-One-Україна» в програмі «Живаґа», а восени в ефірі вітчизняних фм-радіостанцій з’явиться цикл live-концертів учасників проекту. 

 Найближчі непопсові події Києва:

14 травня - Бочка Пивна на Хмельницького - сольний концерт групи QARPA

14 травня - Бочка Пивна на Петрівці - сольний концерт групи GOUACHE

15 травня - Бочка Пивна на Хмельницького - сольний концерт групи ЦИРК (м. Одеса)

18 травня - арт-клуб 44 - сольний концерт групи ГУДІМОВ в арт-проекті «Майстер-Клас»  


 
ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!